משחקי חמישי 31/1 ב-NBA

ועכשיו גם נצטרף למהמרים

לייקרס - דטרויט: הלייקרס נפגעו מאוד מפציעתו של ביינום, ונראים רע מאוד במשחקים האחרונים, בהתחשב בזה שהמשחק בפאלאס, דטרויט לוקחים. דאלאס - בוסטון: סוף סוף בוסטון פוגשת קונטנדרית מהמערב, ונראה לי שגארנט ואלן יחזרו למשחק הזה, כי מה שהספיק מול ההיט לא יספיק מול המאבריקס. מצד שני דאלאס ישחקו ללא דווין האריס. אני מהמר על משחק גדול של פירס מצד אחד, והווארד מצד שני, כשנוביצקי נעלם, וגארנט מתקשה. בסופו של דבר הנצחון ישאר בבית. בוסטון. קליבלנד - סיאטל: לברון מול דוראנט. הקאבס אחרי משחק קשה הלילה בפורטלנד ובכלל מסע חוץ לא קל, יתקשו מול הצעירים מסיאטל. לברון יתעורר ברבע הרביעי, אבל הפעם זה יהיה מעט מדי, מאוחר מדי. סיאטל. סאן אנטוניו - פיניקס: עוד משחק בין שתי מתמודדות רציניות. פיניקס לא יציבה, הספרס מאוד יציבים, אבל לא לטובה. משחק גדול לדאנקן, וג'ינובילי. בצד השני נאש לא יסתדר עם השמירה של בואן. אחרי שהלכנו עם 3 קבוצות ביתיות, נלך קצת עם האורחים. נצחון לספרס.

בראבו

אתה מוזמן לפתוח למשחקי הלילה, הפעם עם פירוט רשימת המשחקים (טעיתי אתמול כשהתעצלתי, הלינק היה עשוי לבלבל עם בית-חוץ)

עומר ו

New member
מקווה ל100%

לייקרס - דטרויט: בלי ביינום הלייקרס לא יוכלו לפיסטונס, ניצחון לדטרויט. דאלאס - בוסטון: וואו, איזה משחק. נלך על ניצחון של דאלאס המקרה שKG ואלן לא משחקים ואם הם כן אז ניצחון לירוקים. קליבלנד - סיאטל: לברון שללברון סוחב פציעה ואני לא יודע אם הוא ישחק, עדיין הקאבס לוקחים. סאן אנטוניו - פיניקס: זה תלוי כמה ירביצו לנאש ואם סטודמאייר ודיאו יורחקו. אבל ניצחון לפיניקס (כי אני לא סובל את הספרס).

אנא ממך

אני פונה ללב היהודי החם שלך תבחר או דאלאס או בוסטון אין "אם -> אז" בטח כולם ישימו דטרויט. לא יודע, הלייקרס יכולים לעשות צרות שאר המשחקים פתוחים לגמרי

itai46

New member
מקווה שאני יהמר על הכל טוב

דטרויט - לייקרס: לייקרס התחלשה הרבה מאז פציעתו של ביינום, המשחק בפאלאס, דטרויט קבוצה יציבה וקשה לי להאמין שהם יפסידו לליקרס בפאלאס. ניצחון לדטרויט. דאלאס - בוסטון: קשה, ממש ממש קשה, יכול להגמר לכל כוון. לדעתי דאלאס ינצחו, סתם תחושה. קליבלנד - סיאטל: אני צופה משחק ענק של דוראנט שיביא ניצחון לסופרסוניקס על קליבלנד. ניצחון סיאטל. ס"א - פיניקס: תקופה גרועה לפיניקס ולס"א לדעתי. לא משחקים את הכדורסל שלהם בואו נגיד ככה. מאז שהתחילו משחקי החוץ של ס"א לפני כמה ימים הם לא ניצחו, אין סיבה שהם יעשו את זה בפיניקס. ניצחון פיניקס

doriso

New member
--->

לייקרס -פיסטונס - ברור שהפיסטונס, ללייקרס יש יותר מידי פציעות דאלאס - בוסטון - מאבס קליבלנד - סוניקס - נו באמת, קליבלנד סאן אנטוניו - פיניקס - פיניקס בקושי.

