משחק חדש (השיעמום)

ofrikit

New member
מההההההה??

סליחה שאני מפריעה באמצע המשחק הקטן שלכם אבל מתיייייי אבריל שרה knocking on heavnes door ??????????????????????????????????? אני לא מאמינה כולם שרים את זה, הם לא מבינים שרק אבל רק guns and roses שרים את זה כמו שצריך!!!

CAROUSEL

New member
נכון!

(רק שלא יגידו עוד פעם שאני אוהב אותך או משהו כזה אבל:) גאנז אנד רוזס עושים את Knockin' on heavens door הכי יפה שאפשר! סלאש פשוט חיה! בכלל, הן אחת הלהקות הכי טובות שקמו.

ofrikit

New member
נכוווווווון!!! לשימרית והאנונימי.:)

רציני היא אחת הלהקות הטובות ביותר...ואם אנחנו כבר בנושא איזה להקות אתה אוהב? (בסגנון הזה...) שימרית...תירגעי!! :)

The Real FiFi

New member
שאלה טובה! גם אני רוצה לדעת

מתי היא הרסה את השיר! בהתחלה חשבתי היא בסדר... אבל טעיתי!! עזבי שהיא עשתה לזה גרסת כיסוי היא גם עשתה את זה ל-fuel של Metallica!!!

ofrikit

New member
מתייי היא הספיקה?

תראו אבריל היא שרה ממש יפה ואני אוהבת את השירים שלה אבל אחד הדברים שאני לא אוהבת זה שמחדשים שירים כאלה מעולים והורסים, כמו מאיר אריאל שגם שר (בעברית עוד!!) נוקינג און הוונס דור "טוק טוק טוק על דלתיי מרום" what the fuck?!?!?!?!? וזאת רק דוגמא אחת (שלא תבינו לא נכון אני אוהבת את מאיר אריאל) בקיצור שייפסיקו כבר להרוס מוזיקה טובה! סליחה,פשוט יש דברים שמעצבנים אותי... הייתי צריכה להוציא את הכול..חחח

The Real FiFi

New member
כן זה מאוד מעצבן!

חחחח מותר לפרוק.. כל אחד צריך מתישו לפרוק דברים (אהם אהם דומה של הודעת "שונאת" אהם אהם) :))

Mister Man

New member
ככה ככה

חו"ל זה אחלה של מקום אבל אין בו את כל הדברים המגניבים של הארץ (כמו תנועת המושבים השולטת) סקא (פאנק עם כלי נשיפה), טוב או רע?

כרגע, טוב ../images/Emo9.gif

ואל תגידי רע כי את תהיי צבועה אם את תגידי רע ואני שונאת צבועים. אבל אממ.. בטח יבוא מתישהו מישו ואז אני אגיד B.S.G.R.. רציתי להגיד משהו, אה כן.
משינה, טוב או רע?

רע

וכולם ביחד: זה מסרטן!!!!!!!!!
סתם, אממ.. טוב, לדעתי. אין לי כוח לחיות על הכרטיסים האלה שמשומה שכחתי את השם שלהם! אוו כן טלכרד! נראה לי
רזה, טוב או רע?

Mister Man

New member
בסדר

אני יודע שאנחנו לא סקא אבל סתם שמעתי להקת סקא וזה ממש מגניב...

פנטילון

New member
סקא=פאנק?!

"סקא (פאנק עם כלי נשיפה)" - טוב, אז לא! הבה נתקן... סקא זה לא פאנק! סקא פאנק זה סגנון של פאנק אבל סקא במקור התחיל בכלל אצל הניגרז בג'מייקה בשנות השישים... ויש גם סקא פאנק בלי כלי נשיפה בכלל (BEER7)

למעלה