סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

danakama10

New member
העיצות שלך לא מתאימות למי שיש כלב אחד בלבד

להשאיר כלב לבד למספר ימים זה לא רעיון טוב, בלשון המעטה (זה טוב רק לכיס כי חוסכים על פנסיון). אין סיבה שכלב יהיה בטראומה מפנסיון כשבוחרים מקום טוב.
גם לטייל עם כלב רק פעם בשבוע לא נשמע לי מתאים.
כלבים הם חיות חברתיות, והם מאוד אומללים לבד. הבנתי שחתולים הם עולם אחר ויכולים להשאר לבד. למי שקשה לתת לכלב את הדברים שהוא זקוק להם, אולי כדאי לאמץ חתול.

iris mom of two

New member
לטייל פעם בשבוע

זה בסדר גמור, כל עוד יש חצר גדולה ומשחקים שם עם הכלב. בנוסף, הטיול החד שבועי הוא לא טיול קצר. שלנו הוא מינימום חמישה קילומטר. אנחנו גם מביאים את הכלב איתנו לכל מקום שאפשר.

Mיה1

New member
לא היתי מבטלת כל כך מהר אימוץ כלב

אצלנו ה invisible fence בהחלט עונה על צרכי הכלבים. הם יכולים לצאת ולהכנס כרצונם מה שמאפשר גמישות לדיירי הבית עם החזרה הביתה. יש להם אחד את השני לחברה ו 2 אקר גינה להתרוצץ בה. אני בטוחה שאלו תנאים הרבה יותר מוצלחים מכלב שסגור בבית מרבית שעות היום ויוצא לטיולים קצרים עם בעליו.
השארתי מספר פעמים את הכלב ואח"כ 2 כלבים יחדיו בפנסיון (לאחר שבדקתי את כל הנחשבים באיזורנו) והגעתי למסקנה שבבית (אם יש סידור של דוגיסיטר) הרבה יותר טוב להם (השיקול הכספי ממש לא עמד על הפרק).
בכל מיקרה צריך לזכור שהתנאים של כלב שמאמצים משלטר משתפרים אלפי מונים וגם אם הוא בודד חלק מהיום אלו תנאים עדיפים מלהיות כלוא בכלוב בשלטר.

danakama10

New member
אבל מי קרא לביטול אימוץ?

אני כותבת מה הם התנאים האופטימלים על פי הבנתי לגידול כלב.
אין ספק שכלב שיכול להתפנות בחוץ במשך היום כשהבעלים אינם עדיף על פני כלב שתקוע שעות בבית.
עדיף שכלב לא יהיה לבד שעות בבית גם אם יש גישה לחצר, אבל אם אין ברירה אז אין ברירה. מה שבטוח שצריך לטייל עם הכלב יום יום, לפחות פעמיים או 3 פעמים. לא רק בשביל הפאן הפיזי, אלא גם ואולי אפילו בעיקר בשביל הסוציאליזציה והרווחה המנטלית שלו. לתת לכלב(ים) להיות בחצר במשך כל השבוע ולצאת איתם לטיולים (ארוכים) רק בסוף שבוע זה לחלוטין לא אופטימלי.

iris mom of two

New member
אבל זה לא המצב

במקרה שלי אנחנו בבית.הגישה של מרלין לחצר מותנית בזה שאנחנו נפתח נסגור דלת. הוא לא לבד בבית או בחצר. זאתומרת הוא לפעמים לבד בחצר, אנחנו בבית. הוא מקבל תשומי.
&nbsp
הטיול השבועי, בעצם יותר משבועי, הוא טיול מאד מאד ארוך.
&nbsp
&nbsp
במקרה של מיה, יש יותר מכלבים אחד. כך שאין כלב לבד. לכלבים לא חשוב אם החבר למשחק הולך על שניים או ארבע.
&nbsp
ואני אדבר רק בשביל מרלין שאחרי יום יומיים של פעילות פיזית מאומצת שאנחנו נותנים לו, הוא מסרב לבוא איתנו לטיול ואומר לנו שהגזמנו טוטאלית.
&nbsp
בקצור אני רוצה חיים כמו של מרלין

alphadelta

New member
טולסה ואוקלהומה סיטי ודאלאס

יש למישהו רעיונות לבילוי קיצי?

danakama10

New member
אמרת טלסה

אמרת אינדיאנים.
ממליצה לבקר במוזיאון Gilcrease ולנסוע כשעה מזרחית לטלסה לבקר באתרים של ה Cherokee Nation.
גם מוזיאון פילברוק (ובמיוחד הגינות שם) מומלץ.

