עולם החרדים מתגלה מידי יום כמה שחור הוא.

Harrington

Well-known member
מנהל
יופי. כך ילמד הצופה (לא ברור לי במי מדובר) שהצחוק יפה לבריאות :).
מופיע אייקון סמיילי למקרה שלא שמת. אז אם תרצה , לפחות חייכת.
אני מחייך ב90% מהזמן וב99% מהזמן שאני כותב כאן משהו, למקרה שלא שמת לב :). לחייך ולצחוק זה עדיין לא בדיוק אותו דבר.

nothing but the truth

Well-known member
יופי. כך ילמד הצופה (לא ברור לי במי מדובר) שהצחוק יפה לבריאות :).

אני מחייך ב90% מהזמן וב99% מהזמן שאני כותב כאן משהו, למקרה שלא שמת לב :). לחייך ולצחוק זה עדיין לא בדיוק אותו דבר.

אז אני מניח שביקרת אצלו

ורק כדי להזכיר מה עלולה להיות התוצאה

וכמו שניתן לראות תמיד יהיה משהו שימחוק את החיוך

SupermanZW

Well-known member
המטרה היא שלא ילמדו, כי קל לשלוט בבורים. הרבה יותר קשה לשלוט במשכילים.

Harrington

Well-known member
מנהל
המטרה היא שלא ילמדו, כי קל לשלוט בבורים. הרבה יותר קשה לשלוט במשכילים.
אויש, סריוסלי? הטיעון המפגר הזה עדיין קיים במוחם של התוקפנים הפבלוביים? חשבתי שכבר התגברתם על זה מזמן... עצוב.

דיברגנט חדש

Well-known member
אויש, סריוסלי? הטיעון המפגר הזה עדיין קיים במוחם של התוקפנים הפבלוביים? חשבתי שכבר התגברתם על זה מזמן... עצוב.
לא פבלובי ולא בטיח, זה ידוע שאדם פחות משכיל יותר ניתן לשלוט עליו.
אפשר לראות את זה בעקרות הבית שמשועבדות לבעליהם, אפשר לראות את זה אפילו בחיסונים, שבעלי השכלה מתחסנים פחות ועוד ...

Harrington

Well-known member
מנהל
לא פבלובי ולא בטיח, זה ידוע שאדם פחות משכיל יותר ניתן לשלוט עליו.
אין לי מושג אם זה ידוע אם לאו, אבל זה כלל לא מה שדיברתי עליו :). דיברתי על הטיעון לפיו הנהגות חרדיות בכוונת מכוון לא מאפשרות לצאן מרעיתם ללמוד, כדי כביכול לשלוט בהם וכו'. מה לעשות, זה טיעון מגוחך שרק מי שלא ראה חרדי מימיו (בהקצנה קלה :)) יכול להוציאו מפיו. כל כך מנותק מעולם המציאות והעולם החרדי, שבמלוא הרצינות, אני לא מצליח להקליד מילה במשפט הזה בלי לחייך מאוזן לאוזן :).
אפשר לראות את זה בעקרות הבית שמשועבדות לבעליהם, אפשר לראות את זה אפילו בחיסונים, שבעלי השכלה מתחסנים פחות ועוד ...
מברוק אך כאמור, זה כלל לא מה שדיברתי עליו, כך שדיון בשאלה אם זה נכון או לא מיותר.

למעלה