עזרה בקניית מחשב

duditac1

New member
אוקיי, אז אין ברירה.

פרנק מה המחיר של המפרט שהבאת לי? איך אני יוכל לדעת מה טוב?
אשמח אם תביאו לי שוב מפרטים טובים ומאיפה לקנות..

יש לי עד שבוע הבא להחליט
קיבלתי ממערכת המחשב שיש לי עוד שבוע ואז מייקרוסופט מפסיקים לתמוך במערכת ההפעלה שלי (xp)

duditac1

New member
אשמח שתביאו לי עוד מפרטים

ונדון בזה.
אם צריך באמת להשקיע סכום כזה אז סבבה, נשקיע :)
בכל זאת, המחשב האחרון שלי שרד איתי 5 שנים בערך.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
הנה הצעה אחרונה

המפרט שלי שונה מעט מההצעה של האתר לכן אין מחירים ...בכל מקרה בפחות מ2500 מערכת סבירה שתריץ את ההמחשב יפה כולל המשחק בהגדרות טובות כולל ווינדוס 7 (אתה יכול 8.1 אם תרצה אני הלכתי איתך על בטוח מה שנקרא)

אתה יכול בחנויות אחרות לבנות אותו דבר ולראות מחיר סופי....רק אל תתפתה לשנות מארז וספק כח ( במיוחד ספק כח ) לזול יותר כי יש זול יותר אבל בעיות זה עלול לעשות לך...

או לבנות בKSP עצמם את אותו מפרט ..כך תקבל כל עלות רכיב ..

שבוע טוב ובהצלחה

duditac1

New member
והנה יצא שם 2500

אז זה טוב? או יחסית בסדר.. אני צריך מחשב שיסחב לי לפחות 3 שנים

DDN

New member
אתה חותם על המחשב הזה כמתאים להריץ

את המשחק בצורה שהוא יהנה ממנו?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בהתאם למחיר כן..

נתתי כבר משהו יותר טוב ..הוא החליט שיקר לו..בכל מקרה HD 4600 יריץ את המשחק על הגדרות טובות בקצב פריימים שאפשר להנות ממנו..

כך כתבתי ועל זה אני חותם...:)

duditac1

New member
וגם כתבתי

אחר כך, לאור הנתונים והסיבות שנתתם שאני יצטרך להשקיע ואני מוכן לשים עוד קצת.. להגיע ל3000 אלף. אני רוצה מחשב חזק וטוב שיחזיק לאורך זמן ושיהיה מוכן לשנים הבאות.
השאלה אם זה מגיע בדר"כ עם מערכת הפעלה או שזה גם בתשלום נוסף? וכמה זה עולה? לא רוצה להסתבך עם התקנות אחר כך. מעדיף שהכל כבר מגיע מוכן

DDN

New member
במחשב של ה2500 ירון כלל לך מערכת הפעלה

בתכלס, נשארת עם עוד 500 ש"ח לטייב את המחשב.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
נו אז בהפרש והסבר לכולם...

שיש בין ההצעה שלי האחרונה..ל3000 תשים כרטיס מסך

כרטיס מסך Zotac GT640 Synergy Edition 2GB DDR3 DX11 2xDVI Mini HDMI PCI-E כ420 ש"ח ותכפיל אותו זיכרון ל8 גיגה .
אגב גם הכרטיס הזה יקבל עידכון דיירקטס איקס 12 שהוכרזה היום ואמורה לשפר..
או מאחר ולדעתי המשחק ירוץ היטב על המעבד הגרפי המובנה ..
(ובדקתי שוב על הגדרות גבוהות זה ירוץ )

תוכל להתקין כונן קשיח Kingston SSDNow V300 SV300S37A/120G 120GB SSD SATA III + הכפלת זיכרון
וכלל המערכת תעלה מהר הכל ייפתח מהר
כאמור...ולא תעבור את ה3000 . בכוונה שמתי לך ספק כח חזק שתוכל בעתיד להוסיף כרטיס מסך
שתבין משהו..מחשב לא בא עם מערכת הפעלה..מחשב זה שילוב רכיבים....מערכת הפעלה בוחרים יש ווינדוס על גרסאותיה יש לינוקס על גרסאותיה יש מערכת הפעלה של אפל...את המחשב עצמו בוחרים לפי פשרה של צרכים ותקציב נכון להיום...ועם קצת מחשבה לעתיד..לכן בחרתי לך מעבד חזק ..לוח אם טוב..ספק כח לשמור על המערכת..ומארז איכותי באופן כללי 4 גיגה זיכרון מספקים כיום גם למשחק שלך (למשחקים באופן כללי רצוי 8 גיגה לא חייב .בPES שבניגוד למה שאמרו פה אין לו דרישות גבוהות..דרישות גבוהות זה באטלפילד 4...)

מה הדרישות של המחשב של עוד שנתיים? מי יודע..מה האיכות של הרכיבים שתחזיק שלוש שנים? סבירות גבוהה מאוד החברות מהטובות בעולם ברכיבים שבחרתי/בחרנו לך .

