מזל טוף!!!

suedehead

New member
להקות טובות...או מה שאני אוהבת...

mum, sigur ros, air, broadcast, bjork, the strokes, the smiths, radiohead, belle and sebastian, gomez, black rebel motorcycle club, blonde redhead, cat power, fiona apple, grandaddy, Yo La Tengo, laika, ladytron, pavement (stephen malkmus), slowdive, quasi, labradford, simian, the dadny warholes, the notwist,lali puna,pram, the halifax pier. המון להקות, המון סגנונות שונים. את כולם כדאי לבדוק :)

suedehead

New member
כמובן.

את scary world theory של lali puna כוווווולם אוהבים. אין מה לעשות. אפילו בנות שאני מכירה ששומעות להקות שגובלות בפופ מסריח אוהבות. דיסק מעולה. ממש. באמת באמת. ואפילו העטיפה ממש יפה. אם את צריכה עזרה למצוא, תכתבי אי מייל. :) או אפילו עדיף- אם יש לך אייסיקיו תחפשי את המספר שלי באינפו של המשתמש החדש שלי :). מצאת חן בעיניי, עוד שכתבת שאני כותבת יפה (אממ aka truelovewaits..)

../images/Emo99.gif אמנם על רוב מה שציינת

מעולם לא שמעתי, אבל כמה שהזכרת הם דברים שאני מוקירה- ביורק ,סיגור רוס, סמיתס, קאט פאוור(שמעתי את moon pix רק פעם אחת ברפרוף,ועוד לא ממש התעמקתי בו-אבל הוא מאוד מצא חן בעיני-והוא בדרך אליי) את פיונה אפל אני לא ממש מכירה, אבל מאוד אהבתי את הגרסא שלה ל around the universe של הביטלס (שיר שהיה ממש אהוב עלי פעם) והיא חידשה אותו נפלא!!! יותר קריר ומרוחק כזה... את שאר השמות אני לא מכירה ממש אם בכלל, אני אחפש אותם במומה ואחזור אלייך, רוצה לספר יותר על הלהקות שהזכרת, בקשר לסגנון שלהם ומה את אוהבת בהם? (אם יש לך כוח....זה יתרום מאוד לפורום :))

suedehead

New member
בשמחה :)

