סולו סולו בדד אלךךךךךךךךךך

חבר'ה אולי בגבג טיפה קרציה ../images/Emo8.gif אבל

עדיין, לא יזיק לפרגן לו... קיצר כל הכבוד בגבג לאט לאט אתה תלמד כל פעם משהו שאתה לא ידעת... תיזהר מביטחון עצמי מופרז זה יכול לגרום לבעיות, ואת הידיים שלך תוכל לבדוק רק בזמן אמת (מצבי חירום) בקיצור מזל טוב :)

dddgeman

New member
אבל שוב.......

הבחור לא מוכן להקשיב , בטוח שהוא אלוף הארץ ! אז להבהיר : כל מי שסיים ללמוד להטיס לא אומר שהוא יודע להטיס כל טיסן ולשלוט בו במירב הביצועים כך שבגבג תוריד פרופיל ואל תבלוט יותר מדי מכיוון שאתה עדיין מוגדר כמתחיל. תן לזמן לעבור וליכולות שלך להשתפר . ואני במקומך לא הייתי מהלל את עצמי אחרי סולו מכיוון שיש אנשים פה שפותחים אותך במיומנות ,בדיוק ובהטסה כך את הדברים לצומת לבך ושנה גישה

tyhazot

New member
אני יסביר לך מה זה לעשות סולו

לעשות סולו זה לא למריא לעשות סיבובים באז נמוך הפוך קצת קורדינציה וגם זה לא בעייה ולזה לא קוראים סולו!!! סולו זה דיוק כלומר יש לך מסלול ברוחב של שתי מטרים במידה ועשית סולו ואתה מנוסה אתה תנחת עליו ישר סולו זה לדעת לבתמודד בקאטים כלומר קרא לך קאט באוויר תדע איך להנחית ולחשוב מהר בדרך הטובה ביותר אתה לא יודע לעשות באז נמוך בגובה חצי מטר בפול מנוע אם נגיע על המסלול וחזרה לאוויר והכל בפול מנוע כי את זה לא יודעים ביום גם לא ביומיים זה ניסיון אתה צריך ניסיון תאמין לי אם תטיס לך לבד פעמיים בשבוע ותתאמן על תרגילים כמו כל מי שאוהב את התחביב אתה תגיע רחוק אם אתה נוחת והטיסן בא לאט ואתה נוחת מאוזן ומדויק ואתה עושה 4 לופים רצופים באוויר באז נמוך ישר אז עשית סולו האם כך אתה עושה??

מה? מה השטויות האלו?

לעשות סולו זה להטיס לבד נקודה! אם הוא יודע לצאת ממצבי חרום או לא זה כבר בעיה שלו...אבל סולו הוא עשה. לעשות ארבע לופים רצופים לא שייך לסולו אבל אני מסכים איתך שזה מראה על שליטה בטיסן. לא צריך להפוך סולו לרמה של טיסת F3A מתקדמת. סולו זה סולו, לדעת להמריא ולנחות ואולי גם קצת החלצות ממצבחי חירום. השאר יבוא עם הזמן והקישרון. אסף

canary

New member
אני עדיין עם מדריך...

אני רוצה ללמוד הכל... כמו שכל חברי הפורום אמרו לך. קודם לומדים!!! כמו שמוטי אמר פעם "קודם עושים רשיון ואחר-כך לומדים?" טוב אבל אין לי כח להתווכח. אז שהיה לך בהצלחה!

חיחיחי

גם אני עם מדריך ואני לא מתבייש..... חיחיחיחיחי... כן... מדריך פסיכומטרי! לפני 13 שנה מדריך הטסה...ועכשיו מדריך פסיכומטרי...

00 ERAN 00

New member
לבגבג שפע איחולים../images/Emo49.gif

בהצלחה!! פשוט כל הכבוד, לא משנה לי בכמה שיעורים עשית את זה לא חשוב את אתה עושה פלט ספין לא חשוב אם אתה מגהץ בזים מה שחשוב הוא : שאתה יודע את כללי הבטיחות שאתה יודע לנחוצת כמו שצריך כעת לאט לאט ינסוק גם הבטחון. בהצלחה

talMatzri

New member
בטחון זה מה שחשוב

הסיבה היחידה שאני נגד ליאור בגבג פה בפורום זאת ההתנשאות הבטחון המופרז.... אני מטיס דאונים ברמה דיי טובה אפשר להגיד אבל ללכת להטיס ממונעים את הטיינר שלי הטסתי גלון וקצת לא יותר מזה .... אני עדיין עם מדריך וכבר אחרי שתי הטסות וחצי כבר נחתתי אבל זה לא אומר שאני מר עולם ושכבר הגביע והמתנה מחכים לי בתחרות אני עם מדריך עדיין כי יש דברים שאני עוד צריך ללמוד לדוגמא לפני שבוע העלתי טיסן לאויר והוא לא היה מקוזז בשיט ממש צוללת ואין אפשרות לקזז כי נגמר הקיזוז אפ... קלטתי את זה ובוא אני יגיד לך משהו היה לי הרבה יותר בטחון שאחרי כמה הקפות יכולתי לבוא למדריך ולהגיד לו קח תנחית אתה.... כאלו דברים מישהו מתחיל לא יכול להתמודד איתם ואתה נקרא מתחיל ... ולכן אתה צריך מדריך עוד קצת.. לכוון מנוע אתה יודע??? לזהות קאט כמה שניות לפני שהוא קורה אתה יודע??? לבדוק כמה דלק נשאר בזמן טיסה לפי צליל אתה יודע?? אני יכול לשים כסף שלא כי אלו ברים שרק לאחר הרבה מאוד זמן רוכשים את החושים לזה... בקיצור אחרי הכל מזל טוב אבל תשמור על פרופיל נמוך יותר ואם תעשה כך ותדע להתנהג כבן אדם אז שיהיה לך בהצלחה בתחביב...

למעלה