עכשיו כאשר גם סין מכריזה שהיא בעד הקמת מדינה פלשתינאית

שילת של

New member
גם טיבט לא

ולגבי יהודה ושומרון אין קביעה בינלאומית מוחלטת יש לכאן ולכאן

Henry0

Well-known member
בורות טוטאלית

יהודה ושומרון
יש קביעה בינלאומית, חד משמעית, שמוסכמת גם על ישראל, שיהודה ושומרון אינם חלק ממדינת ישראל.
&nbsp
טיבט
אין קביעה שטיבט מדינה עצמאית.
המושב הכללי של האו"ם העביר החלטות הקוראות לכיבוד זכויותיהם של הטיבטים ב-1959 (החלטה 1353), ב-1961 (החלטה 1723) וב-1965. ההחלטה מ-1961 קובעת כי "עקרון ההגדרה העצמית של עמים" חל על הטיבטים.
&nbsp
משמע שחזרה למצב הראשוני, בהם טיבט היא חלק מסין, עם אוטונומיה ששומרת על עיקרון הגדרתם העצמית, הוא העיקרון הבינלאומי.
סין מאפשרת הגדרה עצמית לכל הלאומים החיים בשיטחה, למעט הצד הדתי.
ברגע שסין תרשה לטיבטים להחזיר חזרה את צורת חייהם הדתיים, סין תעמוד בדרישת הקהילה הבינלאומית.
אין שום דרישה בינלאומית לטיבט עצמאית.
&nbsp
&nbsp

הפילפולים המשפטיים שלך כדי להכשיר את השרץ

וזה השליטה הסנית בטיבט זה ממש מעיד על השמאל וצבעותו שלא נדבר על
הצבעות של העולם.
הסיבה לכך היא שהעם הטיבטי ודלאי למא הם אנשי שלום אמתיים
שלא מבצעים פעולות טרור בייג'ינג או פריס ולונדון כמו המוסלמים בכלל והערבים בפרט.
כי אם טיבטים היו מפוצצים כמה מכוניות תופת בפריז ,לונדון וניו ירק
היינו שמעים זמרות אחרות לגמרי
זה מה שמאל ובמערב ואו"ם משדרים אלימות משתלמת

Henry0

Well-known member
לא הכשרתי את סין, ולא תקפתי את סין

תקפתי רק את השקרנות והבורות המובנית בימין הישראלי, שלא מסוגל להעלות אף טיעון ענייני בעל אמת ההיגיון.

אני אני רוצה להזכיר אך הכול התחיל

הכול התחיל כמשהו העלה כאן פוסט שסין בעד מדינה פלסטינית והיה מאושר כמוצא שלל רב. אז רוב האנשים וגם אני סין צרכה לקיים את הכלל "נאה דורש נאה מקיים".
כי אפילו לפי מה שאתה שאתה כתבת הקהילה הבנלאומית לא דורשת הרבה
מסין וגם את הקצת הזה הסינים לא מקימים .
וד.א זה שהקהילה הבנלאומית לא תומכת בדרישה של העם הטיבטי לעוצמאות
לא הופך את הדרישה הזאת ללא מוצדקת. זה הופך את הקהילה הבנלאומית
כמו מה שכבר שכתבתי.

Henry0

Well-known member
הכלל "נאה דורש ונאה מקיים", הוא כלל נאה. אך לא מחייב

כלל יותר חשוב:
"לא משנה אם אתה נאה מקיים, או לא מקיים,
חשוב שתדרוש נאה, כך שגם אחרים לא יעשו את הלא נאה".

דרישת העם הטיבטי לעצמאות?
מה פרוש "עצמאות" בפרובינציה סינית?

סין היא מדינה כל כך גדולה, שהמושג "מדינה" שונה בה ממה שאנו רגילים..
סין מחולקת לפרובינציות, שלכולן שלטון עצמאי, תרבות עצמאית, מטבח משלהן, שפה משלהן, חוקים משלהן...כאשר השלטון המרכזי כלל לא מסוגל להשתלט עליהן.
סין יותר גדולה פי 4-5 ,מכל המדינות באירופה גם יחד.

כך שלמעשה כל פרובינציה בסין, יש לה עצמאות, חוץ מדברים מסוימים, שתלויים בהחלטת מרכז המיפלגה הקומיניסטית.
אתה חושב שעבודת הילדים בסין קיימת בגלל שהשלטון מרשה זאת?
השלטון לא מרשה זאת, אך אין בכוחו למנוע זאת מהפרובינציות, שיעשו כרצונן בתוך שלהן.
והפרובינציות מקבלות את זה, כי זה חלק מההיסטוריה התרבותית של סין, שהילדים עבדו לעזרת כלכלת הבית, והם ביטוח הזיקנה היחיד של הוריהם.

דומה במיקצת הדבר, למדינות אירופה המאוגדות באיחוד האירופאי, שלכל מדינה יש חופש עצמאי, ויחד עם זאת יש מרכז-על, שקובע דברים מסוימים, שהם מעל לסמכות המדינות.