זה קשה נורא להסביר על כל הלהקות האלו, כי לחלקן אי אפשר אפילו להצמיד הגדרה, הן השתנו וחלקן הן הגדרה אישית של עצמם. אבל אתן שיר מומלץ או דיסק מומלץ ואומר את הסגנון כפי שמגדירים אותו בדרך כלל. אפילו לי חלק מההגדרות לא אומרות כלום, אני רק יודעת שאני אוהבת את הסגנון הזה. ככל שאני מכירה יותר להקות, ככה אני יוצאת מהקבעון שלי שכל המוזיקה הטובה באה מאנגליה. יש המון המון להקות מעולות מאמריקה. צריך לדעת איזה ואיפה לחפש. אז זה יהיה ארוך. רק כי בקשת. ככה לפחות אני מעבירה איזו חצי שעה. תודה :) broadcast: להקה שקצת קשה לי להגדיר, או לכל אחד. דרים פופ אני מניחה יתאים אפילו אלטרנטיב רוק או משהו כזה. השירים שלהם יכולים להיות עם מיליון רעשים קטנים ברקע, וזה מה שיפה שם. אני ממש אוהבת את הלהקה הזאת. עם סולנית עם קול רך ונשי וגבוה. היא יכולה לפעמים להתקיף- אבל גם אז אנשים לא יבהלו כל כך. שיר להתחיל איתו: papercuts דיסק: the noise made by people grandaddy: ספייס פופ, אינדי אמריקאי משהו כזה. הם מאד ממחושבים בעיניי, אבל אני אוהבת להקות שיודעות להשתמש במחשב שלהם בדרך הטובה ביותר. מה שחשוב, הקול אנושי. שיר להתחיל איתו: hewlett´s daughter דיסק: The Sophtware Slump cat power: יש שני דברים מרכזיים בקאט פאוור. הזמרת והמלל שלה. המילים של שאן מרשל כל כך לא ברורות לפעמים, שאתה יכול להשתגע מלנסות להבין מה היא רצתה, ולפעמים זה בדיוק מה שאתה מרגיש. יש הטוענים שקאט פאוור משעממת אותם, אולי זה כי לא תמיד הכל רציף אצלה. בעקרון זה אינדי רוק, אבל הפן השקט של המושג. סאדקור או משהו. שיר *מקסים* להתחיל ממנו: Metal Heart שיר שאני כל הזמן מנגנת/שרה: nude as the news דיסק: moon pix blonde redhead: עוד להקת אינדי רוק. אבל בלונד רדהד הם בלונד רדהד, בלי הגדרות מסובכות. הלהקה מורכבת משני אחים איטלקים ובחורה יפנית. יש להם אקורדים משונים וגיטרות צורמות, רעשניים בשיר אחד אך שיר אחר יהיה באותו האופן וההדר שקט ורגשני. הזמרים אינם קבועים, לפעמים זאת הבת ולפעמים אחד מהאחים התאומים. אומרים שהחומר שלהם דומה לחומר מוקדם של sonic youth. שיר להתחיל ממנו: In Particular דיסק מופלא: Melody of Certain Damaged Lemons simian: זהו הרכב חדש שהרבה משווים אותו לbeta band (אני אישית לא יודעת כי אני לא שומעת את הבטה באנד). אני לא מכירה מישהו שאוהב קצת אינדי ששמע את סימיאן ואמר שהוא לא אהב. זה מעיין מיינסטרים של הסגנון האינדי רוק. הדיסק הראשון שלהם יצא בקיץ 2001. הראשון והיחידי לעכשיו. שיר: drop and roll הדיסק: chemistry is what we are laika: אינדי פופ, דרים פופ, פוסט רוק נסיוני. האמת שאני מכירה רק דיסק וחצי של הלהקה, אבל זה דיסק מצויין. הגעתי למסקנה שהכל בנוי שם על הקצב הראשוני. וכל שיר שם מזכיר לי משהו קטן, מיניטורי שכזה. חמוד מאד. יש להם זמרת ממש נחמדה. קול רך אבל זה לא אומר שהשירים רכים. שיר: beather (קצבי ומשובח) דיסק (אומרים שהוא הכי טוב): Sounds of the Satellites black rebel motorcycle club: להקה אמריקאית, שהדיסק שלה- מצויין כמה שיהיה- טיפה חוזר על עצמו ברעיונות. הם מאד מלאים בשירים שלהם, הרבה דיסטורשן, אבל זה לא מציק, לפעמים צועקים טיפה. ספייס רוק, אינדי רוק שכזה (כמו כמעט כל הלהקות שרשמתי, אמרתי, הגדרות זה דבר קשה!). רעש לבן וריוורב. מתאים למצב רוח מסויים (אצלי). שיר: love burns דיסק: אותו השם כשם הלהקה. היחידי לרגע זה. gomez: זאת להקה בריטית יחסית ידועה לסגנון זה. יש בהם המון אלמנטים של בלוז וג´אז. הזמר שלהם נורא מזכיר לי את הזמר של דייב מת´יוס באנד, אבל רק בקול. הוא מחוספס אך נעים לשמיעה. אינדי רוק-בריט פופ-רוק איקספירמנטלי משהו. להקה שמחה לרוב. אפילו יש מחיאות כפיים בסוף שיר או שניים. נפלא :) שיר: Whippin´ Piccadilly דיסק: bring it on התעייפתי. אם תרצי, אמשיך אחר כך. זה מוזר לכתוב כמה שורות על להקות. כאילו אני איזו מומחית. כל מה שאני יודעת זה שאני אוהבת אותם. אם להקה מסויימת מעניינת אותך, תשאלי אותי. ואם את צריכה עזרה בלמצוא אותם, תשלחי לי הודעה לאייסיקיו. אעזור בשמחה. יום טוב.

