סולו סולו בדד אלךךךךךךךךךך

bgbg3

New member
אוריד את הקיזוז העד הסוף וגם הסטיקה

היה עד הסוף למטה

bgbg3

New member
לא נתתי לו הוא יסתכל על השלט ואמר מ

ה זה עושה ואז אוריד אותו

חחחח, פעם הבאה בטח הוא

ידחוף את הסטיק הימני ו.....

bgbg3

New member
גם הסולו שלי היה מושלם ואני בטוח

והיום שאלכתי להטיס לבד אח שלי נגע לי בקיזוזים וכיבה לי מנועשבאתי לינחות ובסוף נחתתי כמו שצריך בלי מנוע

f t n

New member
מזל טוב בגבג! ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב! בהצלחה בהמשך! אגב, איפה אתה מטיס?

bgbg3

New member
תודה איפה אני מטיס אני עוד לא יודע

בנתים בנען וביהוד אולי אני יטיס בפלמחים

Flat spin

New member
ברשותכם, רבותי, הערותי לנושא ../images/Emo4.gif

לדעתי כל הירידות על ידידנו בגבג נובעות מתיסכול של היורדים עליו וחוסר יכולתם לקבל ביניהם מישהו שאולי יש לו יכולות עדיפות על פניהם. חבל על המאמץ. האפשרויות הן שתיים ואין בילתן: בגבג הוא כשרון פנומנלי, בעל פוטנציאל אדיר, או לחילופין, מגלומן בלתי נלאה, בעל דמיון מרקיע שחקים שכל מגע ידיו, לדעתו, נושא פירות זהב. כמו שידוע לכולנו, אפשר לעבוד על בני האדם בעיניים, אבל לא על הטיסן בטיסתו. ימים יגידו (והם קרובים מאד) מי מהשניים הוא האמיתי. עד אז אני מציע לרדת מהנער. עזבו אותו לנפשו ואל תציקו לו.

SaRgE

New member
אני מארגן נתערבות ../images/Emo3.gif

מילים כדורבנות.....

child of bodom2

New member
../images/Emo45.gifאתה צודק..ובוא נקווה באמת שאם

האפשרות השניה שכתבת "תתבצע" אז לפחות ליהיה נזק רק לטיסן ולא לאף אחד אחר... בגבג הרי כתבת שאח שלך כיבה מנוע כשבאת לנחיתה,ז"א כשהיית כבר מול המסלול או ממש בסוף הסיבוב להכנס לקו של המסלול הוא כיבה לך מנוע אז מה זה כבר משפיע...עוד טיפה להשאיר אותו באוויר שיגיע למסלול ואז להנחית אותו?. שמע אני לא בא נגדך או משהו כזה אבל להבא תן דוגמאות טיפה יותר טובות למה כן הצלחת לעשות סולו...

bgbg3

New member
אני מצביע על הריאשון עים מישהוא לא

מאמין פה הוא מוזמן להיתקשר למדריך שלי קובי מההובי הישראלי ולישאול אותו אין לי בעייה עים זה

ALON DORI

New member
פשששש איזה צנוע אתה

אני דווקא הייתי מהמר על האפשרות השניה אבל רק זמן יגיד מי צדק...

bgbg3

New member
לא כדי לך להמר אתה תפסיד חחחח

איזה זילזול תגיד לי מה משעמם לי בחיים שאני סתם יכתוב מה שאני יכתוב

ALON DORI

New member
דבר ראשון

אל תיקח את הדברים שלי כזילזול. דבר שני, לא כדאי לך להיות כ"כ בטוח בעצמך והפעם אני מדבר ממש לטובתך! ביטחון עצמי מופרז יביא במקרה הטוב לריסוק הטיסן ובמקרה הגרוע לפגיעה ברכוש או אפילו באדם. קח את הדברים לאט, תמשיך לקחת את המדריך לעוד כמה שיעורים כדי לצבור שעות טיסה, ואחרי שתחזור לפה ותגיד: "היום אחרי 10 שיעורים עשיתי סולו והמדריך עמד לידי ואמר שעשיתי הכל בסדר", תאמין לי שכולם פה יפרגנו לך. שבוע טוב.

למעלה