סרבנות והמרדת צה"ל.....כרגיל , שמאלנים. אני לא מתפלא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני רק שאלה.
אתה היית משרת בצבא של דיקטטורה הילכתית פשיסטית?
אמורה להיות כאן דמוקרטיה בה למסעודה משדרות/חרדי/ערבי/מסורתי יש קול שווה בקלפי לכל תושב צפון תל אביבי האוחז בתפיסת עולם פוליטית שמאלנית.

אתה ודומיך מתנגדים לשיוויון הזה ולכן מצאתם שיטה עוקפת דמוקטיה אשר באמצעותה אתם מבטלים את זכויות האחר. לשיטה הזאת קוראים "בגצוקרטיה" והיא כוללת בתוכה שליטה במעוזי הכח הנוספים כגון פרקליטות , אקדמיה , תקשורת ועוד.

לכן הימין זוכה בבחירות אך לא מצליח ליישם משילות או במילים אחרות "אין לכם שום בעיה עם דיקטטורה כל עוד היא תומכת בתפיסת עולמכם.

1ספי11

Well-known member
אמורה להיות כאן דמוקרטיה בה למסעודה משדרות/חרדי/ערבי/מסורתי יש קול שווה בקלפי לכל תושב צפון תל אביבי האוחז בתפיסת עולם פוליטית שמאלנית.

אתה ודומיך מתנגדים לשיוויון הזה ולכן מצאתם שיטה עוקפת דמוקטיה אשר באמצעותה אתם מבטלים את זכויות האחר. לשיטה הזאת קוראים "בגצוקרטיה" והיא כוללת בתוכה שליטה במעוזי הכח הנוספים כגון פרקליטות , אקדמיה , תקשורת ועוד.

לכן הימין זוכה בבחירות אך לא מצליח ליישם משילות או במילים אחרות "אין לכם שום בעיה עם דיקטטורה כל עוד היא תומכת בתפיסת עולמכם.

אתה משליך את דעותיך על דעותי. רק בזכותנו יש קול שווה לכל אלה שאתה דואג להם.
בזכות הבג"ץ, למשל, קיבלו תושבי שדרות מיגוניות שהצילו את חייהם ויש עוד עשרות דוגמאות כאלה.
הימין לא יכול ליישם דבר משתי סיבות.
1 כי הוא אימפוטנט.
2 כי הוא מבין שהליכה להבטחות שלו תפרק את המדינה.

ואיזה דמוקרטיה אתה מוצא בהכפפת בית המשפט לממשלה . זאת המצאה חדשה של קהלת שלא קיימת בשום מדינה דמוקרטית בעולם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה משליך את דעותיך על דעותי. רק בזכותנו יש קול שווה לכל אלה שאתה דואג להם.
בזכות הבג"ץ, למשל, קיבלו תושבי שדרות מיגוניות שהצילו את חייהם ויש עוד עשרות דוגמאות כאלה.
הימין לא יכול ליישם דבר משתי סיבות.
1 כי הוא אימפוטנט.
2 כי הוא מבין שהליכה להבטחות שלו תפרק את המדינה.

ואיזה דמוקרטיה אתה מוצא בהכפפת בית המשפט לממשלה . זאת המצאה חדשה של קהלת שלא קיימת בשום מדינה דמוקרטית בעולם.
שים לב שלא הבנת או טרחת להבין מאומה ממה שכתבתי.

יקירי - הציבור מכריע ימין בקלפי ומקבל שמאל. מה זה אומר ?

נסה לרדת לעומק דבריי. אני מבין שזה לא נעים אך זה הכרחי.

1ספי11

Well-known member
שים לב שלא הבנת או טרחת להבין מאומה ממה שכתבתי.

יקירי - הציבור מכריע ימין בקלפי ומקבל שמאל. מה זה אומר ?

נסה לרדת לעומק דבריי. אני מבין שזה לא נעים אך זה הכרחי.
לא הבנתי מה לא הבנת.
אם היית מקשיב בשיעורי האזרחות היית לומד שדמוקרטיה היא לא רק רוב שמחליט על נציגיו בממשלה אלא גם מערכת ששומרת על האזרחים מכוח לא הגון של הממשלה . לכן מערכת משפט עצמאית וחזקה היא חלק בילתי נפרד ממה שמוגדר כדמוקרטיה.

