סבוריאה

לימור2406

New member
סבוריאה

שלום לכן, בגיל 3 חודשים החלה לרואי סבוריאה בפנים, מאחורי האוזניים ובצוואר. היינו כבר אצל 2 רופאי עור שאמרו שאין הרבה מה לעשות מלבד, שמן במי האמבט, לא לסבן את הגוף בסבון. נתנו לי לקנות קרם שנקרא: א-דרמה אקסומגה רואי כבר בן 7 חודשים והחל מתגרד בפניו. אני מוצאת עצמי מתעוררת אחת לכל שעה בלילה מבכי שלו כי הוא מגרד ומגרד את הפנים. הרופא השני בכלל טען שיש לו: אטופיק דרמטיטיס (אסטמת עור) האם מישהי מכן עברה את אותו הדבר? כמה זמן עד שזה נעלם ואם בכלל. אלוקים ישמור, זה ממש נורא

viviane

New member
לי אין בשורות טובות

לבכורתי אסטמה של העור שלא התחיל בגיל הזה אבל בסביבות 4 . הילדה עם פרחות קשות מאחורי הברכיים, מפסעות ומרפקים לפעמים יותר טוב לפעמים פחות אדרמה+מקלחת עם סבון ללא סבון אולי עוזר קצת האם נתנו לו גם אנטי היסטמינים? (נוגדי אלרגיה). אם תכנסי לפורום של הכללית יש השבוע מאמר בנושא. יש בפורום עוד חברה שבנה הקטן עם בעיה דומה לרואי. אולי תשתף אותך במה שלה עזר

אד י

New member
אוי, נשמע ממש לא נעים ../images/Emo201.gif

לא מכירה באופן אישי את התופעה. אבל נשמע שצריך רופא שלישי שיכריע את הכף .... שתהייה לכם רק בריאות.

Koru

New member
ואם כבר ../images/Emo207.gif יש המלצה על רופא עור לילדים?

בתל אביב או השרון? (רצוי בשרון הדרומי..) יש כזה דבר בכלל רופא עור לילדים? או שזה רופא עור רגיל? הילדון שלי התחיל גם עם איזו בעיית עור - בהתחלה זה קרה מייד אחרי שקניתי טיטולים פרימיום והיה בקו הגבול של הטיטול על הירך, אז האשמתי אותם והפסקתי איתם. אבל לאחרונה זה חזר ויש גם פריחה מאחורי הברכיים ולפעמים על הטוסיק (לא ליד החור איפה שאדום מקקי למי שרגיש אלא על ה"לחיים"). נראה לי שהגיע הזמן לראות רופא בעניין הזה

spirl2

New member
עזרה ראשונה ואפקטיבית לכלל בעיות העור

אשמח להמליץ לכן לקנות שמן הנקרא : אובליפיחה אך להקפיד שהינו טהור. של חברת פיור אוייל עדיף או פרימוורה ולמרוח לזאטוטים במקום משחת ההחתלה ועל גבי הגירויים.(אפשר להוסיף לכל כפית שמן 4 טיפות לבנדר ו2 טיםות קמומיל) לשמן זה יש את היכולת לרפא תאים חולים ולהזינם בוויטמינים החשובים לעור. והשמנים הארומטיים מרפאים ומקלים על הגירוד. לטיפול יותר מעמיק ואינדבידואלי רצוי לפנות לארומתרפיסט/ית לטיפול צמוד לאחר בדיקת רופא עור מוסמך. ולשאלתך קורה, אכן ישנם רופאי עור לילדים. אין לי המלצה ספציפית לצערי.. אני עודני ללא הקליניקה שלי, אך אשמח לעזור כאשר אתמקם לי בבית החדש ובמידה ותרצו בדחיפות אשמח להפנות לקולגות שלי. מקווה שזה בסדר שפתאום הבאתי את מקצועי מעל גבי דפי הפורום. פשוט לא יכולה שלא לייעץ כשקוראת שיש בעיה ועוד עם זאטוטים. המון בריאות סוזאן

יולי 7

New member
רק רוצה להגיד לך ש...

זה מצויין שאת מביאה את עצותייך המקצועיות לכאן. כמי שמעדיפה את הפתרונות האלה כנסיון ראשון לטיפול בבעיות שונות - אני קוראת את עצותייך בעניין רב ומודה לך מאוד

gili1015

New member
רופא עור

הי קורו, אם לא תמצאי שלחי לי הודעה אני אברר (יש לנו מקורות "פנימיים")

מיה82

New member
פרופסור רוני וולף משנקין מומחה למחלות עור ביל

בילדים וראש היחידה בקפלן. רופא מעולה.

Koru

New member
תודה

מקווה למצוא מישהו באותה רמה יותר קרוב...

אורora

New member
אם את במכבי יש רופא עור ילדים מצויין

הוא מקבל בכמה מקומות בארץ ( כל פעם במקום אחר). לא מצליחה לזכור את שמו, אבל תשאלי את דפנהפו היא זו שהמליצה לי עליו. אני הייתי אצלו ברמת גן ( נווה מרום). אין הרבה רופאי עור ילדים ומניסיוני חשוב מאוד ללכת למומחה לילדים ולא סתם לרופא עור.

Koru

New member
../images/Emo124.gif דפנהפו.. איה את?

אורורה אמרה שאת מכירה את הרופא, זוכרת את שמו? אשמח. תודה!

Koru

New member
כן, ראיתי אחד כזה בגן ערמונים

באמת היחיד שהופיע באתר של מכבי כרופא עור ילדים במרכז והשרון

dafnapo

New member
הנה אני - ד"ר קונפינו מקבל בר"ג

במרום נווה אני חושבת. רופא מעולה!

אנה מ

New member
המלצה על רופא עור מעולה ברמת גן, שווה לנסוע

בשבילו. דר' יוזוק שלמה, מקבל ברח' ויצמן 40 ברמת גן (קרוב לקניון רמת גן). מומלץ מומלץ מומלץ. הדביר פטריית קרקפת שהיתה 7 חודשים על ראשו של בני אחרי 3 רופאים שונים שלא ידעו מה עושים. גם האם שהמליצה לי עליו מתמוגגת ממנו. מקבל מכבי, ודומני שגם מאוחדת.

שלגיה73

New member
אם את מעוניינת בהמלצה על רופא

יכולה להמליץ על על דר אביקם הראל, מקבל פרטי ברמת אביב בעבר הוא הוכר ע" מכבי, כך שמקבלים החזר על התיעצות (הייתי לפני מס שנים, אין לי מושג האם הוא עדיין מוכר) אחרי שטורטרתי עם תשובות לא מקצועיות ממספר רופאי עור הגעתי אליו והוא פתר את הבעיה

e l l a 0 0 7

New member
כפפות

To reduce scratching (especially at nigh) put gloves on - speaking from childhood experience, my mom basically sewed the sleeves of a few of my shirts to create the "gloves" on them. - this way they can't be pulled of easily.

../images/Emo45.gif כן ולהקפיד מאד לגזור ציפורניים

שלא יפצע את עצמו - מה גם שככל שמגרדים הגירוי נהיה יותר חמור

למעלה