משגל נסוג

EagleEye

New member
משגל נסוג

אהלן, רציתי קצת לפתוח לאנשים פה את העיניים.. אני רואה כאן מנהלים שכותבים ששיטה זו היא אחת הדרכים הבטוחות להכנס להיות , ודיבורים על זרע מת וחי - ונשאר המום. איך אתם נותנים מידע על סמך השערות והנפצות בלבד? שיטת המשגל הנסוג, אם היא מיושמת כהלכה, עובדת. עובדה זו נבחנה במחקר שגילה שאחוז הכשלונות (כלומר, הריונות) במשתמשים בשיטה זו עומד על 4% בשנה (נמוך..). הנוזל שיוצא לפני הגמירה , precum, מכיר חומרים וזרע שאינו בעל חשיבות מכיוון שאיכותו ירודה. כמובן, השיטה הזו אינו מומלצת מכיוון שהיא לא בטוחה כמו השיטות ההורמונליות (גלולות, לדוגמא) או הפיזיות (קונדומים) אך כשבחורה מספרת שהחבר שלה גמר בחוץ , והיא בטוחה בכך - אל תמליצו לקחת פוסטינור! הסיכון לנזק שיכול להגרם מלקיחת פוסטינור גבוה בהמון מהסיכוי להכנס להריון במשגל נסוג שנעשה כהלכה.. עוד מיתוס שאנפץ, הוא המיתוס הנפוץ שלגביו "זרע מת תוך שלוש שניות באוויר". נוזל הזרע לא מת תוך שלוש שניות בחשיפה באויר, אלא חי בין חמש לשש שעות. אז חברים, הסיקו את המסקנות בעצמכם. ואם אתם מעוניינים להתווכח - אתם מוזמנים להסתכל באינציקלופדיה הביתית או כאן. לסיכום, כמובן שאינני ממליץ להשתמש בשיטת המשגל הנסוג, אך אם כבר עשיתם זאת ואתם בטוחים שפעלתם כהלכה: חכו מספר ימים, עשו בדיקת הריון, ופעם הבאה - אמצעי מניעה. קישורים: MSN-BeOK

אבל לא הציעו לקחת פוסטינור הציעו

לא לעשות זאת שוב ולעשות בדיקת הריון.....

xidioos

New member
לא נכון לא אומרים פה סתם לקחת פוסטינור

על ימין ועל שמאל.. למה אתה משמיץ את יושבי הפורום? ולמי שכתב את האשכול- אני חושב שהתגובה שאתה מציע לאנשים פה ללככת עליה במקרה של משגל נסוג היא מטופשת.. אוקיי אז הסיכוי נמוך ואפילו נמוך מאוד מאוד.. עדיין הוא קיים והסיכוי להמנע מהריון ע"י משגל נסוג הוא יותר נמוך מ99%.. פוסטינור לא יעשה יותר נזק במקרה חירום מאשר טיפולי מניעת הריון אתה לא חושב? ופוסטינור גם לא מזיק כלכך כמו שאתה מספר זה אולי אינדיוידואל אבל חברה שלי השתמשה פעם אחת והתופעת לוואי הכי גדולה שהיתה לה היתה דימום משונה במשך יום וחצי אחרי כמעט שבוע לאחר השימוש.. לא יודע אחי לדעתי עדיף לנקות אמציעם לפני שהצרה האמיתית קוראת!

Krishi

New member
אף פעם לא הציעו פה פוסטינור על ימין ועל שמאל,

אל תדבר שטויות. תמיד הציעו פוסטינור רק כשבאמת היה צריך וגם אז תמיד ציינו שזה לא הכי בריא והשאירו את הבחירה אצל הבחורה. עשיתם מהגלולה הזאת גלולת מוות. היא אמנם לא בריאה במיוחד אבל זה לא רעל. הנזקים החמורים שיכולים לקרות יקרו בעיקר אם ישתמשו בגלולה הרבה מאוד פעמים וגם אז לא בטוח שיקרה משהו. הנזק הכי גדול שיקרה למישהי מלקיחת גלולה אחת זה כמה תופעות לוואי לא נעימות שיחלפו אחרי מעט זמן.

Krishi

New member
נו בעצמך אמרת שיש סיכוי להריון...

אמנם נמוך אבל לא אפסי וקיים ועוד איך. כי זה כבר לא העניין של הפרה-קאם, זה העניין שנפלט זרע מבלי שהגבר שם לב לכך אפילו בלי שום קשר לפרה-קאם. תאמין לי שטיפולים מניעתיים להריון יכולים לפגוע הרבה יותר מפוסטינור ולגרום בקלות רבה יותר לעקרות. אז אתה יכול לצעוק עד מחר, אבל אם נשמע אבל בחורה שעשתה משגל נשוג אנחנו נמליץ לה להשתמש בפוסטינור בןי אם תאהב את זה ובין אם לא. וזרע מת ברגע שהוא מתייבש. וזה יכול לקרות אחרי מגוון זמנים כי זה תלוי בכמות הזרע ובטמפ' במקום וכד'.

007bg

New member
אתה מטומטם?