אגב, מדובר בטיול בעקבות הנפט?

alphadelta

New member
מסע בעיקבות הנפט

דווקא רעיון טוב. אולי אוסיף את זה למסלול
. אבדוק לגבי Cherokee Nation
תודה

ה-National Cowboy Museum

ב-OKC היה נחמד כשביקרנו עם הילדים במהלך טיול דרכים לפני כמה שנים.
באיזור המטרופוליטני של דלאס המוזיאון בפורת' וורת' היה נחמד, וגם הביקור באיצטדיון של הקאובויז בארלינגטון היה כייפי במיוחד (כולל עבור אשתי שאינה חובבת פוטבול בעליל).

Fellowship

New member
שאלה בנושא ניקיון

אנו מתגוררים בדירה אמנם משופצת ומאוד נעימה, אבל בבסיסה היא מאוד ישנה, יש חברת ניהול המטפלת בכל נושאי האחזקה.
לאחרונה היה קילוף מסויים באמבטיה, חברת הניהול שלחה חברה חיצונית,
שביצעה את הציפוי הלבן הבא לאמבטיה: http://www.customtubandtile.net/bathtub-casting
שלפי הכתוב, זה החומר: unique synthetic porcelain resin
העבודה ארכה כשש שעות ועלתה כ 600$ (משרד הניהול שילם כמובן).

בעקרון, התוצאה מעולה, נראה ממש כמו חרסינה/פורצלן חדש ומבריק, מאוד יפה.
הבעיה היא שהחלו להיות כתמים צהובים שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להוריד, מגיגול אני מבין שזו בעיה ידועה הנגרמת ע"י מים קשים.

מה שמוזר היא שלפני החידוש לא היו שום כתמים ולהבנתי מדובר באותו החומר,
אז או שהחומר החדש רגיש/סופג יותר (לא התחלנו להשתמש באמבטיה לפני הזמן),
או שיש סיבה אחרת, כגון עבודות בתשתיות המים שבוצעו באיזור לאחרונה,
שבין השאר הגבירו את עוצמת זרם המים המגיעים לדירות.
ניסינו לנקות עם מגוון חומרים (גם כאלו שלא מומלצים, לאחר שהתייאשנו), אקונומיקה, מגוון חומרי ניקוי (כמובן מבלי לערבב),
סודה לשתייה, חומץ, לימון ועוד אופציה שעלו בגיגול בנושא, כולל כמובן את חומרי הניקוי המומלצים ע"י היצרן.

אם למישהו יש טיפ של אלופים (קרמבו), נשמח לנסות לפני שנפנה לחברה,
בעקרון יש אחריות של 10 שנים, לא יודע כיצד יתייחסו לחוסר יכולת לנקות.

KallaGLP

New member
אז כנראה עבורם זה לא שטויות, אחרת לא היו שואלים

ועושים כאלה מאמצים להיפטר מזה. וגם בעיניי, אגב, זה לא שטויות. דברים כאלה מציקים לי. מאוד.
האם, למשל, עבורך זה שטויות לגור בעיר צפופה? יש כאלה שממש לא מפריע להם, ואולי הם יחשבו שאם זה מפריע לך, אתה מבזבז אנרגיה על שטויות.

placid1

New member
אתם צריכים לפנות לחברת האחזקה

ואילו הייתי במקומכם הייתי נמנעת מלספר על נסיונות הניקוי המוגזמים והלא מומלצים שלכם כי בסוף עוד יאשימו אתכם שקלקלתם...

למעלה