נשים מניקות בציבור

misisipi river

New member
אההה אז סליחה

בחילות הריון נושא כאוב קבלי התנצלות

מי עושה את הדברים האלה בציבור??????

אני לא מגרדת בתחת ולא מחטטת באף בציבור. וגם לא מחרבנת בציבור. והציצי שלי הוא לא צלחת זה בידיוק העניין ולכן בניגוד לצלחת שלי אני לא אחשוף אותו בפומבי.

misisipi river

New member
את לא

אבל הרבה גברים וכן גם נשים מחטטים באף ,יורקים, מגרבצים, מסדרים את התחתונים ועוד { נכתב בלשון זכר ניתן לקרוא גם בלשון נקבה}

אז תסלחי לי

אבל הם קצת מגעילים.. אם תניקי עם ציצי חשוף אני לא אגיד לך שאת מגעילה מן הסתם אבל אני פשוט לא אעשה זאת בעצמי. לא מפריע לי יותר מידי שנשים עושות את זה זה סתם כזה לא נעים אבל לא בקטע של להידחות או להיות מובכת זה פשוט לא לעניין.

mr kennedy

New member
הכללות גסות וחסרות כל בסיס.

עושה הרושם שגדלת בסביבה העונה לתיאורים שלך, אחרת אין לי הסבר טוב להשמצות השווא שלך. את לא תניקי היכן שאת רוצה, כי כבר הוגשה בכנסת הצעת חוק האוסרת יניקה בציבור וזה עניין של זמן עד שהיא תיכנס לתוקף.

פרינסה

New member
כולי רועדת מפחד מהצעת החוק

מעניין ת'ציצי שלי הצעת חוק של חבורת גברים טיפשים יש גם הצעה לחוק עירוני שאוסר להאכיל חתולים בראשון לציון אז אני לא אאכיל חתולים ברחוב שלי? חחחחח.......

מזל שאנו גרים

במדינה בה החוק הוא הקובע. רק חבל שבדרך כלל העניין של לא להשמע לחוק הוא חד כיווני.

p e a c h i t

New member
אם הצעת חוק כזו תעבור

גם הנקה שתהיה "צנועה" בעינייך - תהיה אסורה על פי חוק - מתאים לך?

לא עניין של מתאים בכלל

עניין של חוק וסדר יש כמה חוקים שלא לרוחי אז מה אני לא אשמע להם? יש דרכים לגיטימיות לשינוי בחברה דמוקרטית והם לא כוללים התעלמות מהחוק

mr kennedy

New member
את עמדתי כבר הבהרתי.

נסיונך לעורר התנהלות דיון שהיא על סף תת-תרבות, אינה מעוררת בי ולו טיפת מוטיבציה לנהל עימך דיון.

קולולה

New member
איפה שמעת על הצעת החוק?

יש לך קישור או הפניה להצעת החוק המדוברת? חיפשתי ולא מצאתי. ואם אכן הוגשה הצעת חוק שכזו (וזו לא רק אמירה פופוליסטית של חבר כנסת שניסה לתפוס כותרת על חשבון ציבור המיניקות), אני מתקשה להאמין שלא תהיה שערוריה ציבורית. ודרך אגב, עוררת פרובוקציה אך בשום מקום בשרשור לא פירטת את דעתך באופן סדור. אתה מעוניין?

בהחלט תופעה מביכה, אולי אם היתה

יותר מודעות היו "לוקחים בחשבון שישנה אוכלוסיה שיש לה את הצרכים הללו והיו עושים חדרי הנקה במקומות ציבוריים. לדוגמה באיקאה השוודית יש חדר הנקה, מה שמונע את המבוכה, שיכול לעיתים להיות שאם גם מנת חלקה של האם המניקה, אשר מצב זה גורם לה לחוסר ברירה.

במלחה יש והאמת?

גועל נפש. אמהות מתקדמות שהנקה חשובה להן כנראה לא מסוגלות לדאוג לנשים אחרות שיבואו אחריהן: או במילים אחרות: מסריח שם מהפרשות, מדי פעם אפשר גם למצוא חיתול מלוכלך... כככה שזה פתרון עקרוני בלבד

למעלה