מה שמאד מפריע בנושא הסיני, זה היחס הקומוניסטי לדת, כי זו פגיעה מהותית מאד בעומק הזכות האנושית (שלנו ניראית בסיסית) לכל אדם, להאמין ולעבוד את האל שהוא רוצה.
ברגע שסין תחזיר לטיבט את חופש הדת, למעשה טיבט תגיע לאותה עצמאות, שיש לצרפת בשוק האירופאי.
עצמאות כמעט מוחלטת, שמירה על אופי לאומי כמעט מוחלט, חופש תנועה של כל הלאומים לכל המדינות, ומעט חוקי-על כלכליים שתואמים את התרבות המשותפת.

אתה שוב מתפתל ומתפתל כדי להכשיר שרץ טמא

זה מתוך ווקיפדיה
"בשנת 1950 נכנס "צבא השחרור העממי" לאזור הטיבטי צ'אמדו, כשהוא מוחץ ללא קושי את ההתנגדות הזעומה של הצבא הטיבטי דל האמצעים". זה עובדה
העם הטיבטי בעמצעות הממשלה הגולה שלו דורש עצמאות מלאה לטיבט נקודה.
וכול אדם מוסרי צריך לתמוך בדרישה זו . הטעות של הדלאי לאמה כמו שכבר
כתבתי זה שהוא מאמין במאבק בליתי אלים. והמערב לא תומך בעם שלא
עושה צרות(טרור) .

Henry0

Well-known member
אינך יודע לקרוא

איפה זה סותר את העובדה, שטיבט היא חלק מסין, עם אוטונומיה מלאה.
אוטונמיה שנישברה ולא כובדה, עם שינוי החוקה הסינית לחוקה הקומוניסטית.

לא משנה כמה יכתב אותו דבר,
תמיד יופיע אדם, שלא מסוגל לקרוא מה שכתוב, אלא מה שרק בדעות הקדומות שלו.

לגבי הדרישות המוסריות?
זה נחמד שאתה מעלה דברים, חבל שלא לעניין הנדון.
קודם תבין בכלל על מה העניין, ואז התחל לדון בדברים אחרים, רצוי בשירשורים ניפרדים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה מראה את הצביעות במלחמת קוסובו

שלטובת הטיבטים והצ'צ'נים אף אחד לא התערב וכיבדו את הריבונות של סין ורוסיה ונגד סרביה הטרף הקל פתאום תמכו בהגדרה עצמית גם בשאריות שנשארו לסרביה מהפדרציה של יגוסלביה.

הפוסל בממו פוסל לפני שאתה מאשים אחרים בחוסר הבנת הנקרא

תבדוק את עצמך
ועכשיו רק להכניס למוח האנפנטילי שלך אם חשדת שאני מסיק ממה שקורה בטיבט איזה שהיא מסקנה לגבי הנוכחות שלנו ביו"ש אז לא, אין קשר בין הדברים.
אבל אתה כמו אידיוט קפצת להתקיף אותי בנסיון נואש להכשיר שרץ טמא
ועל זה נאמר חמור קופץ בראש.

סין היא מדינה נאצית המבצעת פשעים נגד האנושות

"בתוך ארצה" הענקית. מה זה חשוב אם הפשעים נעשים נגד טריטוריה עצמאית או נגד העם הסיני עצמו, וטיבטים? הנאציזם הוא אותו נאציזם.

סוהי99

New member
נסי לוותר על השימוש בנאציזם לחיזוק דברייך

זה לא מחמיא לאינטליגנציה שלך או להבנתך את ההיסטוריה ומהותה.

הם בדיוק נאצים, ולא פחות.

אבות סיניים ביצעו שואה. שואת הילדות. הם רצחו עשרות מיליוני תינוקות בנות רק משום שהן היו.....בנות.
בהודו רודפים נשים באופנים שונים ומחרידים. האונס שם נפוץ ביותר. וטובחים תינוקות בנות בעשרות מיליונים.
&nbsp
אולי בשביל זכר כמוך זה לא נאציזם. בשבילי, זו התגלמות הנאציזם, לא פחות מזו של הגרמנים ומשתפי הפעולה שלהם.

והיהירות המטומטמת שלך תשמור בבטן. ממילא כתיבתך כאן

ועמדותיך הפוליטיות אינם מראים על אינטליגנציה מרובה.

סוהי99

New member
התמיכה שלך באימפריאליזם של סין מאוד צפויה ומרשימה

טיבט היא חבל ארץ בו שוכן עם אוטנטי עם שפה ומסורת משלו.קיים ויכוח היסטורי בין סין לטיבט עיל הריבונות באזור בערך כמו שהוא קיים בנושא הארמנים, הכורדים ועוד....אתה יכול לתמוך בצד זה או אחר אבל נסה בהזדמנות זו לוותר על הניסיון להסתיר את הצביעות.

Henry0

Well-known member
אידיוט - כלל אינך מבין על מה אני כותב

סין לא מעניינת אותי.
מעניין אתי שהימין הישראלי לא מסוגל להעלות אף טיעון ענייני בלי עיוות היסטורי, ושקרים מובנים.
ומעניין אותי והאספסוף הישראלי, אותו אתה מייצג, כל כך טיפש, שלא מסוגל כלל להבין על מה הטענות.

maria411

New member

למעלה