סוף המסלול

moshem74

New member
סוף המסלול

שלום לכל המתלהבים למיניהם....אני רואה שיש פה המון וזה טוב. ברצוני לומר לכם שכל המכוניות הצרפתיות האילו...איאיכס וביאיכס הם חרא של מכוניות ,האיטלקיות עוד יותר גרוע וכל השיפורים שלהם רק עולים לכם כסף והרבה. לא יעזור לכם כלום....כל מה שתוסיפו וכל מה שתשקיעו וכל השעות במוסכים למיניהם...לא שווה חברה.... אתם בטח כבר מנחשים הא???....נכון....אין מה לעשות ...הדבר האמיתי הוא יפני....וגם סובארו...חברה אין לכם מה לעשות.....5.9 שניות מ0 ל 100 והביצועים....אוי הביצועים של החיה הזאת....לא ייאמנו....אימפרזה טורבו. שום שיפורים ושום שטויות לא צריך....רק דלק וסעו....סוף הדרך חברה....אין לכם מושג. אני מזמין כל אחד ועם כל השיפורים שבעולם...איפה שהוא יירצה וכמה שהוא יירצה... ומה שהכי אבסורדי הוא שזה כמו רכב משפחתי...אתם מבינים 5 דלתות...לא ייאמן.... החברה בעבודה\משפחה\חברים...שואלים אותי איזה רכב יש לך? אני כמובן עונה בתמימות....סתאם סובארו.... הם שואלים איזו?...אני משיב בתמימות....סתאם נפח 2000. שקט שקט אבל....מים שקטים חודרים עמוק חברה....סוף הדרך......

t6

New member
עם כל הכבוד לאימפרצה...

יש מכוניות פשוט יתר חזקות... T6

alfa33racer

New member
האוטו של אלי

חביב האוטו של אלי ייקח את כולם זה צמיד היה ככה הRS2000 שלו החזיקה 600 כ``ס ועכשיו הקוזוורט סיירה 4*4 לאימפרצה אין סיכוי פה... לא בגרסאות שכאן...

moshem74

New member
קבל תגובה.

אם כבר נכנסנו לטירוף אז אני חייב לומר לך שיש לי חבר עם אימפרזה משופרת...הבחור גר בחיפה והוא מפוצץ בכסף...אימרזה אחת הוא כבר השבית!!! הוא התהפך איתה...לא קרא לו כלום .כרגע יש לו אימפרזה היחידה בארץ, יש לו תדגם הקודם עם שיפורים של 140000 ש``ח...אני יודע שיש לו קיט הנמכה...הוא החליף את כל מערכת הפליטה...הוא הוריד תגיר של הרכב ובמקומו הכנים גיר ללא מוט כלומר עם כפתורים ...מעין אוטומט כזה אבל זה לא אוטומט...הוא ביטל תקלא`צ ...בקיצור...הבחור מופרע ויש לו המון כסף...אני מוכן להתערב שהוא באמת לוקח את כולם פה.

ranfin

New member
מה לגבי הפרררי הבאה עילנו לטובה

או הפורשות המתרוצצות בכבישנו ???

alfa33racer

New member
נו

אז מה ונדמה לך שפררי או פורש זה הכי מהיר שיש רק בגלל השם?

ranfin

New member
במדינתו הקטנה כן

אלה אם כן אתה מדבר על דו גלגלי ואז יש מספיק מתמודדים על מהירות מקס. העולה את ה 300 קמ``ש.

alfa33racer

New member
חולה הגה

סליחה אבל אני חולה הגה לא כידון אהאה ניסיתי אופנועים פשוט החלקות כוח וסליידים זה הקטע שלי לשלוט במסה של טון ולא מרשים אותי (עצמי) לשלוט באופנוע של 150 קילו מה שאחרין עושים זה יפה מאוד על אופנוע לא בשבילי

ranfin

New member
ראיתי באחד ממרוצי האופנועים ...

לא זוכר מי זה היה, הוא עשה power slide כמעט כמו מכונית ראלי, זה היה מדהים. אני מאלה שאוהבים גם 2 גלגלים וגם 4. שניהם נותנים סיפוק אבל מבחינת מרוצים אני לא חושב אפילו על 2 (אלה על 2 פעימות (-; ). משוגעים (במובן החיובי).

alfa33racer

New member
רק עם אופנוע

לא יודע אופנועים לא עושים לי את זה באוטו יש את העניין אולי של סקס אפיל בעיצוב שלו כנראה זה השליטה במסה שלו גם אולי השערה נוספת הוא שאונוע זה ``זכר`` ומכונית זו ``נקבה``??? אני בעד אוטו אבל שיהיה לך בכיף אני מסוגל להבין שאתה נהנה

alfa33racer

New member
אלי חן

אלי כבר שנים מחפש מי יקח אותו הבחור יודע לפץוח אין לך מושג מה זה הRS2000 שלו אל תדבר לפני שתראה ותבין לא מעליב רק מבקש זה אוטו עם מנוע קוזוורט(יותר אמין מסובארו ועומד יותר בלחצים) 8 מזרקים הכל עבודה של אלי צמיגים 008R למה לא תשאל אנשים מי זה אלי חן??? כולם יודעים אני מסתובב אצלו כל הזמן ובא בחור עם 911 טורבו עם 90000$ מושקע בגרמניה באוטו והוא אכל לוקש ראה את הRS2000 חשב זו ברנדה(זה לא) אבל די לויכוחים תשאל אנשים ותראה מה יגידו לך אלי הוא מס` 1 חביבי ויש לי כבוד לאימפרצה אבל פרופר פתיחות אל תשכח שלאלי המון ניסיון עם חיה של 600 כ``ס הוא בנה אותה זה גם יתרון לא??? ירון

moshem74

New member
אממממ.....

אני לא יודע לגבי האריקה המשופרת שיש לו אבל אני יכול לומר לך בקשר לפורש...קראתי מאמר על השוואתי שנעשה בין האימפרזה לפורש...ותתפלא...גם אני התפלאתי... האימפרזה לקחה בכל החזיתות.אפילו הבוחן התפלא בעצמו איך רכב של 170 אלף ש``ח לוקח פורשה.(מדובר על הדגם הקודם של האימפרזה).

alfa33racer

New member
הפלא ופלא

אני לא מתפלא בכלל צא מהראש הישראלי של השטויות האלה עם אוטו ששוה מיליון דולר אפילו אם זה לא מכונית ראלי או F1 אין על מה לדבר חוץ מGT3 מממ תיזהר לא לאמר אריקה תאמר RS2000 :)

moshem74

New member
בקשר לברנדה...

ואם כבר מדברים על ברנדה....יש בחור בפ``ת שיש לו ברנדה שהוא בנה לבד...מסתבר שיצאה לו מפלצת במקום...

alfa33racer

New member
שוב אלי חן

תעשה לעצמך חסד ותשאל מה זה האוטו של אלי חן ואל תאמר ברנדה זו RS2000 יש? :)

red cars

New member
moshem74 תחזור אלי ל e-mail שלי

moshem74 יש לי שאלה בקשר לחבר שלך עם האימפרזה אז תחזור אלי אני צריך את e-mail שלך

למעלה