הציבור מצביע עבור מפלגות שיוצרות את הממשלה .
הטענה שלך שהציבור מצביע ימין ומקבל שמאל היא בכיינות אופינית. עבור חלק מהציבור החוק הוא שמאל ואם הממשלה נאלצת להתחשב בחוק אז היא שמאלית.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא הבנתי מה לא הבנת.
אם היית מקשיב בשיעורי האזרחות היית לומד שדמוקרטיה היא לא רק רוב שמחליט על נציגיו בממשלה אלא גם מערכת ששומרת על האזרחים מכוח לא הגון של הממשלה . לכן מערכת משפט עצמאית וחזקה היא חלק בילתי נפרד ממה שמוגדר כדמוקרטיה.

הציבור מצביע עבור מפלגות שיוצרות את הממשלה .
הטענה שלך שהציבור מצביע ימין ומקבל שמאל היא בכיינות אופינית. עבור חלק מהציבור החוק הוא שמאל ואם הממשלה נאלצת להתחשב בחוק אז היא שמאלית.
עזוב. השיח איתך חסר הגינות ולפיכך חסר ערך. כמו עם ביג ג'ו.

סלח לי.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני רק שאלה.
אתה היית משרת בצבא של דיקטטורה הילכתית פשיסטית?
אני רק תהייה, מה חובה מצאת להפוך את השרשור לשרשור הומוריסטי במדע בדיוני? הלא אין דיקטטורה בישראל, אין בה ממשלה הלכתית ואין בה ממשלה פשיסטית (ולא, כל הנ"ל גם לא עמד על הפרק אלמלא הרפורמה הייתה נעצרת עקב אירועי שמחת תורה). אז אם רצית לשאול שאלות שבמדע בדיוני, אשריך, הצלחת. אבל אם לא לא ברור לי המקור לשאלתך בהקשר השרשור.

1ספי11

Well-known member
אני רק תהייה, מה חובה מצאת להפוך את השרשור לשרשור הומוריסטי במדע בדיוני? הלא אין דיקטטורה בישראל, אין בה ממשלה הלכתית ואין בה ממשלה פשיסטית (ולא, כל הנ"ל גם לא עמד על הפרק אלמלא הרפורמה הייתה נעצרת עקב אירועי שמחת תורה). אז אם רצית לשאול שאלות שבמדע בדיוני, אשריך, הצלחת. אבל אם לא לא ברור לי המקור לשאלתך בהקשר השרשור.
בעולם האמיתי, הכפפת בית המשפט לממשלה במדינה בה ממילא הרשות המחוקקת כפופה לממשלה יוצרת משטר לא דמוקרטי.
זה קרה במדינות אחרות שלא ידעו לצאת למאבק על הדמוקרטיה .

Harrington

Well-known member
מנהל
בעולם האמיתי, הכפפת בית המשפט לממשלה במדינה בה ממילא הרשות המחוקקת כפופה לממשלה יוצרת משטר לא דמוקרטי.
מעבר לכך שאפשר לדון בשאלה אם התזה שלך נכונה, היא כלל לא רלוונטית. זאת מאחר והרפורמה לא עמדה בשום צורה או דרך "להכפיף את בית המשפט לממשלה". זאת המצאה של הנהגת מחנה הרל"ב שכל הרל"בניקים רצים איתה כמוצאי שלל רב מאז שמעו עליה או הונחו להשתמש בה. אבל הלכה למעשה אין ולא היה לה מעולם שום קשר במציאות לאף לא אחד מסעיפי הרפורמה המתוכננת.

אז כאמור, גם אם הכל היה נכון, זאת עדיין הייתה שאלה שמחייבת דיון אם זה מה שהופך דמוקרטיה לדיקטטורה. אבל השאלה כאמור קודם כבר, היא שאלה מתחום המדע הבדיוני בכל הנוגע לישראל.
זה קרה במדינות אחרות שלא ידעו לצאת למאבק על הדמוקרטיה .
אם אתה אומר כנראה שבדקת ואתה יודע.

