מרגיז!

כרמלה2

New member
מרגיז!

הייתי עכשיו בסיבוב של יום ששי בשינקין. מישהו פתח שם דוכן ליד הגינה , שבו הוא מכר פורטרטים של ואן גוך ושל מונה ליזה ועוד תמונות. והיה שם שלט "נא להתקרב לתמונות". כשמתקרבים אל התמונות רואים שכל תמונה מורכבת מעשרות תמונות עירום של נשים בגודל ס"מ על ס"מ. תארו לעצמכן שמעון פרס עשוי מתמונות עירום!

Ergil

New member
מה אתם יודעים

סוף סוף חיוך עולה על פני. שמעון פרס עשוי מתמונות עירום LOL

j ack

New member
אני מבין

אני בחלט מבין את כעסה של כרמלה, מצד שני אני לא בטוח שהייתי רוגז באם התמונות היו מורכבות מגופות ערומות של גברים. מה שכן מרגיז אותי החרות לקחת יצירות אומנות ולעשות בהן ככל העולה על הדעת.

eyalb

New member
למה????

זה העניין התמונות שייכות לכלל (המהות שלהם) מזל שלא היית בתחילת המאה אני כבר רואה את הביקורת שלך על יצית הדא דא הגדולה של המונה ליסה עם שפם

j ack

New member
ל-eyalb

את\ה משווה מין שאינו מינו יש הבדל כאשר מישתמשים באומנות לשם אומנות(וביקורת) וזה מה שעשו הדא דא למונליזה, לשימוש ביצירות אומנות רק כדי לעשות מזה כסף. בכל אופן העניין היה שימוש בגוף האישה, כי הויכוח אם כן או לא לעשות שימוש זה או אחר ביצירת אומנות הוא לא לפורום הזה. התוספת שלי בקשר לשימוש שלדעתי אינו פייר ביצירת האומנות הייתה רק כדרך אגב

היי ג´ק ברוך הבא, באמת מענין למה

גופות עירומים של גברים לא היו מעלים את חמתך? ואלה של נשים כן? או אולי אתה רק מבין את כעסה של כרמלה? (אני עדיין מחכה לתשובתה לשאלתי, בקשר למה בעצם הרגיז אותה). ד"א, אתה ג´ק המקפץ?

j ack

New member
גופות ערומים

אני רק מבין את כעסה של כרמלה. שהריי דיי ברור שאם יהיו גופות ערומים, אלו יהיו גופות של נשים, לא שאני מקבל את זה. אני חושב שמה שהעלה את כעסה זאת העובדה שאלו היו גופות נשים ולא היה עולה על דעתו או דעתה של אף אחד או אחת ליצור את הציורים האלה מגופות גברים ו......אני לא ג´ק המקפץ.

העירום הגברי הולך בדרך שלנו

וזה למרבית צערי. רואים יותר עירום גברי בפרסומות ולא רחוק היום בו ישתמשו בו כמו בעירום הנשיי. תראה איך גברים לומדים לגלח את גופם, למרוט שיער בשעווה (אמאל´ה זה נורא כואב) לצבוע את עצמם, ללבוש בגדים מגוחכים וחושפניים, ועוד ועוד. בקיצור, הם הולכים בעקבותינו לפי השיטה הזכרתנית, שכרגע תופסת תאוצה כאילו פמיניסטית: "מה שמותר לה גם אני יכול". "כל מה שהוא עושה אני עושה טוב יותר." תמיד תחרותיות, תמיד התמודדות על מי מנצח. ותמיד ללכת על חוד התער. קודם ראינו כתף, אח"כ חזה חשוף, אח"כ בטן וקצת שיער מציצים מתוך ג´ינס מרוכסן אח"כ תחתונים והבליטה - אללה יסתור. אין גבול!

כרמלה2

New member
הם מגדילים את הבליטה בכוונה!

כאילו לגרות, אבל זה מה זה דוחה. תגידו לפרסומאי שזה דוחה.

הפרסומאים עושים בכוונה

הם קלטו את רוח השוק. היום פמיניזם זה מזה באופנה. אז הכל הולך על שחרור האשה ושעבוד הגבר ובינתיים מפשיטים את שניהם ומגדילים לה את השדיים ולו את הבליטה. תגובות יוצרות שערוריה ותשומת לב וזה בדיוק מה שהם מכוונים להשיג. התגובה ההולמת ביותר, היא חרם צרכנים. כרגע אין עדיין מספיק כוחות בתוכנו ע"מ לארגן חרם יעיל מסוג זה. אבל עוד יגיע היום והוא לא רחוק.

Romulan

New member
וזה כולל

שליחת מסרים אישיים? מחקתי את המסר בלי לקרוא אותו. אני משוכנע שניתן להביע כל דבר בפורום עצמו, ואין לי ספק שכתבתי בהתאם לרמת הפורום, לא פחות ולא יותר. לגבי הודעה ספציפית זו (לא קראתי את כל השרשור) - שאני אבין: אם אני מכניס מגבת לתוך המכנסיים שלי ואוחז ביד פחית של רסק עגבניות, את תקראי להחרים את הפחית? במה היא חטאה? מה יעשו אלה הזקוקים לרסק עגבניות?

