סרבנות והמרדת צה"ל.....כרגיל , שמאלנים. אני לא מתפלא.

The Real Big Joe

Well-known member
ההיתממות היא אחת מתכונותיך הגדולות ביותר.

עכשיו אל תפריע למבוגרים...יאללה קישתא. אין לזמן להגיגים הפתטים שלך.
כמו כל השקרנים וחסרי האונים - לא תהיה תגובה מוסמכת. צריכת טיק טוק מטמטמת מעבר למגבלות הגנטיות המולדות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמו כל השקרנים וחסרי האונים - לא תהיה תגובה מוסמכת. צריכת טיק טוק מטמטמת מעבר למגבלות הגנטיות המולדות.
כל קורא כאן , אפילו השמאלנים האוטואנטישמים הכותבים כאן מבינים היטב עד כמה אתה מגחיך את עצמך עם ההיתממות המביכה שלך.

אתה לא פחות מאשר מלעיג את עצמך ומספק הוכחה נוספת לסיבה אשר בעטיה ד"ר מילשטיין העיף אותך לכך הרוחות.

אתה פשוט לא בר שיח ראוי.

ניתן לגחך איתך או עליך אך לא מעבר לכך.

The Real Big Joe

Well-known member
כל קורא כאן , אפילו השמאלנים האוטואנטישמים הכותבים כאן מבינים היטב עד כמה אתה מגחיך את עצמך עם ההיתממות המביכה שלך.

אתה לא פחות מאשר מלעיג את עצמך ומספק הוכחה נוספת לסיבה אשר בעטיה ד"ר מילשטיין העיף אותך לכך הרוחות.

אתה פשוט לא בר שיח ראוי.

ניתן לגחך איתך או עליך אך לא מעבר לכך.
הגענו למילשטיין שזה זעקת "הצילו" הקבועה שלך, אימפוטנט מעורר רחמים. למה אטתה מבזה בפתיחת פוסטים שאין לך שוןם יכולת לעמוד מאחוריהם? אתה מביא טיק טוק על ארוע מלפני שנה אותו יותר שכל מטרתו להטריל. וכדי שלא יהיה ספק אתה מעניק לו כותרת סופר-טרולית.

עכשו הזמן, גמד אינטלקטואלי עלוב, לשלוף את קסטנר...

שחר 676

Well-known member
מנהל
הגענו למילשטיין שזה זעקת "הצילו" הקבועה שלך, אימפוטנט מעורר רחמים. למה אטתה מבזה בפתיחת פוסטים שאין לך שוןם יכולת לעמוד מאחוריהם? אתה מביא טיק טוק על ארוע מלפני שנה אותו יותר שכל מטרתו להטריל. וכדי שלא יהיה ספק אתה מעניק לו כותרת סופר-טרולית.

עכשו הזמן, גמד אינטלקטואלי עלוב, לשלוף את קסטנר...
ל

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עוד שירשור לא רלוונטי שפתח איש אומנויות הלחימה, במקום שיתגייס גם הוא, כדי להציל את עמו.
חלאס. אדון שחר המציק! ביבי סיים קריירה. לך בעקבותיו. לא יזיק לך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עוד שירשור לא רלוונטי שפתח איש אומנויות הלחימה, במקום שיתגייס גם הוא, כדי להציל את עמו.
חלאס. אדון שחר המציק! ביבי סיים קריירה. לך בעקבותיו. לא יזיק לך.
מושון. אם תמשיך לערוך לי את התגובות אני מבטיח להתלונן.

תתנהג בהתאם למעמדך בבקשה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מושון. אם תמשיך לערוך לי את התגובות אני מבטיח להתלונן.

תתנהג בהתאם למעמדך בבקשה.
ככל שתמשיך ותתחצף לכותבים התגובות תימחקנה. כידוע לך. תגובותיך אינן רצויות בפוורום זה ולשם כך זכית לקבל שלא בטובה פורום אחר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ככל שתמשיך ותתחצף לכותבים התגובות תימחקנה. כידוע לך. תגובותיך אינן רצויות בפוורום זה ולשם כך זכית לקבל שלא בטובה פורום אחר.
נשארת בדיוק כמו שהיית. לא למדת מאומה ובטח ובטח שלא השכלת להבין מהו חופש ביטוי.

