עכשיו כאשר גם סין מכריזה שהיא בעד הקמת מדינה פלשתינאית

ayb1

Well-known member
להזכירך גם ישראל בראשות שקרניהו בעד הקמת מדינה פלשתינית

זה הוא שאומר"2 מדינות ל-2 עמים"
אז מה אתה רוצה ממדינות אחרות?

maria411

New member
רק שסין תומכת במדינה פלסטינית בגבולות 67' שבירתה ירושלים

ואילו נתניהו למרות שהוא תומך בשתי מדינות ,לא מסכים שאפילו הבסיס לפתיחת המו"מ על הגבולות, התבסס על גבולות 67' עם חילופי שטחים..ובטח לא לדבר על ירושלים הערבית, כבירה הפלסטינית..

סין מדינה נאצית שנעשו ונעשים בה פשעים נגד האנושות

לטעמי מדינות העולם היו צריכות להחרים אותה. לסין אין שום זכות להשמיע דעה בנושאים של צדק פוליטי או חברתי.
&nbsp
לצערי אופייני לישראל שלנו שהיא משתפת פעולה, פוליטית או כלכלית, אף עם מדינות שטניות, אם הדבר תומך באינטרסים שלה באותו זמן.

maria411

New member
ולכן היא הפכה להיות מעצמה מועדפת על הימין הישראלי יותר ..

מארה"ב של אובמה הליברל ושוחר זכויות האדם והמיעוטים ..

לא נוכחתי במחאה של השמאל נגד סין והפשעים שהסינים מבצעים.

גם לא נגד הודו ופשעי ההודים.
למעשה, כתבתי פעם לדף הפייסבוק של שמעון פרס, בהיותו נשיא, וביקשתי ממנו לחתום על עצומה של ארגון גדול נגד הרצח ההמוני של ילדות בהודו. התגובה? המכתב שלי נמחק מהפייסבוק שלו, וזהו....

maria411

New member
הפגנה של השמאל נגד פשעים שמיוחסים לסין לא תביא לשינוי .

בהתנהלות של הסינים כלפי אזרחי סין.ארגוני זכויות אדם שמאלנים מכול העולם כולל ישראל מתנגדים ומוחים נגד הפשעים הללו .בדיוק כפי שהפגנה נגד אנסים עברייני מין אלימים הודים לא מהווה זרז כול שהוא למשטרת הודו לפעול נגד אותם עבריינים הם עובדים עלפי מדיניות פנים שלהם.."
הסיפור עם פרס והפייסבוק מעורר באמת תמיה ושאלה ..למה "זכית" בתגובה כפי זכית ,שתגובתך נמחקה הנושא באמת ראוי לליבון ?..

מציע לך לערוך "מישאל" בקרב הצ'ייניזים

בכדי לברר כמה מהם בכלל יודעים מה זה ירושלים ואיפה זה נמצא.....

סוהי99

New member
ומי בישראל תומך בחזרה לגבולות 67' (=48')?

ומה איתך,גם אתה תומך בסין?.........ומה עם הערבים,הם מוכנים להכיר במדינה יהודית כלשהי בארץ ישראל?

סוהי99

New member
אתה כנראה לא מבין משהו או אולי לא רוצה להבין

רוב העם בישראל כולל נתניהו יודעים שאם יהיה הסדר עם הפלסטינים ואם תקום להם מדינה או מסגרת ריבונית אוטונומית אחרת,האינדיקטור לקביעת גבולות הקבע יהיה הקו של 48',מפני שלמעשה למרות שלא רשמית,העולם מכיר בגבולות שביתת הנשק כקבועים.רובנו מסכימים,חלקנו לא בגלוי,שהכפרים והשכונות של הערבים סביב ירושלים ימסרו להם וזו תהיה בירתם - "ירושלים" שלהם.........קוי הגבול של 67' כבר לא קימים מזמן ולא יחזרו בשום הסכם,וזו מדיניות הליכוד והעבודה גם יחד.

ירושלים העתיקה אשר בין החומות והשכונות היהודיות שהוקמו לאחר 67' יהיו חלק מירושלים בירת ישראל בכל הסכם או הסדר..........עם או בלי תמיכת סין.....

אז שסין תהווה דוגמא אישית ותיתן עצמאות לטיבט

שהיא כבשה בלי שום התגרות מצד טיבט
בנגוד אלינו שיו"ש נכבשו במלחמה שנכפתה עלינו

maria411

New member
אני בטוח שזה ינחם את קורבנות המאבק הישראלי פלשתינאי...

תראה אני לא נגד הסדר הנקודה פה זה

שמי יש לו קופת שרצים כמו סין לדוגמא שלא יטיף מוסר למדנת ישראל

maria411

New member
מדינות פועלות על פי האינטרסים שלהםבדיור כפי שישראל עושה

היום כשהאינטרס של הימין זה להדבק למושבי עור הצבי ולינוק את לשד עצמותיה של הקופה הציבורית..גם אם בדרך יש קצת קורבנות.

אני לא כותב בשם הימין אני כותב בשמי בלבד

אני מעולם לא הייתי נגד הסדר עם הפלסטנים ועם העולם הערבי כולו
אני רק חש שהערבים בשיתוף פעולה של מדינות מסוימות לא רוצים הסכם שלום
איתנו אלא לכפות עלנו הסדר כדי להחליש ולהשפיל אותנו.

סוהי99

New member
מה אתה שח....

לשמאל ולמרכז-שמאל אין שום אינטרס,כוונה או שאיפה להדביק את ישבניהם הורודים בדיוק לאותם מושבי עור צבי וכמובן שהם מוותרים מראש ובמוצהר על מנעמי הקופה הציבורית..........

maria411

New member
אילו היו להם כוונות כאלו..הם לא היו תומכים בהגעה להסכם.

שמשמעותו חלוקה של השטח בין הירדן לים ,פינוי חלקי של התנחלויות . מה שהימין מתנגד לו וגם לא מסוגל להעביר מבלי לפרק את הקואליציה שלו ומבלי להסתמך על קולות השמאל והמרכז ...
אידיוט כבר אמרתי ?..

בעצם צריך לשאול על מה נאבקים ה"פלשתינאים", לעזאזל.

מדינות המערב מזרימות להם מיליארדי דולארים, לאן הולך הכסף? למה הרש"פ לא מקימה
יישובים פורחים בכל השטחים שנחשבים לשלה, למה הם לא מחסלים את מחנות הפליטים ומיישבים את הערבים האלה ביישובים? לא, העיקר זה לחנך את עצמם ואת ילדיהם ברוח נאצית אנטי יהודית, לטפח את ההזיות על "חזרת הפליטים לישראל", לגדל שכבה של אנשי שלטון שמנים שכסף המערב זורם לכיסיהם הפרטיים.
הם באמת הוזים שישראל תחסל את כל עשרות היישובים ביו"ש ותחזיר לקו הירוק מאות אלפי מתיישבים?
האם הערבי מעדיף לחיות בדימיון (מזרחי) במקום במציאות? כנראה....

סוהי99

New member
שאלות נכונות ובמקום.

והתשובה ידועה ונולדה עם הקמת המדינה היהודית - הערבים כולם והפלסטינים איתם דואגים להנציח את הנכשלות,העוני,המסכנות והסבל של הפלסטינים כי זו ההצדקה היחידה לקיומם בעיניהם וזהו נשק הניגוח היעיל ביותר שלהם נגד מדינת ישראל.

למעלה