מחר הסינגל של רן יוצא

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo45.gifנכון,אולי הוא זמר טוב.

אבל אני בטוחה ש95 % מהמעריצות שלו מעריצות בגלל היופי. ואלו כמובן ילדות בנות 6-12 יכול להיות שיש כמה מעריכות אותו לפני השירה והכל. אני מכירה אחת כזאת,אבל היא כבר בת 16
.

איזהה שטויותתת

זה שמעעריצות מעריצות אותו בגלל היופי זה שטויות..!! אני מעריצה אותו, אבל ממש..! ואני מודה שאולי פעם הוא ממש יפה בעיני, אבל עכשיו הוא נהייה מכוער כזה עם הגלח והכל!! וזה ממש לא גרם לי להפסיק לאהוב אותוו!!

2 ו 2 ו נ ת

New member
תראי

אני לא אומרת שאין תמעריצות שהם ממש ממש מעריצות אבל רובם בבגלל היופי(אני אחת מהם

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gif"מחקרים הוכיחו כי רן דנקר...

זה ממכר......." -------לא את כל הילדים בעולם,אבל תרוב----------

צריך לשים עליו תגית ...

לילדים מעל גיל 12 עם הסבר בכתב קטן כי ילדים שיחשפו לתופעת רן דנקר מתחת לגיל 12 יכולים בהחלט להתמכר קשות. מה, אם על סיגריות שמים, למה על רן דנקר לא?

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifחחחחחחחח אתה מתכוון ככה

אם יש פה ילדות מתחת לגיל 12 אז אני מצטער אבל: "אל תנסו את זה בבית".

אני ניגמלתי....

זה היה תהליך קשה וארוך היתמכרות התחילה בגיל 10 ונימשכה עד לפני שנה כדי לכם אני היתי בזה אבל הבנתי שרן מזיק לי תנסו...

חעחעחעעחXD

אני בעונה הראשונה סתם חשבתי שהוא חתיך [אז הייתי בכיתה ד'] ואהבתי אותו בגלל זה.. אחרי זה בעונה השנייה אהבתי אותו אבל פחות כי הוא היה מכוער עם השיער ושהתחילה העונה השלישית ממש התאהבתי בו קשותתת
[זה היה שהייתי בכה ו'] ועד היום לא הפסקתי לאהוב אותו אפילו שניסיתי כמה פעמים...1! ואפילו שהוא כבר לא כזה יפה בעיני [האהבה עיוורת
] איזה פאטת אני

מה שנכון נכון את פאטית

פחות אהבת אותו בגלל השיער אז.. זו לא אהבה [מיצטרת להגיד לך]לדעתי זו סתם ערציה ,ערצה היא סוג של אהבה אבל היא לא דומה לזה בכלל זה בדרך כלל מהיופי של.ו והערכה זה לגמרי שונה זה בגלל מה משהו עושה[משחק,שר] ואהבה זה בגלל האופי אל תיבלבלו

כאילו מה אנחנו בני 40?!

אין מה לעשות, ככה זה היום!! אם רן דנקר לא היה יפה יש מצב, שלא הייתי אוהבת אותו..!1 ואולי כן... אבל זה כל כך ברור, כאילו מה את חושבת שאם הוא היה אותו בן אדם, אבל עם רסטות אף גדול ושעיר אז הייתי מעריצה אותו?! לא!! מודה באשמה...

מה בני 40

את לא יודעת כלום על האשיות שלו את לא יודעת אם אתם בכלל מתאים את אוהבת אותו בגלל שהוא חתיך ........ לדעתי עכשו שאני חושבת על זה שאני היתי מעריצה של רן דנקר הייתי ריקנית כיאלו אני לא יודעת איך הוא מיתנהג רק מהדמות שהוא עושה חשבתי שיש לו אשיות דמוה לזוהר להט או רני אביב,תחשבי פעם או פעמיים למה את מעריצה אותו ואם כמו שאת אומרת שהיה מוש בין ארי אז למוש בין ארי אין מוזיקה טובה???? נ.ב לקחתי את מוש בין ארי כדוגמה כי אמרת בדיוק את התיאור של מוש בין ארי :רסטות אף גדול ושעיר

את ממש מפתיעה אותי בבגרות שלך..

בסה"כ אולי יש לך שגיאות כתיב, אבל מה שאת אומרת כרגע ממש בוקר, וסחטיין! אני מסכים עם כל מילה!

ששאלתי רם אנחנו בני 40...

א. התכוונתי לכך שאנחנו לא אנשים זקנים, כבדים שאוהבים את אהוד מנור או יוסי בנאי...1! ב. חוץ מזה אני אומרת לך שהתחלתי להעריץ אותו בגלל היופי ועם הזמן גם התחלתי להעריך אותו ג. אני לא חייבת לך דין וחשבון, אני יאהב את מי שאני רוצה ואת לא תגידי לי עם הסיבות שלי לאהוב אותו הן מספיק טובות!! ד. אני יגיד את זה עוד פעם......!! לדעתי הוא לא יפה הוא עשה גלח זוועתי, האף שלו נראה לי פתאום גדול, אם מסתכלים עליו מהצד רואים שיש לו איזה רווח גדול כזה בין איזה שתי שיניים...!! [אני לא אומרת שהוא מכוער אבל גם לא כזה יפה] ואני עדדין אוהבת אותו... מאוהבת בו.... ומעריצה אותו ומ-ע-ר-י-כ-ה אותו כי הוא שר יפה, כי הוא חמוד, נחמד, ויש לו אופי טוב ולא רק י-ו-פ-י-!!

למעלה