סליחה אם הפרעתי למישהו לתפוס שלווה

x a m

New member
לא, אני מסרב להאמין שאתה לא פיקציה/ קריקטורה/ בדיחה גרועה

-מטנף ומגדף כמו ערס אשפתות- קורא לאחרים "ערס".
-מנסה בכל דרך אפשרית להסית כנגד כותב שחושב אחרת ממנו- כמו פאשיסט מצוי- קורא לאחרים "פאשיסט"
-מתנהג בדיוק כמו הפנאט המתוסכל שרצח לנו את רבין ז"ל- מאשים אחרים ברצח רה"מ.

ובאותה הזדמנות, כמה דברי חוכמה לכותבת אשי 1 האחת:
ראיתי שאת מוטרדת ממצבו העגמומי של הפורום, ולכן הייתי מציע לך להתייחס במעט יותר טולרנס לכותבים מזדמנים ולהשתדל שלא להטיח "גזען" או "אידיוט" בכל עובר ושב. ובכלל זה, לא להגרר אחרי הסתה הפרועה של הכותב ווקינג, זאת למרות האימוטיקונים החייכניים והחנופה המתקתקה שניגרת ממנו לכיוונך.
בגדול, יש מצב שגישה חיובית יותר תפיח יותר חיים בפורום ותעשיר את הרמת הדיון הכללית.
לילה טוב.

רגע, זה לא אתם רצחתם את רבין?

בנוגע להשמצת מישהו אחר בגלל "דעות שונות", הרי גם להיטלר היו "דעות שונות": ה"דעה שלו" היתה שישנו "גזע עליון" וישנם "גזעים נחותים".
מדינתנו מנהלת מדיניות עקבית של נישול הבדואים מאדמותיהם בנגב, וכדוגמה הכפר אל-ערקיב, אפילו בתירוץ המצחיק של הקמת יער דווקא על אדמות כפר זה, ובמקביל מעודדת התיישבות יהודים, אפילו של בודדים.
אפילו, אם נניח, תושבי הכפר אל-ערקיב אינם "הבעלים החוקיים" של האדמה עליה ישבו דורות, מה הבעייה להרשות להם "להתיישב" על אדמה זו? מה ההיגיון של לא להרשות, בזמן שמרשים בקלות התיישבות של יהודים אפילו יחידים?

נחזור לתחילת השרשור. הכניסו את עוקבי לכלא בגלל שהוא (לפני שנים רבות):
א. כתב בכניסה למסגד, שזה מסגד.
ב. התנגד פסיבית ל"עבודת" דחפורים שהרסו את הכפר לפני הדיון בבית המשפט.

איך לתפיסתך יש להעריך את מי שמצדיק אוטומטית פעולה זו בגלל... הטילים שנורו מעזה?
ברור שגזענים מגעילים המצדיקים את זה, כאן בפורום הזה, ממאיסים את הפורום על משתתפיו.
יש לי חשד מססוים, שאכן זוהי מטרתם של אותם גזענים: להרוס אפילו פורום צנוע זה. כמו שהורסים את הכפר אל-ערקיב. סתם ככה, בגלל שזה ערבים.

הפרבולה

New member
גם ליהודים לא מרשים להתישב איפה שבא להם

וחוץ מזה ישראל מתנגדת לצורת ההתישבות המסורתית של הבדואים של אוהל אחד לכמה דונמים , אין לנו הרבה שטח במדינה ( אפילו אם כוללים את שיטחי C שביו"ש שבריבונות ישראלית ) וצורת התישבות כזו לא מקובלת עלינו בגלל שהיא גוזלת שטחים רבים.
ולכן מציעים פתרונות הגיוניים יותר של התישבות בישובים מוכרים עם תשתיות נורמליות ובצפיפות מקובלת ( שעדין הרבה פחות צפופה מאשר גוש דן למשל ).
&nbsp

אתה מסלף את העובדות

השלטונות מעודדדים התיישבות בודדים יהודיים.
הכפרים הבדואים בנגב זה לא "אוהל אחד", אלא שבט שלם שישב דורות על אדמתו, או הוזז והושב במקום זה או אחר ע"י שלטונות ישראל עצמם.
למשל עכשיו רוצים לגרש את תושבי הישוב הבדואי עתיר, ולהקים במקומם ישוה יהודי בשם יתיר.

אל ערקיב זה לא "כמה דונמים", אלא בתים שעמדו, בית קברות ישן ומסגד ישן.
במקום להמשיך לשפוך רפש, נראה אותך עונה על שאלותיי

הפרבולה

New member
איפםה יש התישבות של בודדים ?

גם אם יש כזאת אז כנראה במספר מוגבל וגם לא מרשים להם לבזבז הרבה קרקע ככה סתם. גם ישובים יהודיים קהילתיים בגליל למשל כל משפחה מקבלת בערך חצי דונם .
אני לא נכנס למקרים פרטיים של יתיר או אל עקריב , (אני נסמך רק על מה שפורסם ) , אני מדבר בצורה עקרונית. הנגב הוא צפוף ולא יתכן שמאות אלפי אזרחים יתישבו בסגנון בדואי שמבזבזת קרקע וללא תשתיות הולמות, אני בטוח שגם לקבוצה של עשרות אלפי יהודים לא היו מרשים צורת התישבות כזו לכל היותר אולי יש מקרים בודדים כאלו.

עובדה שגם לתושבי פחונים בת"א הרשויות מנסות לפנות אותם כי לא יתכן שבעיר צפופה תהיה קבוצה של אנשים שתופסת עשרות דונמים.

x a m

New member
לא, ידידי, אתם רצחתם את רבין.

אתם הפנאטים הקיצוניים שבטוחים שהאמת כולה בידיכם מונחת, שאינם מסוגלים להתמודד עם אף טענה שנוגדת לכם את האג'נדה מבלי לגדף ולטנף מילולית.
אתם שמסיתים כנגד כל אחד ואחד שחושב אחרת.
אתם שמתייגים כל אחד שחולק עליכם כגזען, פאשיסט או נאצי, משווים אותו להיטלר ומציגים את דמותו במדי SS
אתם רצחתם לנו את רבין.
אתם..

x a m

New member
לא, הוא לא שמאלני, הוא תימני.

אבל אתה לא הבנת כלום, חביבי.
לא נורא.

למעלה