משחק חדש (השיעמום)

YaLdoNet 4 EveR

New member
אין לו מושג מה זה סקאאא ../images/Emo176.gif

עומרי אמר שמה שהם מנגנים (טפו על הגזוזטרא
) זה סקא רק בגלל שיש להם סקסופונים אבל זה טוטאל בולשיט וגיא אתה גאיי. אה, ופעולה ביום חמישי בשבע עם מירב.
היא אמרה שזה חובה.

Mister Man

New member
לאאאא!!!!!!!

דבר ראשון- דיי לעוות (אם ככה כותבים את זה) את השם שלי אני שונא את זהההה!!!!!!!!!!!!! דבר שני- עומרי לא אמר שמה שאנחנו מנגנים זה סקא אני חשבתי שהוא אמר את זה וטעיתי ועכשיו (אחרי ששמעתי סקא) הבנתי שזה לא מה שאנחנו מנגנים אז תתחילי להירגע קצת טוב!!!

YaLdoNet 4 EveR

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo26.gif../images/Emo46.gif../images/Emo176.gif

שתוק, אני יודעת איפה אתה גר ואני לא מפחדת להשתמש באמצעים! הלכתי לצעוק קצת על אבא.

Mister Man

New member
אמממ... אופיר...

גמני אני יודע איפה את גרה ותיזהרי **מוזיקה של מתח וקלואס אפ לפרצוף שלי** אני יכול להשתמש באמצעים חמורים בהרבה ממה שיש לך! MUUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

Mister Man

New member
שו סאבליים?

אם אתה מתכוון לסאבלימינל (לפחות ככה זה נראה) אז כן... יש לו אחלה של שירים...

פנטילון

New member
פעם כמה שירים...

אחת מתוך הרבה להקות ששמעתי את השם שלהם אבל את המוזיקה שלהם... יש את Five Iron Frenzy, Mustard Plug ועוד כל מיני כאלה שנשמעים ממש כמו מוזיקה של הומואים, כזה אני אוהב! יש גם להקה שקוראים אותה Assorted Jeallybeans שנראה לי שאותם אתה תאהב דניאל. תחפש בערוצי פאנק במירס יש סיכוי גדול שתמצא דיסקים שלהם ואני גם יכול לשלוח לך באייסי אם ת'רוצה.

כן, הן דיי .. לא מאוד חכמות הבוקר

טוב. למה? ככה. כי שלכם דפוקים ושלי וורודים ויפים ואין סיבה להרוס לי את שלי עם בעיותיכן הלאאא מעניינות. פסיכולוגית אני לא אהיה
אוקיי אז אממ.. הפעם בשביל שמור ואופיר יראווו את השאלה ולא יחשבו שזה חלק מהחתימה שלי..
להיות בת של אמא שהולידה אותך בגיל 16, טוב או רע? בלה.

טוב

יאמי
צרפתים, טוב או רע? צ'מעו, אני רואה פה ארבעה פרקים של בנות גילמור ברצף והשאלות דיי יוצאות משם *אהממישלאהמ*

למעלה