אין בעיה יקירי. אני בהחלט אתלונן.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל.. אם נאמין לחלק מהגולשים כאן, מאומה מהנ"ל מעולם לא קרה?! אף אחד לא סירב מעולם לשרת 'אם הממשלה תתקדם על-פי השקפתה'. זה הכל המצאה וסדרה של אי-הבנות. כך לפי אותם גולשים בכל אופן (שלא נכנה כעת בשמם כדי לא לבייש אותם, על אף שהם בטיפשותם כי רבה ימשיכו כמובן לטעון כך על אף שכל ישראלי שהתגורר בארץ בשנה האחרונה יודע שזה חרטוט).

שחר 676

Well-known member
מנהל
אבל.. אם נאמין לחלק מהגולשים כאן, מאומה מהנ"ל מעולם לא קרה?! אף אחד לא סירב מעולם לשרת 'אם הממשלה תתקדם על-פי השקפתה'. זה הכל המצאה וסדרה של אי-הבנות. כך לפי אותם גולשים בכל אופן (שלא נכנה כעת בשמם כדי לא לבייש אותם, על אף שהם בטיפשותם כי רבה ימשיכו כמובן לטעון כך על אף שכל ישראלי שהתגורר בארץ בשנה האחרונה יודע שזה חרטוט).
השמאלנים האוטואנטישמים הכותבים כאן עדיין מתכחשים לתופעות ההמרדה וסחיטת הדמוקרטיה....נו טוף , אולי לפסיכיאטריה יהיו פתרונות :)

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי לפסיכיאטריה יהיו פתרונות :)
על אף שאני מזמן סבור ששמאלנות נהייתה ענין נפשי ופחות פוליטי עבור הרבה אנשים, דווקא בעניין הזה אני לא כל כך רואה שתהיה תשובה מעולם בריאות הנפש. זה הרי בס"ה שקרים פשוטים (וגלויים למדי למען האמת, זולת למתכחשים למציאות) שאנשים מנהיגים. לא משהו שאפילו הם עצמם מאמינים לו (מה שיכול היה להוות בעיה מתחום ברה"נ שגם היה יודע לספק לה פתרון כלשהו). מבחינה זו הבעתי את תהייתי זו בעבר כבר, אני תמיד (טוב לא באמת תמיד, אבל בגדול) סקרן עד כמה האנשים האלה מאמינים במה שהם מנסים למכור לציבור קוראיהם, או עד כמה הם פשוט משחקים את משחק דפי המסרים (בין אם אלו ממש מגיעים אליהם פיזית ובין אם רעיונית באופן כוללני יותר) ומחרטטים תוך שהם יודעים מצוין שהם עושים זאת.

כך סתם לדוגמה, בטענה שהרפורמה המשפטית הופכת/הפכה/תהפוך את ישראל לדיקטטורה, טענה שכמובן אין בה כל ממש וזה לא משנה אם אני בעד או נגד הרפורמה בשביל להכיר בכך. אז היה מבין כל הצווחים את זה גולש אחד בודד כאן שגם טרח מידי פעם להסביר את מסלול החשיבה 'מרפורמה עד דיקטטורה'. אמנם לא הסכמתי איתו, אבל הוא לפחות ידע להסביר את המסלול החשיבתי הזה. שאר החברים כאן? אפילו את זה לא ידעו לעשות. לא היה להם שמץ של מושג כיצד להסביר איך מגיעים מנקודה א' לנקודה ב' בעניין הזה. עובדה זו לא הפריעה להם כמובן לחזור שוב ושוב על האמירה הזאת (תכל'ס הסיסמה הנבובה הזאת), כאילו הייתה הדבר הפשוט והמובהק ביותר בעולם.

