סרבנות והמרדת צה"ל.....כרגיל , שמאלנים. אני לא מתפלא.

איציק5111

Well-known member
המתנחבלים של הרבנית סון הר זבל השתלטו גם על הנגב וגנבו גם אותו.
אתה לא עשית צבא, אתה לא מכיר את יו"ש וחלקים נרחבים בישראל,

אתה לא רוצה ורצית לתרום.

ויש לך רק טענות והצעות, וגם קללות מבלי שאתה מכיר מבין מה קורה בישראל

The Real Big Joe

Well-known member
ברור. דיקטטורה שמאלנית כוחנית בולשביקית מבית מדרשם של לנין , טרוצקי וסטאלין.

כרגיל :cool:
זה משעשע איך לנין טרוצקי וסטלין, חיים בזכרונם ותודעתם של הימנים הקיצוניים. זה מבדח במיוחד בשל בורותם הגמורה בכל הנוגע לאדונים הנ"ל ולאידיאולוגיה שכביכול הם מייצגים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה משעשע איך לנין טרוצקי וסטלין, חיים בזכרונם ותודעתם של הימנים הקיצוניים. זה מבדח במיוחד בשל בורותם הגמורה בכל הנוגע לאדונים הנ"ל ולאידיאולוגיה שכביכול הם מייצגים.
טוב ילד.

כבר התרגלנו לתפיסת המציאות "המיוחדת" שלך.

יאללה , עוד מעט החופש הגדול מגיע. כיף לך :D

The Real Big Joe

Well-known member
טוב ילד.

כבר התרגלנו לתפיסת המציאות "המיוחדת" שלך.

יאללה , עוד מעט החופש הגדול מגיע. כיף לך :D
אתה מעורר רחמים. חסר יכולת מינימלית להבין, להגיב, ולנהל דיון. אתהנ באמת מאמין שהתגובות ה"מבוגרות" שלך 0שהרי אתה לא ילד כמוני) מרשימות מישהו? אני לא יודע אם אתה ילד או זקן. מה שברור הוא שאתה אימפוטנט גמור. למה לך להתבזות?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה מעורר רחמים. חסר יכולת מינימלית להבין, להגיב, ולנהל דיון. אתהנ באמת מאמין שהתגובות ה"מבוגרות" שלך 0שהרי אתה לא ילד כמוני) מרשימות מישהו? אני לא יודע אם אתה ילד או זקן. מה שברור הוא שאתה אימפוטנט גמור. למה לך להתבזות?
אוהב אותך 💛 :ROFLMAO:

אלפיני

Well-known member
שחריקו, עוד פוסט ממוחזר לעייפה המנסה להסיט תשומת לב ציבורית ממחדלים של ביבי , פיתהמר את סמוטריץ' חבורת ליצנים בע"מ.

Cranio

Well-known member
שחריקו, עוד פוסט ממוחזר לעייפה המנסה להסיט תשומת לב ציבורית ממחדלים של ביבי , פיתהמר את סמוטריץ' חבורת ליצנים בע"מ.
זה מצחיק שהוא מברבר על הסרבנות שהתגלתה כשקר בעוד שהלוחמים מהימין הכהניסטי מאיימים במרד נגד הרמטכ"ל ושר הבטחון .

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
זה מצחיק שהוא מברבר על הסרבנות שהתגלתה כשקר בעוד שהלוחמים מהימין הכהניסטי מאיימים במרד נגד הרמטכ"ל ושר הבטחון .
זה שחלקם הבינו את טעותם ויצאו להילחם, לא ירכך את הנזק העצום שגרמו למדינה, את הנרצחים והחללים כתוצאה מאותו מחדל שלהם.
העצוב הוא שלחלקם (לא 1:1 עם אלו שהבינו את טעותם ויצאו להילחם) אין עקומת למידה, לא למדו את הלקח ועכשיו, שוב, עושים את אותה טעות חמורה (n)

Cranio

Well-known member
זה שחלקם הבינו את טעותם ויצאו להילחם, לא ירכך את הנזק העצום שגרמו למדינה, את הנרצחים והחללים כתוצאה מאותו מחדל שלהם.
העצוב הוא שלחלקם (לא 1:1 עם אלו שהבינו את טעותם ויצאו להילחם) אין עקומת למידה, לא למדו את הלקח ועכשיו, שוב, עושים את אותה טעות חמורה (n)
את השקרים שלך תחלוק רק עם חבריך.

דיברגנט חדש

Well-known member
כדאי שתאמץ את ההמלצה שאתה נותן לאחרים.
אני לא שטוף מוח כמוך, אלא ספקן מטבעי ומיישם חשיבה עצמאית, לכן גם שנתניהו שהצבעתי לו הורה להתחסן, לא הקשבתי לו אלא בדקתי את הדברים בעצמי.
כנ"ל, כאן, רק שהפעם אני מסכים עמו לעומתך שאומר 'אמן' לכל דבר לרבות לחיסונים, שטפו את מוחך בהפחדות וכעת שוטפים את מוחך כנגד נתניהו :(

Cranio

Well-known member
אני לא שטוף מוח כמוך, אלא ספקן מטבעי ומיישם חשיבה עצמאית, לכן גם שנתניהו שהצבעתי לו הורה להתחסן, לא הקשבתי לו אלא בדקתי את הדברים בעצמי.
כנ"ל, כאן, רק שהפעם אני מסכים עמו לעומתך שאומר 'אמן' לכל דבר לרבות לחיסונים, שטפו את מוחך בהפחדות וכעת שוטפים את מוחך כנגד נתניהו :(

אוקיי,
אני שטוף מוח לדעתך ואתה שטוף מוח מבחינתי.
סיבה טובה לכך שאמשיך להתעלם מדעותיך .

דיברגנט חדש

Well-known member
אוקיי,
אני שטוף מוח לדעתך ואתה שטוף מוח מבחינתי.
סיבה טובה לכך שאמשיך להתעלם מדעותיך .
אני רואה 6/6, חושב בעצמי ולא נותן למישהו לעשות לי שטיפת מוח.
כראיה, סירבתי להתחסן בחיסון שעכשיו מתגלה את כמות הנזק שעשה ושהוסתר מהציבור.

Cranio

Well-known member
אני רואה 6/6, חושב בעצמי ולא נותן למישהו לעשות לי שטיפת מוח.
כראיה, סירבתי להתחסן בחיסון שעכשיו מתגלה את כמות הנזק שעשה ושהוסתר מהציבור.
גם אני לא התחסנתי למרות הלחץ הסביבתי.
ויכול להיות שהראייה שלך תקינה אבל החשיבה שלך חולה.

דיברגנט חדש

Well-known member
גם אני לא התחסנתי למרות הלחץ הסביבתי.
ויכול להיות שהראייה שלך תקינה אבל החשיבה שלך חולה.
אצלי הלחץ היה יותר מסיבי כי זה מנע ממני טיסות לחו"ל שהייתי צריך לעשות במסגרת עבודתי ובמקומם נאלצתי להסתפק בזום.

למעלה