עולם החרדים מתגלה מידי יום כמה שחור הוא.

מקסים 45

Well-known member

"טרטרו אותי עד שפרצתי בבכי", חרדיות מספרות על העיכוב בקבלת התעודה | צילום: אורן בן חקון
תחקיר

מקלות לעתיד: בסמינרים החרדיים עושים הכל כדי למנוע מבוגרות להמשיך ללימודים גבוהים

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

"טרטרו אותי עד שפרצתי בבכי", חרדיות מספרות על העיכוב בקבלת התעודה | צילום: אורן בן חקון

תחקיר

מקלות לעתיד: בסמינרים החרדיים עושים הכל כדי למנוע מבוגרות להמשיך ללימודים גבוהים

הגרוע, שאין להן קבלות.

כוכבית מצויה

Well-known member

תחקיר

שיסיקו את המסקנות וילמדו במקומות אחרים.

nothing but the truth

Well-known member

תחקיר

באוניברסיטה זה לא היה קורה.
שתתמודדנה עם הבחירות שלהן.

ai27

Well-known member
באוניברסיטה זה לא היה קורה.
שתתמודדנה עם הבחירות שלהן.
|יעני|
לא למדת באוניברסיטה?
מטלות וחובות שצצות ברגע האחרון הן המצוי, לא הנדיר.
רק עתודאים חומקים מהם, בלחץ הצבא.
ומתי זמני חלוקת התעודות?
לאחר תחילת הסמסטר.

nothing but the truth

Well-known member
|יעני|
לא למדת באוניברסיטה?
מטלות וחובות שצצות ברגע האחרון הן המצוי, לא הנדיר.
רק עתודאים חומקים מהם, בלחץ הצבא.
ומתי זמני חלוקת התעודות?
לאחר תחילת הסמסטר.

למדתי באוניברסיטה (מספר תארים) וממש לא ניתקלתי בתופעה מהסוג שתואר בכתבה וגם לא בתופעות שאתה מתאר
לא היו אצלי שום מטלות שצצות ברגע האחרון ושום דרישות תשלום חדשות.
אישור זכאות לתואר מתקבל כמעט מיידית לאחר השלמת החובות. חלוקות התעודות לתואר ראשון ושני מתקיימת בטקס בדרך כלל באביב (אפריל-מאי) ול PhD לרוב ביוני.

כוכבית מצויה

Well-known member
למדתי באוניברסיטה (מספר תארים) וממש לא ניתקלתי בתופעה מהסוג שתואר בכתבה וגם לא בתופעות שאתה מתאר
אישור זכאות לתואר מתקבל כמעט מיידית לאחר השלמת החובות. חלוקות התעודות לתואר ראשון ושני מתקיימת בטקס בדרך כלל באביב (אפריל-מאי) ול PhD לרוב ביוני.
גם אני לא נתקלתי בתופעה הזו.

משתפרת1

Well-known member
מדויק!

אפרת10512

Well-known member

תחקיר

אין בי טיפת אמפתטיה לאותן נשים שבחרו ללמוד במוסדות האלו. מגיע להן לאכול את הדייסה שהן בישלו.

יכלו ללמוד באוניברסיטה או במכללות מוכרות ע"י המל"ג ולא באיזה מוסד שקר כלשהו....

Harrington

Well-known member
מנהל
אין בי טיפת אמפתטיה לאותן נשים שבחרו ללמוד במוסדות האלו. מגיע להן לאכול את הדייסה שהן בישלו.
לא יפה. מה אגב קרה לאמפטיה לקורבנות?
אבל ברצינות לא יפה. הנערות האלה מוסללות למוסדות האלו מהרגע הראשון. זאת לא באמת בחירה. כלומר זה כמובן כן, אבל באותה מידה, זה לא בדיוק. חוץ מזה למה שמישהי תצפה לבעיות כאלו בסוף המסלול אם אף אחת לא מספרת לה על כך?
יכלו ללמוד באוניברסיטה או במכללות מוכרות ע"י המל"ג ולא באיזה מוסד שקר כלשהו....
את מתכוונת למקומות האלו שבית משפט ישראלי קבע שאסור להן ללמד בהפרדה? אי"ה התיקון לחוק (זה שכמדומני את היית בין תוקפיו, תקני אותי אם אני טועה) יכלול גם את העוול הזה ויתאפשר להן ללמוד במוסדות שהצעת. נכון להיום לפחות, זה בלתי אפשרי עבור נערה חרדית ממוצעת.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא מצחיק. שיהיו שחורים כאלה, אין קבלות אומר שהעלימו מס.
ראית אותי צוחק? ס"ה הסכמתי עם הכותב. הרי ברגע שנתפס אינסטילטור חילוני ל"ע מעלים מס, נכון מיד לומר שכל החילונים שחורים וכך כולנו נוהגים. אז יישרתי קו.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ראית אותי צוחק? ס"ה הסכמתי עם הכותב. הרי ברגע שנתפס אינסטילטור חילוני ל"ע מעלים מס, נכון מיד לומר שכל החילונים שחורים וכך כולנו נוהגים. אז יישרתי קו.
תקשיב, יש הבדל בן אינסטלטור שמעלים מס, ובן מוסד חינוכי שמעלים מס.
אפרופו כן צחקת, נכון תכתוב את האייקון אתה שם אוטומטי.

Harrington

Well-known member
מנהל
תקשיב, יש הבדל בן אינסטלטור שמעלים מס, ובן מוסד חינוכי שמעלים מס.
אוקיי. וכאשר אנו שומעים על מוסד חילוני שמעלים מס, אנחנו כמובן מצהירים מיד שכל החילונים שחורים. אין ספק בכלל :).
אפרופו כן צחקת, נכון תכתוב את האייקון אתה שם אוטומטי.
אשמח אם תראי אותי צוחק 24/7 ופעמיים בימי שלישי :). אני אמור להרגיש רע עם זה שאני צוחק? אמנם נכון, אני שם חייכן כל אימת שאני מחייך ומה לעשות, זה קורה די הרבה ר"ל :). אבל זה לא בדיוק אותו דבר כמו צחוק. לא שאכפת לי לצחוק על הנושא או להיחשב צוחק עליו. ממש לא :). אכן כותרת השרשור והנושא די מצחיקים אותי. אבל לא צחקתי. עד עכשיו לפחות :).

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אוקיי. וכאשר אנו שומעים על מוסד חילוני שמעלים מס, אנחנו כמובן מצהירים מיד שכל החילונים שחורים. אין ספק בכלל :).

אשמח אם תראי אותי צוחק 24/7 ופעמיים בימי שלישי :). אני אמור להרגיש רע עם זה שאני צוחק? אמנם נכון, אני שם חייכן כל אימת שאני מחייך ומה לעשות, זה קורה די הרבה ר"ל :). אבל זה לא בדיוק אותו דבר כמו צחוק. לא שאכפת לי לצחוק על הנושא או להיחשב צוחק עליו. ממש לא :). אכן כותרת השרשור והנושא די מצחיקים אותי. אבל לא צחקתי. עד עכשיו לפחות :).

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

תצחק , זה בריא.
את הקורא לא ניתן לרמות.

למעלה