The Real Big Joe

Well-known member
מה בילבול המוח הזה שייך לעניננו? מדובר בקטע אנונימי ערוך מתקופת ההפגנות נגד המפהמפכה המשםטית. מכיוון שזה קדם לשבעה באוקטובר, ואיש מעולם לא סרב בין אם לצו קריאה ובין אם להתנדבות, אז המטרה היחדה של השירשור הזה היא הטרלה.

ואם אתה טוען שהיה - ולו סרוב יחד - אז זה לא מפתיע. אתה שקרן פתולוגי.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה בילבול המוח הזה שייך לעניננו?
לאחר ואם וכאשר תסיים בהצלחה את הנסיון הרביעי שלך בקורס הבנת הנקרא, אי"ה תדע לענות גם על שאלתך זו בעצמך.
מדובר בקטע אנונימי ערוך מתקופת ההפגנות נגד המפהמפכה המשםטית.
"אנונימי" בערבון מוגבל.
מכיוון שזה קדם לשבעה באוקטובר, ואיש מעולם לא סרב בין אם לצו קריאה ובין אם להתנדבות, אז המטרה היחדה של השירשור הזה היא הטרלה.
ליתר דיוק אם נמשיך את המשפט שלך לאחר הפסיק השני, נוכל גם לסיימו כך: 'אז נלמד מכל הנ"ל שמביעי ומצהירי הסרבנות בס"ה שיקרו בהתבטאויותיהם/התחייבויותיהם במסגרת המחאה נגד הרפורמה, התקשורת הצטרפה וחגגה על השקרים הללו על אף שהבינה שזה בדיוק מדובר, שקרים נטו, והלכה למעשה גם להבא כאשר מישהו ממחנה זה מתבטא בעניין, למדנו שמילתו אינה מילה והוא כלל לא מתכוון לדבריו, אלא מעוניין בס"ה להשיג הישג פוליטי באמצעות שקריו והצגת מצג שווא'.
ואם אתה טוען שהיה - ולו סרוב יחד - אז זה לא מפתיע.
אם אני אטען נדון במה שאטען (בכל אופן, מי שיקיים דיון ענייני בדברי ;-)).
אתה שקרן פתולוגי.
כן, הסיסמה מוכרת (די שחוקה אני חייב לומר. חבל שאתה לא מצליח לגלות מעט מקוריות). כמובן וכמו תמיד, בסיסמה בלבד מדובר. לא הצלחת מעולם ולא תצליח גם בשרשור זה וכנראה גם לא בעתידיים, להצביע אפילו על דבר שקר אחד שיצא מפי כאן מולך ובכלל :). אז כמובן שהסיסמה מחייבת וכל הקבוצה חייבת להצהיר כך אחת לפרק הזמן הקבוע בדף ההוראות, אבל האמת והמציאות לא משתנות בעקבות הנ"ל, אני באמת מצטער עבורך אם עדיין לא קלטת זאת :).

The Real Big Joe

Well-known member
לאחר ואם וכאשר תסיים בהצלחה את הנסיון הרביעי שלך בקורס הבנת הנקרא, אי"ה תדע לענות גם על שאלתך זו בעצמך.

"אנונימי" בערבון מוגבל.

ליתר דיוק אם נמשיך את המשפט שלך לאחר הפסיק השני, נוכל גם לסיימו כך: 'אז נלמד מכל הנ"ל שמביעי ומצהירי הסרבנות בס"ה שיקרו בהתבטאויותיהם/התחייבויותיהם במסגרת המחאה נגד הרפורמה, התקשורת הצטרפה וחגגה על השקרים הללו על אף שהבינה שזה בדיוק מדובר, שקרים נטו, והלכה למעשה גם להבא כאשר מישהו ממחנה זה מתבטא בעניין, למדנו שמילתו אינה מילה והוא כלל לא מתכוון לדבריו, אלא מעוניין בס"ה להשיג הישג פוליטי באמצעות שקריו והצגת מצג שווא'.

אם אני אטען נדון במה שאטען (בכל אופן, מי שיקיים דיון ענייני בדברי ;-)).

