נהג מונית

גידעון1

New member
הוא קיבל נבואה אישית ולא כללית. לכן אני לא

בטוח אם הוא נופל על ההגדרה של נביא מוסמך

עבור שהד על האיש שדבר על נוצרים ויהודים

האיש דבר דברי חשובים ונכונים לדעתי.,,

אמנם דוד ושלמה הם לא נחשבים לנביאים ביהדות, אבל זה פרט קטן יחסית לנושא הדיון עצמו.

בכל מקרה האיש אמר דברים נכונים ובאמת שאנחנו לא שומעים במציאות היומיומית בישראלף שהאיסלאם מדבר כל כך יפה.

אבל המשפט הכי חשוב שלדעתי הוא אמר הוא : "1000 שנים לא עסקנו בהסברהץ עכשיו נתחיל בזה".

זה משפט שנכון עבור כל הדתות. "1000 שנים לא עסקנו בהסברה".

בשבילי זה כמו לאמר:

1000 שנים עסקנו בעצמנו, ציקנו, עשינו מלחמות דת מיותרות, שלחנו אנשים להלחם על שטויות, הוצאנו להורג אנשים לחינם, השמדנו, הרסנו, הוצצאנו לשון הרע על מי שלא צריך. עכשיו נתחיל לעסוק בהסברה.

וזה מה שאני אומר לילדים שלי: תזהרו מאנשי הדת. ובמקרה שלי היהודים. שהם גם יודעים להוציא לשון הרע על מי שלא צריך, שהם גם יודעים לסנוור עיניים לאנשים ולהתייחס לכל מלחמה כאל מלחמת מצווה מדומה. צריך להזהר מאנשי דת שלא יודעים לעסוק בהסברה נורמלית שרודפת שלום.

Proud Muslim

New member
נכון גמני שמתי לב לזה:)

מדובר באחמד דידאת ז''ל. אותו אחד שהציגו אותו כבר פעם כ "דפוק" חחח.
אגב, שלחתי לך משהו מעניין במסר:)
יום טוב!

כל ואחד עלא דינו אללה יעינו

אתמול נפגשתי עם חברים משלוש הדתות. היה בינינו יהודי (שמציג את עצמו כאתיאסט). ניסינו לשכנע אותו לאיזו דת לעבור... כמובן בצחוק. בתח'לס, אין סיבה להגיע לריבים בהוכחה של מי הדת יותר טובה.

בברכת המון אהבה וסובלנות.

היית צריכה לראות את הנהג מונית ההוא

שהציג עצמו כקרוב משפחה של ראאד סלאח.

אתם היהודים לא יודעים לקבל מה שהנביא אומר.

דפקט גנטי.

ככלל אני מאמין ש:

1. אין שום הוכחה מאיפה בא עם זה אוא אחר.

היה מוסןלמי אחד שאמר לי שהיהודים הם בדואים. זהו. היינו ונשארנו בדואים.

2. אין שום הוכחה איזה דת לקחה איזה מנהג מאיזה דת.

3. אין שום הוכחה לדעת מאיפה נלקחו רעיונות וחוקים מסויימים. אין בכלל הוכחה לשום אירוע שהתרחש בתורה אצלנו.

הכל זה אמונה של המאמין.

וכתוצאה מזה, אפשר לאמר, שאני כיהודי לא יכול להוכיח לאף אחד כלום. ואם יש מישהו שכן מוכיח,
אז הוא מסיונר. ומסיונרים יהודיים לא חסר. שהכל מוכח במעבדה, בפיזיקה, במדע, בארכאולוגיהף ועוד כל מיני שטויות ילדותיות.

עזוב אותך, נהגי מוניות זה לא האנשים החביבים

עליי. לפני מס' שבועות נהרגה באיזור שלנו אישה ואחיינה נדמה לי. בדיוק חיכיתי בתור לקופת חולים. המתינו גם נהג מונית ואישתו. אותו נהג מונית שהיה מעורב בתאונה מאד קטלנית... מה הוא אמר לאישתו? "הכל בגלל הנשים. הן לא יודעות לנהוג". הוא חופשי להגיד מה שהוא רוצה, אבל על חוכמת נהגי המוניות לא הייתי סומכת.