מי זקוק לרסק עגבניות? ../images/Emo97.gif

צר לי שאתה כעוס. מצאתי לנכון למחוק אחת מהודעותיך האחרונות, זו שתוכנה לא רלוונטי לנושא הפורום, אלא מתייחס לאופיין של מנהלותיו. תפקידי מחייב לשלוח לך הסבר אישי על סיבת המחיקה. אם אינך זקוק להסבר כזה, לא יישלח לך במידה והצורך במחיקת הודעה שלך, יתעורר שוב בעתיד. ולשאלתך: אתה יכול להכניס כל מה שאתה רוצה לתוך כל בגד שלך ובאותו זמן עצמו לאחוז בידך כל חפץ שבחפצך. אין לי כוונה להתערב ולהעיר על מה שאתה עושה בחייך הפרטיים.

Romulan

New member
התכוונתי בפרסומת

ועדיף לא להטריד במסרים אישיים בנושאי מחיקות כאילו, גם למחוק הודעה שלי וגם לאלץ אותי לפתוח הודעה אישית על המחיקה. "מדיניות משטרה" הייתי קורא לזה

hunky@dory

New member
נו באמת, זה סימן להגינות

למחוק ללא הסבר- זאת צורה של כוחניות. למחוק ולהסביר זאת - זו צורה של הגינות. אורין לא חייבת להקדיש מזמנה כדי לספק הסברים אולם היא *בוחרת* לעשות זאת כדי להיות הגונה. ואתה.... אוי מתלונן על הכאבים והסבל שבפתיחת הודעה....אילצו אותך לפתוח הודעה ? אויי כואב

Romulan

New member
אני מוכן

להתקשר טלפונית הביתה לכל כותבת שהודעה שלה תימחק על ידי תוך דקה איחשב למטריד אם היא "נועזת" מספיק כדי למחוק הודעה שלי, שתהא נועזת גם להסביר את זה בפורום עצמו, ולא להתחבא בתוך תיבת המסרים שלי.

טל קר

New member
המדיניות היא להסביר במסר פרטי.

זה פורום פמיניזם ומעמד האישה, לא פורום "רומולן ובאיזה אופנים הוא מתקשה להבין ולישם את תקנון הפורומים ומדיניות הפורום". זה לא ענין של נועזות, זה ענין של חוסר רלוונטיות.

Romulan

New member
אנא העבירי לי מס´ טלפון שלך

כדי שאוכל להגיב אישית על כל מסר שתשלחי לי, אם תשלחי

טל קר

New member
המקום המתאים ללמוד בו על הבדלים

בסיסיים בין מדיומי תקשורת שונים הוא פורום תקשורת, מס´ פורום 391. בהצלחה!

voguemaster

New member
הציניות שלך לא מובילה לשום מקום

והיא למעשה די מפספסת פה את העניין, ובנוסף אולי כדאי שאת תלכי לפורום תקשורת. תגידי לי, למה זה נחשב הטרדה אם עבור כל הודעה אני ארים אליך טלפון, ולא נחשב הטרדה אם אני אשלח לך מסר פרטי ?? במה שונה מסר פרטי ? בגלל שהוא ברשת ולא בטלפון ?? תתעוררי בחייך.. זה שאנחנו מדברים פה דרך הפורום והאתר מציע מסרים אישיים לא אומר שהם לא אישיים ומותר לשלוח לכל אחד כל דבר. אוקיי, אז אולי אפשר לקבל את העובדה שמנהל/ת נותנים הסברים למחיקת הודעות, אבל כמו ששמת לב ישנם אנשים שאותם זה מרגיז וזה בעיניהם הטרדה לכל דבר. זה לא שונה בעיניהם אם התקשרת לבשר להם על מחיקת ההודעה או ששלחת מסר פרטי! זה פשוט אותו הדבר. ד"א, למה לדעתך אנשים לא חושפים את תיבת הדואר האמיתית שלהם (לדוגמא זו שהם קיבלו מספק האינטרנט, יענו POP3) ? אנשים לא רוצים שיישלחו אליהם שטויות, זה מטריד ומעצבן. כמו שאת לא רוצה שטויות בתיבת הדואר שאיתה את עובדת באופן רגיל, כך אני מניח שלא תרצי שטויות במסרים האישיים, ועכשיו אני מדבר כמובן ללא קשר להסבר על המחיקה.. מפסיק לפטור אנשים כלאחר יד ולנסות לגרום להם לחשוב שהם לא מיודעים, לא מלומדים וטפשים. לא חושב שאף אחד נעלב מזה, אבל ההתנהגות לא לעניין. אלי

למעלה