סיכוי של 4%? שני אנשים פוריים שמנסים להתרבות והוא גומר בתוכה, סיכויי הכניסה להיריון גם כן לא כאלו גבוהים. אם נדון באחוזים, 4%, זה אומר שאחד מכל 25 משקלים, נכנסה להריון. נצא מכלל הנחה שבני נוער מזדיינים כמעט כל יום, מה שאומר שתוך חודש של משקל נסוג, היא תיכנס להריון. נשמע לך סיכוי נמוך? מה גם שאתה שוכח שאחת הבעיות במשגל נסוג, זאת הנסיגה..... בפעמים הבודדות שעשיתי את הדבר הארור הזה, זה צרך ממני כאלו תעצומות נפש, לדפוק לעצמי את הגמירה, שניה לפני הסיום. יכול להיווצר מצב שהוא לא יסוג. בקשר ל"זרע מת באוויר אחרי שלוש שניות", אין לי מושג מאיפה הבאת את זה.

EagleEye

New member
אל תקרא לי מטומטם.

ואף פעם לא אמרתי סתם 4%, אלא 4% בשנה. מוריד קצת את הסיכויים?

007bg

New member
ואחרי עשר שנים, זה כמעט חמישים אחוז.

מעלה קצת את הסיכויים?

Sabat0

New member
השאלה שלך לא רלונטית בכלל

אם נצא מכלל הנחה שבני נוער שאכן יש להם פרטנרים קבועים לסקס (ואין כל-כך הרבה כאלה) שוכבים בממוצע פעם ביום (זאת כבר הנחה פרועה וממש לא נכונה, אבל ניחא) - אז עדיין מה שאתה אומר לא קשור לדיון. 4% בשנה אומר דבר כזה: נקח 25 זוגות שמקיימים יחסים בקביעות. לאחר שנה, זוג אחד מהם יהיה בהריון, סטטיסטית. יודע מה? אני מעדיף לקחת סיכון של בחורה בהריון פעם אחת מכל 25 שנות-סקס מלאות שלי, רק בשביל לקים יחסים בלי קונדום ובלי גלולות. בקשר ל-"תעצומות נפש" - לדעתי זה טפה מוגזם, אני עשיתי את זה מספייק פעמים וזה לא היה כזה קטסטרופה. אבל אני מתאר לעצמי שזה אישי, אז לא יודע לגבי זה.

007bg

New member
....

"אני מעדיף לקחת סיכון של בחורה בהריון פעם אחת מכל 25 שנות-סקס מלאות שלי, רק בשביל לקים יחסים בלי קונדום ובלי גלולות." אתה רציני?

Sabat0

New member
הריון -אחד ויחיד-

על כל 25 שנות סקס מלאות? ברור. מה השאלה בכלל?

ToryMaster

New member
ברור

אתה הרי לא זה שיצטרך לעבור את ההפלה, על כל הכאב הכרוך בה, מה איכפת לך בכלל.

Sabat0

New member
אל תעזי ללכת לשם

את אפילו לא מכירה אותי, איך את מעזה לומר דבר כזה? את אומרת בשיא החוצפה שלא אכפת לי בכלל ממה שיקרה לבחורה (שלי, כנראה) וזה מעליב ומכעיס כאחד. אל תדברי סתם. מן הסתם, אני לא יכול לעשות את זה אלא אם כן הבחורה מסכימה. ואני עדיין אומר: זה שוה את זה. אוקיי, מה את אומרת? יש לך בחירה: 25 שנים של סקס בשיטת המשגל הנסוג, בלי גלולות ובלי קונדומים (נתעלם כרגע ממחלות) והפלה אחת, או אותן שנים עם קונדומים/גלולות/מדבקות/what have you. לא לשכוח את כל הכיף בקיום יחסים בצורה הזאת: תזכורת כל יום לגלולות/ריצה לפורום בשאלה "מה קורה אם שכחתי גלולה?!!?אחדאחד~סימן~שאלה"/בדיקת תקינות הקונדום לפני ואחרי/לחץ מהחברים שרוצים כבר לנסות בלי קונדום/כסף עבור קונדומים או גלולות (מחשבים על פני 25 שנה, מחירים נוטים לעלות)/אכילת סרטים כי המחזור מאחר בשבוע, וכן הלאה וכן הלאה. מה את בוחרת?

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifלי זה דווקא לא נשמע משהו X:

לא לגמור בפנים אף פעם? בע S:

Oo just oO

New member
מה קרה לך

כל כך הרבה יותר נקי ולא מסורבל (כשהוא לא גומר בתוכך, כלומר) :\

ToryMaster

New member
להגן על עצמי

אין פה בכלל שאלה, והבחור שיהיה איתי ויגיד שעדיף לשלוח אותי לעשות הפלה מאשר להגן על עצמנו מלכתחילה, ימצא את עצמו בתחתית המדרגות In no time. הפלה זה מעבר לכאב פיזי, זו טראומה נפשית עצומה, בחור שמוכן להעביר את בת הזוג שלו דבר כזה כי הוא מתעצל לדאוג לגלולות או קונדומים, מצטערת, אבל באמת נגמרו לי המילים.

Sabat0

New member
לשלושתכם

ראשונה טורי יקירתנו. לגיטימי לחלוטין שאת חושבת כך. איכשהו, אני די בטוח שיש כאלה שחושבות אחרת, ומעדיפות את האפשרות השניה. אני בהחלט מודע להשלכות הנפשיות של הפלה (אמנם לא מסוגל ממש לתפוש אותן כמו שאת יכולה). ניקיטה - ודאי שעדיף לקחת גלולות ולגמור עם העסק (ובפנים
), אבל לא תמיד זה אפשרי. קרישי - אני חושב, דרפור (בלי כל הפליטים והרצח ושטויות) אני הווה. (אי אפשר לתרגם am ל-'קיים', ומי שאומר אחרת משקר לכם)

למעלה