Emile Zola

New member
ברוב הפעמים שניסו להרוג אותי בכביש

זה היה ערבי/ה.

המקרה הכי קרוב למוות היה כשאני על אופנוע בכביש 4 מחיפה לחדרה, נוסע רגוע על -90- 80 קמ"ש.

באחת הצמתים, שבה יש לי זכות קדימה,
סובארו DL לבנה מחכה בצומת להשתלב ימינה ונהג אוטובוס מאותת לפנות שמאלה, כשהוא עומד ללא תנועה, מחכה בקו העצירה לפניה שמאלה.
50 מטר לפני שאני חוצה את הצומת, באור יום, עם אור דולק, כשרואים אותי בברור, החתיכת חרא* הזה מבצע את הפניה.
לא היה לי זמן לבלום, מה שנשאר לי לעשות הוא גם לפנות שמאלה, אל הנתיב הנגדי ולקוות שאין שם אף אחד שידרוס אותי, אני לא רואה מה מחכה לי שם כי האוטובוס מסתיר את שדה הראיה.
חלפתי כמה סנטימטרים מהאוטובוס, למזלי לא היה שם אף אחד.
הגעתי לשוליים הנגדיים, פירססתי, חזרתי לצומת, פניתי בעקבות האוטובוס, עקפתי, נעמדתי לפניו, סימנתי לחתיכת חרא* לעצור, מה שלקח הרבה זמן... הוא לא עצר.
הוא המשיך ליסוע אחרי באיטיות, עד שממש עצרתי והוא נעצר אחרי.

ירדתי מהאופנוע, הוא פתח את הדלת, קיללתי אותו 30 דורות אחורה, ירדתי מהאוטובוס, והלכתי חזרה לכוון האופנוע.
ואז הוא ירד אחרי, ביחד עם כל האוטובוס (כולם ערבים שם), תפס אותי בכתף, הסתובבתי. הוא אמר "נכון אני הייתי לא בסדר, אבל אף פעם אל תקלל את האמא. עוד פעם אחת תגיד בן זונה אני אדרוס אותך".

*השלמתי עם המצב, ויצאתי במחול כל הקללות שיש מבלי להזכיר את אמא שלו, ולסיום אמרתי לו שאם הוא רוצה לדרוס אותי שידרוס, גם ככה זה לא הפריע לו קודם.

כמובן, השבאב בסובארו DL, שגם הם ערבים, צעקו לו בערבית אם הוא צריך עזרה.

אני חושב שזו היתה הצומת שמובילה לג'אסר, לא בטוח.

זה היה אחד המקרים שניסו להרוג אותי על הכביש.

סה"כ מתוך כ5 מקרים שבהם ניסו להרוג אותי על הכביש, הסטטיסטיקה בינתיים:

1 יהודי, 3 ערבים , 1 לא ידוע.

מתוך הערבים, בנוסף למקרה הנ"ל היה נהג משאית שפשוט השתלב לצומת מבלי להתייחס לזה שאני קיים,
ודרוזית אחת, זכורה במיוחד בשל העובדה שהיא סטתה לתוך הנתיב שלי בפראות ובהפתעה תוך כדי שאנחנו מתקרבים לצומת עם רמזור אדום (כביש עמוס, מהצ'ק פוסט לכוון עכו), אז הייתי חייב לזוז הצידה ממנה כשמימיני ומלפני משאיות.
אז נכנסתי ברווח בינה למשאית וחזרתי שמאלה כדי לא להיכנס במשאית לפני, עצרתי באדום, שמעתי חריקת בלמים והיא נכנסה בי מאחור ב1.5 קמ"ש.
ירדתי מהאופנוע, ניגשתי לחלון, הנהגת מתחילה לצרוח עלי דברים שאני בכלל לא זוכר.
לידה יושב דרוזי זקן (עם השפם והכל) מביט בי במבט עייף מהחיים, אני מסתכל עליה, היא הפסיקה לצעוק, הבנתי שעם מפגרים אין על מה לדבר יותר מידי.
עליתי על האופנוע ונסעתי משם.