תחליט אתה מה ההעדפות שלך ..אני אישית הייתי שם את כספי על SSD + זיכרון (או משדרג ל1 טרה דיסק קשיח כי הנפח איחסון חשוב לי ואולי לאחרים שלא משחקים משחקים כאלה אבל כן מורידים תכנים או שיש להם מספר בני משפח על מחשב אחד וכולם מורידים שומרים דברים.)

ואחרון לגבי התקנה רצוי שטכנאי יעשה את זה במיוחד אם תבחר SSD יש ביוס חדש שצריך להיות מוגדר נכון..והגדרות אחרי ההתקנה לשמירה על אורך חיי הSSD (ולא שמים רק SSD אלא מוסיפים על כונן קשיח רגיל ) טכנאי טוב אמור לדעת לעשות הגדרות אלה..
אני מקווה שזה מסכם לך ולכולם את הבחירות שיש בקנית מחשב תקציבי :)

DDN

New member
אם אתה חותם, זה מספיק טוב בשבילי

duditac1

New member
אוקיי.. תודה ועוד דבר

מאיפה הכי מומלץ לי לקנות?
ועם איזה מפרט לדעתכם הכי טוב בשבילי מכל מה שפורסם כאן.
המחיר לא כזה משנה כבר. אז אני ישקיע סכום רציני בשביל דבר טוב.
(3000, זה מחיר מספיק טוב לדרישות שלי?)

אני מירושלים, אני רוצה שיבוא לי טכנאי שיתקין לי את כל התוכנות, דרייברים, מערכת הפעלה, אנטי וירוס.

בגלל זה אני מעדיף לראות את ההזמנה ולא לעשות משלוח

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
ראה לעיל כתבתי לך..

חנות שאני חושב טובה ומוכרת TMS

הפרטים שלה והמיקום בלינק

https://www.tms.co.il/p/2

מנסיוני איתם (קניתי לדודה מחשב מהם במרכז אני עצמי צפון רחוק )

הם עשו התקנה כולל חיווט יפים התקנת מערכת הפעלה כולל שדרוג ביוס ולפי בקשתה בתשלום נוסף התקינו עידכונים ללוח וכו' ושל הווינדוס התקינו אופיס ואנטי וירוס והגדירו SSD נכון לאחר ההתקנה..
את הכל עשו בחנות לפני המסירה המחשב נמסר עובד במלואו..
היא מרוצה אני באתי אחרי וראיתי את המחשב וההתקנה והייתי מרוצה :)

enigo

New member
או בחנות האחות wellcom

ממה שהבנתי - הבעלות זהה, אבל מלבד ההבדל בשם נתקלתי כמה פעמים במקרים בהם וולקום היו מעט זולים יותר.
לגבי איכות הרכבת המחשבים שלהם אין לי מושג - הרכבתי לבד את כל המחשבים שלי בעשור האחרון.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
השרשור נהיה ארוך מידי...לדעתי

שאלת ענינו הצענו ואתה בסוף עוד שואל ...חביבי יקירי נתנו לך כלים הסברים דנו בודנו בעיניין.. אני לפחות יורד מזה את ההצעות וההסברים שלי נתתי והציעו לך ללכת על איזון לא על מעבד הכי חזק ולוח זול ובטח לא ספק כח עלוב שברגע אחד עלול להשבית לך את המחשב כולו...

וזהו תמו דבריי וחוות דעותיי לגבי המחשב שלך , כל טוב

duditac1

New member
ירון תודה לך על כל העזרה, רק עוד שאלה אחת

מה ההבדל בין שתי המפרטים שנתת לי?

חוץ מהמחיר כמובן

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אז ככה לסיכום

הצעה ראשונה כוללת מעבד כרטיס מסך SSD דיסק קשיח גדול , זיכרון גדול 8 גיגה , לוח אם טוב ספק ומארז איכותיים ..למערכת הפעלה צריך תוספת תשלום. כלומר את המחשב עצמו לא תצטרך לשדרג..לפחות לא לPES ואף לא למשחקים כבדים יותר..כל עוד אתה הגיוני בדרישות איכות המשחק.

השני כולל לוח אם טוב , מעבד , דיסק קשיח רגיל בלבד, 4 גיגה זיכרון..מארז פשוט יותר ספק כח איכותי ,מערכת הפעלה...והצעתי לשדרג ..ומה ואיך..יספיק למשחק PES . אם כמו שפרנק הציע תרצה משחקים כבדים יותר זה לא יספיק תצטרך גם כרטיס מסך חזק יותר אולי מעבד חזק יותר (תלוי איזה משחקים איזה רזולוציה איזה פילטרים איזה דרישות יש למשחק...)

המערכת הראשונה שהצעתי יקרה יותר בפני עצמה וצריך גם ווינדוס לקנות אבל לאורך זמן משתלמת יותר לדעתי כי היא כוללת הכל כבר.והכל באיכות , לעצמי הייתי קונה אותה.

duditac1

New member
אחלה

אז אתה ממש ממליץ לי על הראשונה? אם כן, אני יקנה.

ממש תודה רבה לך על הכל, על הסובלנות

למעלה