לאוס

New member
כל משחק מלמיליאן

דטרויט - לייקרס: הפיסטונס בבית, ללייקרס אין ספסל. דטרויט קבוצה, הלייקרס אחד. הבנתם את הרעיון. דטרויט. בוסטון - דאלאס: זה בכלל לא משנה מול מי הגרמניאדות משחקים, שלא יבנו על הקול שלי. סלטיקס. סיאטל - קליבלנד: שתי פיינליסטיות בשלושה ימים? I don't think so, Tim. קליבלנד. פיניקס - סן אנטוניו: עושים לי חיים קשים הספרס. הזדמנות לשתי הקבוצות: האחת חייבת לחזור לעצמה ואין כמו משחק גדול להצהרת כוונות בפלייאוף, השניה עדיין מחפשת נקמה על ארועי שנה שעברה ונמצאת בכושר סבבה. באמת לא יודע למה, אבל איכשהו אני מופתע כל פעם מחדש כשפיניקס מנצחים את הספרס. אני הולך עם הספרס. ניסיתי להדגיש את המנצחות, אבל משום מה זה לא ממש משתף פעולה. יאללה, תנו בגונג.

1yuda1

New member
שלי

דאלאס- בוסטון: כאוהד מושבע של המאבס אני אפילו לא חושב על הפסד. דאלאס. דטרויט-לייקרס: ברור שהפיסטונס. דטרויט סן אנטוניו-פיניקס: משחק החזרה של הספרס לצמרת. סן אנטוניו. סיאטל-קליבלנד: אין לי מושג למה, אבל סיאטל. yuda

jack90

New member
ןטוב אחי

יאללה דאלאס אלופים השנה-רק שלא נפגש את גולדן סטייט והזקן שלהם בפלייאוף וגפ אם ניפגש אני מהמר על סוויפ שלנו, וכמובן-מנצחים את בוסטון אפילו בלי האריס התותח

Oxycodone

New member
נסיון חיזוי

לייקרס - דטרויט: גוו פיסטונס ! , אין מה לפרט בכל משחק אני מקווה שדטרויט ינצחו. דאלאס - בוסטון : בוסטון לא תקח השנה את הטבעת...הגיע הזמן שהם יתחילו להפסיד , קדימה דאלאס. קליבלנד - סיאטל: אחרי שלברון הפגיז אתמול בפורטלנד..אני לא חושב שהוא יעצר מול סיאטל , קליבלנד. סאן אנטוניו - פיניקס - אני לא חושב שהספרס יחזרו לעצמם דווקא במשחק מול פיניקס ? אולי הם יתנו לנאש הרבה מכות , אבל עדיין מעדיף את פיניקס.

Oxycodone

New member
הפעם במקום הנכון..

לייקרס - דטרויט: גוו פיסטונס ! , אין מה לפרט בכל משחק אני מקווה שדטרויט ינצחו. דאלאס - בוסטון : בוסטון לא תקח השנה את הטבעת...הגיע הזמן שהם יתחילו להפסיד , קדימה דאלאס. קליבלנד - סיאטל: אחרי שלברון הפגיז אתמול בפורטלנד..אני לא חושב שהוא יעצר מול סיאטל , קליבלנד. סאן אנטוניו - פיניקס - אני לא חושב שהספרס יחזרו לעצמם דווקא במשחק מול פיניקס ? אולי הם יתנו לנאש הרבה מכות , אבל עדיין מעדיף את פיניקס

7liel7

New member
אחד המחזורים הכי קשים

דטרויט-לייקרס: אחד המשחקים הכי מעניינים שיש. דיטרויט! בוסטון-דאלאס: עוד משחק ענק ומרגש. בוסטון. סיאטל-קליבלנד: לא צריך הרבה שכל ויכולת כדי לנצח את סיאטל... קליבלנד. פיניקס-סן אנטוניו: WOOOOOOOW! קבוצה מצויינת מצד אחד ומהצד השני העלובה. פיניקס לוקחים!

למעלה