זולא, 1 הלא ידוע בטח בדואי

לשם שינוי, אני מסכימה אתך. יש יותר נהגים ערבים גרועים מיהודים. הכי מעצבנים זה הילדודסים שלוקחים את המכונית של אבא/ אימא בלי לשאול ונוסעים בכביש שהמהירות אולי 50, אבל בפועל צריך לנהוג במהירות של 20/30 קמ"ש. תוסיף את ההורים שנוסעים, והילד/ התינוק בחיק שלהם. אחר כך מתפלאים למה הילד גנב את המכונית וקרע את האם אימא שלה בכביש הראשי של הכפר.

אגב במעלות תרשיחא זה קטסטרופא

יש נוער ערבי מתרשיחא, ולדעתי גם בני עשרים+ שדוהרים שם עם רכבים בעיר מעלות לפגוש חברים יהודים שיש להם שם.

והעיר מעלות היא עגולה, ויש שם כבישים עגולים וכשהם נוסעים עם המוזיקה בערבית ומהירות מוגברת אז יודעים שאלה ערבים מתרשיחא.

בכלל בצפון יש אווירה אחרת בנושא הזה. כי יש ריכוז ערבים , דרוזים , צ'רקסים גבוה. ויש להם חברים וחברות יהודים.

מסקנה

מי שמנסה להרוג אותך על הכביש - אידיוט.

ובלי שום קשר , אם הוא ניסה להרוג אותך על הכביש. הוא גם דפקט חסר תקנה, וזה לא משנה כמה ג'מעה או חברים יש מסביבו בכביש.

מי שהורג מישהו על הכביש כאן בקושי מקבל מס'

חודשים ולעזאזל עם הקורבן ומשפחתו. בכלל, אתה חושב שאפשר לדבר עם עברייני תנועה בארץ? נתקלתי באחד מהם בדיוק כמה מטרים ליד הבית שלי. הגודל של המכונית והברק שלה שידרו לי מרחוק, תאיטי ותתרחקי. אם לא הייתי נזהרת היה הורג אותי. כעצרתי בצד אמרתי לו "שווי שווי". במקום להתנצל, הוא נבח אליי ואמר לי: "לא עניינך".

אגב זה משחק חמוד מאוד

"נסה לשווק את דתך"

מעניין איך אנשים יכולים לשווק את הדת שלהם.

היוצא מהמשחק הוא מי שתופס קריזה במהלך המשחק.

האמת, לי אין חשק לשווק את הדת שלי. ולא לגייר אף אחד.

למרות שהתחתנתי עם גיורת. וזה מאוד יפה ומיוחד בעיניי.

אבל אני לא גיירתי אותה
. הכרתי אותה אחרי שהתגיירה.

טשאפק

New member
הוא צודק מאה אחוז, זו באמת דת של מתחכמים

זה חלק מהעניין.

אבל שאף אחד מאף דת לא יעיז לחשוב לרגע, שהוא ורק הוא -או איש הדת האהוב עליו - יודע מה בדיוק אלוהים רוצה ומה הפירוש הנכון לכתבי הקודש שלו.

אתה זוכר שיחה עם נהג מונית משנת 2001

אתה לא אמיתי ! ובכלל מי מנהל דיאלוג עם נהג מונית וזוכר את זה שנים! אני מתפלאה ממך משהו בך מוזר הנאיביות התמימות הבוסריות לא מהעולם הזה או שאני כבר לא מאמינה שעדיין יש אנשים כאלה ,תהיה לי בריא.

אני מנסה להבין מה "בוסריות"

הנאיביות? זה נובע משבירה. את רואה את השם שלי. "חולה רוח".

המצב בין יהודים לערבים הוא קשה ולדעתי זה סוג של שנאת חינם.

זה כמו כלבים וחתולים שכל הזמן בורחים ולא אוהבים אחד את השני.

אבל אף כלב ואף חתול לא יודע למה באמת הם בורחים ושונאים אחד את השני.

זה מצב מאוס. ואני לא יכול לחיות יותר ככה. אז החלטתי שאני נוקט צעד.

ואני פורק כאן את התסכולים שלי.

ושיגידו עלי אנשים מה שהם רוצים. משוגע. חולה רוח.

אני בעצמי קראתי לעצמי חולה רוח.

כי אני פשוט לא יכול אחרת.

למעלה