עמיר גולדברג

אולי תספר לנו קצת על יוסימזרחי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

נראה לי יהיה יותר מעניין.

סמירנו23

New member
הוא לא עושה שירות טוב לעמיר

הוא בעד עמיר..אבל הוא יותר מדיי בוטה מה שאפשר דרך אגב גם להגיד עליך.... אל תשכח כולם שם מעם ישראל ויש לכבד תמיד.

אוי עמיר !הוא הראשון ב3 העונות שסימסתי לו פעם

פעם אחת השבוע.....(למרות שאני לא בטוחה בכלל שלנו הצופים יש מילה מי נשאר ומי עף..) וסימסתי לו בעיקר גלל ההודעות כאן בפורום-כמו שמישהו כתב כאן שאנשים חיפשו את הסער או השי בעונה הזאת ומצאו את זה בעמיר -בלי להבין שזה לא נובע אצלו מרוע.....אולי זה אובססיה או OCDאו סתם פולניה במסווה של גבר נאה..
אני חושבת שהוא מקסים!מעניין!גם השחצנות שלו מעניינת אותי!נכון הוא בטח מחליף בחורות כמו גרביים ..אבל כשהוא איתן הוא אוהב ומעניק וחושק.... הוא בטח די קשוח כשפוגעים בו-אבל כולנו היינו רוצים להיות ככה כלפי אנשים שפגעו בנו... הוא השיג את האישה הכי יפה בבית -נכון היא טיפה שקטה אבל דווקא בשבוע האחרון הכי נהנתי מהשיחות שלה גם עם יורם=גם עם יואב..גם עם עמיר כמה פעמים..נכון היא עדיין מודע למצלמות -אבל מי לא?.? פרידה עם כל הדיבורים למצלמה לא מודעת לזה??.. יגאל עם כל הבלה בלה וכל ה"מסירות" לתאומות לא מודע.....??? בקיצור מבחינתי אני מאד אשמח אם עמיר וסיוון ישארו ומעניין לראות אם ישרדחו ביחד או לא...

למעלה