סולו סולו בדד אלךךךךךךךךךך

funfly

New member
שוב..הרשה לי לתקן אותך..

אתה אינך יודע להטיס טוב.. מה שאתה יודע..אולי..זה להחזיק את הטיסן באויר...

bgbg3

New member
עזוב אותיאני יודע להטיס עשיתי סולו

ועל תשגע לי את השכל יודע מה בישבילך אני לא יודע להטיס טובבבבב איזה מעצבן אתה אני למדתי 4 שעורים ואמדריך אמר שהיום עשיתי סולו אזזזזזזז די זה שאתה עשיתה סולו ב20 שעורים אני לא אשם

dddgeman

New member
עזבו אותו.......

עודף ביטחון עצמי וידיים כמו של בגבג יגרמו לאסון גדול נחכה להתרסקות הקרובה.

לב ד

New member
רק נקווה שהיא לא תהיה על אף אחד....

אבל בדוגרי... כולכם סתם מציקים לו! הפעם הוא כולה אמר שעשה סולו... תגידו מזל טוב ותדעו לאן לא ללכת להטיס אם אתם לא סומכים עליו...

SaRgE

New member
שים לב אל מי אתה מדבר!! ואיך!!

אתה כאן מדבר אל אנשים שהרבה יותר מבינים ומנוסים ממך בתחום. אני לא הייתי מזלזל בהם ככה. לנחות להמריא ולהחזיק באוויר גם אני יודע אבל אני עדיין עם מדריך (אחרי יותר מ4 וגם מ8 שיעורים) מנסה ללמוד כמה שיותר ולרכוש נסיון וזה גם מה שאני מציע לך. אני לא מתבייש להיות עם מדריך ואני לא ממהר לעשות את הסולו שלי כי אני לא רוצה לגמור עם הטיסן מרוסק. מזל טוב ובהצלחה.

dddgeman

New member
ניר.........

ניר אני מחזק את דעתך כי זה ממש נכון שאחרי סולו אתה יודע להמריא לעשות סיבובים ולנחות ואולי טיפה מצבי לחץ. כך שבגבג קודם כל תצבור שעות טיסה על טריינר אח"כ עבור למשהו מתקדם יותר וככה תמשיך להנות מן התחביב. והערה חשובה בשבילך לא כדי לך כל כך להשוויץ שאתה למדת ב4 שיעורים והוא ב6 ומישהו אחר ב7 זה ממש לא רלוונטי בענף "כי בסוף מכל שוויץ יצא מיץ"

bgbg3

New member
מי משיוץ שאין פירגון בפורום זה ממש

נורא ויש אנשים שקשה לאם לקבל את זה שאני עשיתי 4 והם 7 זה ממש מגעיל

dddgeman

New member
דעתי האישית!!!!

לדעתי עודף ביטחון גורם לטעויות בסיסיות ותוצאותיהם התרסקות! כך לצומת לבך שגם עם מישהו למד ב10 שיעורים יכול להטיס ברמה יותר טובה מכיוון שהוא צבר שעות טיסה ואני מדגיש צבירת שעות טיסה שיהיה לך יום טוב ותצליח

rubber duck

New member
זה לא המספר

המספר הוא פשוט מספר הנקודה היא שאתה מתהלל כאילו אתה אלוף העולם ולצערך וגם לצערי ( אני אשמח שיהיה אלוף עולם מישראל ) אתה פשוט לא והבעיה העיקרית שלך היא המ שנקרא בפי מי שהדריך אותי גרף ביטחון וזה הולך ככה בהתחלה הכל הולך נהדר , הביטחון צומח לו לאט לאט ומגיע לגובה מרשים ביותר ואז פתאום מגיע הריסוק הראשון ויחיד עימו צונחת רמת הביטחון , אל מתחת לקו האפס ככל שהעליה בהתחלה גבוהה יותר כך הנפילה חזקה יותר בהמשך צומח גרף הביטחון לרמה גבוהה אבל פחות ושוב מגיעה התרסקות ועימה הצניחה למטה אחרי 2 3 ריסוקים גרף הביטחון מתייצב לו בגובה סביר שרון

Spetz Naz

New member
נצל"ש אופ טופיק...

זה רק אצלי או שגם אצל כולם זה ככה שגוגל לא עובד?

rd8000

New member
בגבג פשוט מקצוען...!!!../images/Emo6.gif

בגבג ידע לנחות כבר בשיעור הראשון !!! ורק שתדעו המדריך שלו לא תיקן אותו פעם אחת !!! בגבג בצלחה בתחרות ה-toc , עם איזה טיסן אתה עומד להתחרות ?

throttel12

New member
חחח....

בגבג יודע להטיס לבד.....ולא סתם אלא שהוא עושה הכל ומדויק!!!!..... כשהו מחובר ישירות למדריך בכבל טריינר!! חחחחח

יפתח14

New member
בגבג, שלום.

אני לא "אצעק" עליך כמו כולם פה. אם אתה אומר שאתה יודע להטיס אז אני מניח שאתה יודע. רק לידע כללי- אני מטיס כבר מעל לשנה, אחרי שהייתי 9 חודשים עם טריינר ו"קרעתי לו את הצורה" עברתי לטי34 ועד היום אני נעזר במדריכים שיעבדו איתי על טכניקה נכונה, על דיוק, על מצבי חירום וכיוצא בזה. את הסולו שלי אני לא יודע באיזה שיעור עשיתי, לא ספרתי, אבל זה לקח לי איזה חודשיים, כל שיעור הייתי עושה משהו אחד בלבד! הייתי עושה שלוש טיסות ביום רק של הקפות באותו גובה באותה מהירות. שיעור אחר הייתי עובד על שינויי מהירויות. אחר כך הזדקרויות ועוד ועוד ועוד. הסולו שלי היה מושלם, וגם היום, כשאני מטיס את הטיסן שלי אני יודע שמכל מצב (כמעט) אצליח לצאת.. אני עכשיו מרגיש שאני יודע (!) להטיס. אם אתה מרגיש שאתה יודע להטיס אז תהנה לך ותטיס בסבבה, אם אתה לא יודע לצאת מכל מצב אפשרי, תמשיך ךךמוד עם מדריך. זה הכל.

bgbg3

New member
גם הסולו שלי היה מושלם ואני בטוח

והיום שאלכתי להטיס לבד אח שלי נגע לי בקיזוזים וכיבה לי מנועשבאתי לינחות ובסוף נחתתי כמו שצריך בלי מנוע

למעלה