כן, הסיסמה מוכרת (די שחוקה אני חייב לומר. חבל שאתה לא מצליח לגלות מעט מקוריות). כמובן וכמו תמיד, בסיסמה בלבד מדובר. לא הצלחת מעולם ולא תצליח גם בשרשור זה וכנראה גם לא בעתידיים, להצביע אפילו על דבר שקר אחד שיצא מפי כאן מולך ובכלל :). אז כמובן שהסיסמה מחייבת וכל הקבוצה חייבת להצהיר כך אחת לפרק הזמן הקבוע בדף ההוראות, אבל האמת והמציאות לא משתנות בעקבות הנ"ל, אני באמת מצטער עבורך אם עדיין לא קלטת זאת :).
לא יעזור שטפון הבירבורים.
שוב שיקרת. לא היה אף סרוב.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יעזור שטפון הבירבורים.
אמת. השאלה מתי כבר תבין זאת.
שוב שיקרת.
לא "שוב" ולא שיקרתי :). לעומת זאת, אתה דווקא בתגובתך הקצרה הצלחת לעשות זאת.
לא היה אף סרוב.
היכן ראית אותי כותב שהיה סירוב? אני כתבתי מהרגע הראשון שהחברה' האלה הצהירו על סרבנותם, שמדובר בחרטוט אחד גדול. בהצגה שנועדה לקדם את האג'נדה להפלת שלטון המחנה הלאומי בלבד, אשר מוגברת במכוון על-ידי התקשורת הישראלית שמחזיקה, ברובה המוחלט, באג'נדה זו בעצמה.

אז יקירי... כרגיל, זה בסדר גמור לכנות אותי שקרן ואני רגיל לדברים גרועים יותר. זאת גם אם אין לזה כל אחיזה במציאות (ובמקום אחר הראיתי רק לפני שעה קלה שאתה אישית דווקא מודע לחלוטין לעובדה זו וצווח כך רק במסגרת האג'נדה שלך ו/או במחשבה (המצחיקה מבחינתי) שזה אמור לעצבן אותי בדרך כלשהי ;-)). אבל.. בחייאת, כשאתה עושה זאת, לפחות אל תשקר בעצמך כשמדובר ב3 משפטי תגובה בלבד :). זה עדיין יוציא אותך שקרן בעצם הטענה החוזרת ונשנית, אבל לפחות לא יוציא אותך מפגר לחלוטין. אולי לך לא אכפת לצאת כך, אבל לי חבל עליך.

The Real Big Joe

Well-known member
אמת. השאלה מתי כבר תבין זאת.

לא "שוב" ולא שיקרתי :). לעומת זאת, אתה דווקא בתגובתך הקצרה הצלחת לעשות זאת.

היכן ראית אותי כותב שהיה סירוב? אני כתבתי מהרגע הראשון שהחברה' האלה הצהירו על סרבנותם, שמדובר בחרטוט אחד גדול. בהצגה שנועדה לקדם את האג'נדה להפלת שלטון המחנה הלאומי בלבד, אשר מוגברת במכוון על-ידי התקשורת הישראלית שמחזיקה, ברובה המוחלט, באג'נדה זו בעצמה.

אז יקירי... כרגיל, זה בסדר גמור לכנות אותי שקרן ואני רגיל לדברים גרועים יותר. זאת גם אם אין לזה כל אחיזה במציאות (ובמקום אחר הראיתי רק לפני שעה קלה שאתה אישית דווקא מודע לחלוטין לעובדה זו וצווח כך רק במסגרת האג'נדה שלך ו/או במחשבה (המצחיקה מבחינתי) שזה אמור לעצבן אותי בדרך כלשהי ;-)). אבל.. בחייאת, כשאתה עושה זאת, לפחות אל תשקר בעצמך כשמדובר ב3 משפטי תגובה בלבד :). זה עדיין יוציא אותך שקרן בעצם הטענה החוזרת ונשנית, אבל לפחות לא יוציא אותך מפגר לחלוטין. אולי לך לא אכפת לצאת כך, אבל לי חבל עליך.
אם יש לך עניין (אפילו לא "מיוחד") להגיד משהו שגם ייקלט - תנסה להשיב במשפטים קצרים.

למעלה