מחר הסינגל של רן יוצא

sapir arieli

New member
מחר הסינגל של רן יוצא../images/Emo13.gif

סתם רציתי להודיע לכם :] אם בא לכם לשמוע,זה מחר בשמונה בערב בגלגל"צ.

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifכולי התרגשות! XD

חחח סתם, כל הכבוד לו הגיע הזמן.

danieeeel

New member
והנה הוא הסינגל החדש ../images/Emo26.gif

לשיר קוראים "שווים" והא מתוך אלבום הבכורה שלו שישוחרר בקרוב. עילי בוטנר כתב ורן דנקר שר.. זה שיר שקט ולדעתי משעמם והסינגלים אמורים להיות השירים הכי "שווים" אז.. אבל כל אחד והטעם שלו.. כנסו ותשמעו את השיר

גם לדעתי שקט מדיי ומשעמם... יש הרבה מה לומר:

קצת מבחינת המילים, אני לא ארחיב. האמת גם ציפיתי מבחינת הלחן למשו קצת יותר רוק יותר.. ומבחינת השירה נשמע שהוא לא נותן את הכל.. וזה דיי מאכזב... האמת זה בדיוק מה שפחדתי שיקרה, סיפרתי את זה פה לכמה, שהוא יוצא שיר מרגש שיפיל את המעריצות, ולא יילך לפי מה שלדעתי נראה שהוא יותר מתחבר אליו וזה סגנון רוק יותר. בכל מקרה, המעריצות ימשיכו להעריץ אותו כי הוא 'יפה', ולא משנה מה הוא יעשה, וכמובן שזה הולך להיות שיר שנשמע כלכך הרבה, כי הן יצביעו לו מלא, סתם כי זה רן, לא כי הן באמת מתחברות למילים או ללחן
... אם יש פה מעריצות רציניות, אז לא להיעלב, שומדבר לא אישי.

nofarosh11

New member
זה שבנות מעירוצות אותו זה לא רק בגלל שהוא

**שהוא 'יפה' , נכון יש כאלו , וזה ברור לי אבל אתה עשית סוג של הכללה..
"המעריצות ימשיכו להעריץ אותו כי הוא 'יפה', ולא משנה מה הוא יעשה," אני באופן אישי , מעריצה אותו גם בגלל יכולות המשחק והשיר שלו , אני לא אגיד שזה שהוא יפה לא תורם הרבה , אבל בכ"ז - זה לא רק בגלל זה. וסבבה , אני באופן אישי לא נעלבתי אבל אם יש פה מעריצות אחרות שלו אז יכול להיות שהם יעלבו..
ואני אהבתי את הסינגל..
בלי קשר להערצה שלי אליו..
אה , ובקשר ללחן השיר , זה רק הסינגל הראשון.. ואני כמעט בטוחה שהדיסק עצמו יהיה גם עם שירים של 'רוק' וכל זה..

את רוצה לומר שעדיין היית אוהבת את השיר גם אם

מרגלית צנעני הייתה שרה אותו? גם אם מישהו שאת לא אוהבת היה שר? אני חותם לך שלא.

nofarosh11

New member
את הקול של מרגלית צנעני אני בכל מקרה ובלי קשר

לא אוהבת - אבל מה לעשות שגם הקול משפיע ? טוב אבל דוגרי , זאת הדעה שלי ולכל אחד יש דעה אחרת.. אני כתבתי את ההודעה בגלל ה"הכללה" הזאתצי שעשית על המעריצות בעיקר..
וזה באמת תלוי מי הזמר- רוב הסיכויים שאם זה היה של מרגלית צנעני בכלל לא הייתי חושבת על לשמוע אותו..

nofarosh11

New member
לא קשור ! !

כבר כתבתי שזה לא קשור להערצה ! ! אני אהבתי את השיר וזהו.. בלי קשר לכלום.. וברור שזה שרן הוא הזמר רק גורם לי לאהוב את השיר יותר.. וזה לא שאני אשכנזיה/אשכנזית (איך שלא כותבים את זה..) אני בכלל טריפולטאית..xD

זה בעיקר רן גורם לך לאהוב.

אני חותם לך שאם אותו שיר ואותו ביצוע היה מבוצע ע"י מישהו אחר שאת פחות אוהבת, לא בטוח שהיית "מתחברת" אל השיר כלכך מהר, לא בטוח שהיית אוהבת אותו, אולי כן, אבל לא ברמה שאת אוהבת את רן וכל מה שהוא עושה.

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo45.gif

וואי,איזה יום זה><. התחלתי תיום בלבלבל מילים D: [כיתה 5
(עזבו,זה היה בדיבר בין חברות P: ) ] ועכשיו אני נוטה להסכים D: טוב,אבל זה בגלל שאני באמת מסכימה.

2 ו 2 ו נ ת

New member
תגובה

תראי גם אני מעריצה את רן אבל אני גם יודעת שר'ב הערצתי תלויה ביופי שלו נראה לי שאם הוא יעשה פתאום קרחת וילבש סמרטוטים אני לא יעריץ אותו.. אז אני חושבת שזה כן קשור אולי את לא מרגישה את זה.. אבל תאמיני לי מה שאני אומרת זה נכון XD

nofarosh11

New member
יכול להיות שככה זה אצלך.

אבל יש המווון בנות שמעריצות אותו בגלל היכולות שלו ולא בגלל איך שהוא נראה.. : ] יש כאלה ויש כאלה.. :]

למעלה