1ספי11

Well-known member
מעבר לכך שאפשר לדון בשאלה אם התזה שלך נכונה, היא כלל לא רלוונטית. זאת מאחר והרפורמה לא עמדה בשום צורה או דרך "להכפיף את בית המשפט לממשלה". זאת המצאה של הנהגת מחנה הרל"ב שכל הרל"בניקים רצים איתה כמוצאי שלל רב מאז שמעו עליה או הונחו להשתמש בה. אבל הלכה למעשה אין ולא היה לה מעולם שום קשר במציאות לאף לא אחד מסעיפי הרפורמה המתוכננת.
לא מכיר דרך אחרת לתאר מצב בו לממשלה יש מונופול למינוי שופטים.

רל"ב.
אז כאמור, גם אם הכל היה נכון, זאת עדיין הייתה שאלה שמחייבת דיון אם זה מה שהופך דמוקרטיה לדיקטטורה. אבל השאלה כאמור קודם כבר, היא שאלה מתחום המדע הבדיוני בכל הנוגע לישראל.

אם אתה אומר כנראה שבדקת ואתה יודע.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא מכיר דרך אחרת לתאר מצב בו לממשלה יש מונופול למינוי שופטים.
אז תחפש דרך אחרת :). יש שלל מדינות בעולם בהם יש לממשלה הנבחרת מונופול למינוי שופטים והן דמוקרטיות לעילא ולעילא. מעבר לכך גם בישראל עצמה זה המצב בפועל כבר עשרות שנים וזאת מבלי שהדמוקרטיה הישראלית נפגעה כהוא זה.
ידוע, אינך צריך לחתום את תגובותיך.

1ספי11

Well-known member
אז תחפש דרך אחרת :). יש שלל מדינות בעולם בהם יש לממשלה הנבחרת מונופול למינוי שופטים והן דמוקרטיות לעילא ולעילא. מעבר לכך גם בישראל עצמה זה המצב בפועל כבר עשרות שנים וזאת מבלי שהדמוקרטיה הישראלית נפגעה כהוא זה.
גם מונופול בבחירת שופטים וגם שליטה מוחלטת ברשות המחוקקת. אין דמוקרטיה כזאת.
ידוע, אינך צריך לחתום את תגובותיך.
אתה תוקע רל"ב בלי קשר למשהו. חשבתי להצטרף למשחק.

Harrington

Well-known member
מנהל
גם מונופול בבחירת שופטים וגם שליטה מוחלטת ברשות המחוקקת. אין דמוקרטיה כזאת.
תתפלא, דווקא יש :). הדוגמה הטובה ביותר היא כאמור מעלה, מדינת ישראל בעצמה :). כאילו, לפני שהפכה ל"דיקטטורה חרדית פשיסטית" כמובן, אלא בימים שעוד הייתה נורמלית. למשל, כשהשמאל שלט פה ותקופות דומות.
אתה תוקע רל"ב בלי קשר למשהו. חשבתי להצטרף למשחק.
וואלה חמוד. אמנם אני מגדיר כרל"ב רק את מה ומי שאני באמת רואה ככזה, אבל בהחלט רעיון יפה לנסיון עקיצה מקורי. אשריך צדיק (ואשמח אם תתמיד במקוריות הזאת, במקום החזרה הקבועה על אותם מסרים כלפי) (y).

דגלמנגל

Well-known member
א בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ. ב וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, מהפגנות ברחוב קפלן; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי המפגינים ושלטיהם.
מעולם, לא קדם להפגנות, ניסיון, לכונן דיקטטורה בישראל, כי לא היה עולם לכונן אותה בו. הרי כתוב במפורש, שאלוהים ניגש לבריאת את העולם, כאשר
ההפגנות כבר היו קיימות.

רק למי שמאמין בקונספירציות - יש כזאת, שמדברת על תקדימים, למה שכמעט... אבל לא הצליח להתרחש במקומותינו.
שימו לב, הקישורים הבאים, מיועדים לקונספירטורים בלבד.
ביביסטים, היזהרו! זה עלול לפוצץ לכם ת'מוח, או כל אבר אחר בגוף, שבעזרתו אתם מאמינים שאתם חושבים.

למעלה