משגל נסוג

HADARA5

New member
אבל המקור הוא מלטינית

cogito ergo sum שהתרגום הנכון הוא- "אני חושב לכן אני נמצא". לכן ה-AM לא ממש אמור להכנס לתמונה. סתם, חמש שניות על הקוגיטו של דקארט.

coolit

New member
אני דווקא מסכימה איתך..

כאילו לאו דווקא בקשר לסקס.. כרגע זה לא כל כך מעניין אותי בכלל חח אבל בקשר לכל דבר בעולם.. אני מעדיפה נגיד ללכת לבד בלילה כל החיים ולהסתכן בזה שפעם אחת מישהו יאנוס אותי מאשר להיות תלויה כל הזמן בבנים שילוו אותי.. מעדיפה להנות כל החיים מהים ומהשמש ולהסתכן בזה שיום אחד יהיה לי סרטן העור.. מעדיפה לנסוע לשדרות ולהסתכן בסיכוי הקטנטן שאיפגע מקסאם.. :] כל הדברים האלה שיש בהם איזשהו סיכון אבל הוא כל כך קטן אז יאללה, תנו להנות ומקסימום אם זה יקרה לנו- אנחנו לא נעשה את זה יותר חח.. אבל בינתיים.. כאילו מה הסיכוי?

Krishi

New member
יש להינות ויש סתם להיות מטומטם.

משגל נשוג זה סתם להיות מטומטם. זה גם לא כיף כזה אז בכלל אני לא מבין את הקטע. מה כיף בלגמור בחוץ כל פעם? סתם מבאס עוד יותר.

ssdd120

New member
טמבל זה משגל נסוג זה לא יחסי מין מלאים

עדיף להביא ביד מאשר לעבור את החרא את זה.

Sabat0

New member
במלה אחת: ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif|*../images/Emo31.gif*|../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif.

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifאבל.....

עם קונדום [בשימוש נכון] יש סיכוי של 3% להיכנס להריון. אז זה לא כל כך שונה...

ה3% מגיעים במצבים שבהם אנשים לא

משתמשים בקונדום נכון או שהוא פג תוקף או הוא נקרע כי הוא התיבש אלה ה3% אם אנשים ידעו להשתמש בו נכון לא תהיה לו סיבה להיקרע

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifלא נכון.

עם הסיכוי שהוא ייקרע/פג תוקף/וואטאבר זה משהו כמו 20%, אבל אם משתמשים בו נכון והוא לא נקרע ולא כלום, אז הסיכוי הוא 3%.

פ ו מ פ ה

New member
קונדום שמשתמשים בו נכון

אמור לעשות את העבודה שלו. וההבדל בין שימוש בקונדום למשגל נסוג זה שבדרך כלל כשקונדום נקרע שמים לב[!], ואז אפשר לטפל בזה כמו שצריך, במשגל נסוג אפשר לפספס את זה.

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifקונדום שמשתמשים בו נכון

זה נפלא, אבל עדיין לא יעיל ב-100%. בחלק מהמקומות ראיתי 3% ובחלק 2%, וזה בשימוש נכון לגמרי, כשהקונדום לא נקרע, וכשלא עבר התוקף שלו, ולא כלום. זה לעומת 10%-18% שכוללים קונדומים שנקרעים.

פ ו מ פ ה

New member
את לא מבינה משהו

כשיש פגם בקונדום שמים לב, ואם אין בו פגם אז אין שום סיבה שהוא לא יגן ב 100%.

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifאני מבינה מה את אומרת, אבל זה

לא נכון. כשבודקים אם משהו כמו קונדום עובד, עושים כמה ניסויים: בודקים מה אחוז הכניסה להריון כשהקונדום פגום, כשהוא נקרע, או שפג תוקפו. כלומר, בודקים את מה שאת מדברת עליו - פגם שאפשר לראות ולשים לב אליו. אבל מצד שני, בודקים גם את אחוז הכניסה להריון בשימוש מושלם, כשהקונדום בסדר גמור, ואין שום פגם. היצרנים משתדלים, מן הסתם, ליצור אמצעי מניעה שיהיו בטוחים ככל האפשר, אבל אף אמצעי מניעה לא מגן בוודאות של 100%. http://www.contraceptivetechnology.com/table.html

007bg

New member
תגידי, הכדור הכחול הקטן ליד המיטה,

זכרת לקחת אותו היום בבוקר? מה איתך? מזה זרע סוכן חשאי? זרע סופרמן? תשכילי אותי באיך זרע עובר קונדום בשימוש נכון?

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifזה כדור כתום בכלל ../images/Emo12.gif

ובשביל זה עושים מחקרים. אתה יודע, אני לא ממציאה את זה. תתקשר למנכ"ל של דורקס וגם הוא יגיד לך את זה. אני חושבת שזה דווקא די עצוב שאנשים לא יודעים את זה. הפרק בחברים לא סיקרן אתכם?

007bg

New member
3% האלו, הם קונדומים פגומים/שימוש לא נכון.

וזה לכסות את התחת שלהם, במקרה ו.....

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifלאאא

באמת שנמאס לי לכתוב את זה, אבל בשימוש לא נכון/קונדומים פגומים הסיכוי להיכנס להריון הוא 10% עד 18%. ה-2% האלה זה בקונדומים רגילים לגמרי בלי שום פגם נראה לעין [פג תוקף וכאלה] ובשימוש נכון.

למעלה