המלצות נהדרות!!!!!!../images/Emo28.gif תודה רבה

שהשקעת לחשוב ולנסח
והרבה דברים שהזכרת נשמעים נהדר: חלק מצאתי במומה עם דוגמיות של שירים: yo la tengo , blonde redhead, the strokes ונשמעו ממש טוב!! היו עוד כמה שחיפשתי ולא היו בנמצא,או שלא היה עליהם פירוט-ומאוד עזר לי מה שכתבת :) עוד לא עברתי על כולם (גם עוד לא על mum ) , אני קצת המומה מהשפע, ולי אישית לוקח הרבה זמן להחליט מה אני אוהבת וכמה (במיוחד שמדובר בקטעים קצרים מתוך שירים) אבל לאט לאט, בקיצור- תודה רבה על הטרחה, העשרת את העולם שלי, מעכשיו את רשמית המורה הרוחנית שלי!!! (:) (שוב האיקונים לא עובדים לי) אני ממליצה בתוקף ונחרצות לשים את הרשימות האלו בטאג ליין או במאמרים!!!

suedehead

New member
חח וואו

באמת וואו. תודה אני מניחה :):) באמת. אני אשמח לדבר איתך באייסיקיו/אימייל/msn. אממ תגידי לי על איזה להקות לא היה כתוב במומה (וזה לא ה*אתר* ללכת אליו..אבל זה בעברית..אז זה נוח). להקות שאני מבטיחה לשבת ולכתוב קצת עליהן: the halifax pier yo la tengo (תורידי שירים מand then nothing turned itseld inside out) the strokes (למרות שהמון מכירים אותם..ואני ארגיש מוזר לכתוב עליהם P:) slowdive (משהו מיוחד) labradford (מתקשר לסלודייב) ladytron ואולי אוסיף עוד להקות. טאג ליין? מאמרים? הממ.

סלואודייב בהחלט משהו מיוחד

מספיק לציין שהם הלהקה הכי מקסימה אי פעם :) הייתי ממליץ לשמוע את השירים Dagger, When The Sun Hits ו Blue Skied An´ Clear כהתחלה. או, ואת מוג´אבה שלוש, להקה עם ניל הלסטד ורייצ´ל גוסוול מסלואודייב, כבר שמעת?

suedehead

New member
האמת

שאת הדיסק של mojave 3 קניתי איזה שנה לפני שבכלל התחלתי לשמוע סלודייב ולא ידעתי שהן אותם הנגנים. דיסק ממש יפה :) שתי הלהקות ממש טובות. מסתבר שאני בין היחידים שחושבים שpygmalion זה דיסק גדול

גם אני הגעתי בסדר ההפוך

קודם מוג´אבה שלוש (דיסק? מה דיסק? יש שלושה...), אחר כך סלואודייב. ופיגמליון ענק, אני עדיין מעדיף את סופלאקי, אבל פיגמליון בהחלט אלבום נהדר.

suedehead

New member
ועוד משהו קטן

גם אני המומה מהשפע להקות שאני מכירה יום יום...זה קשה לעקוב אחרי כל להקה ככה. הכרתי המון המון להקות חדשות בארבעת החודשים האחרונים, ויש לי איזה 60 דיסקים על המחשב שאני עדיין לא מכירה, זה חבל. וmum הם חובה. באמת. אם את אוהבת סיגור רוס...למרות שהם שונים מסיגור רוס..פחות מלאים..:) אגב, אני לא חושבת שאלו היו המלצות טובות. בזמן שכתבתי אותן אמרתי לעצמי שבטח אף אחד לא ירצה ללכת להוריד את השיר שהמלצתי לכל להקה כי בטח אני גורמת להן להשמע ממש גרועות. בגלל זה התודה :)

Esmena

New member
מומה? בלונד רדהד? פיספסתי משהו?

נוריקו, אם את עדיין לא בעסקי התוכנות, אני יכולה לשלוח לך שיר שלהם ששלחה לי נשמה טובה. שיר די נחמד, קיצי (עד הקיץ, לא אהבתי אותו)וסוניק יות´י, העונה לשם דיסטאיילד. (שומעת אותו לכבוד המאורע). בשיר הזה קאזו שרה. וסיסי האלילה גם כתבה עליהם ביקורת משגעת בשרת, אבל אני בטוחה שהלינק לא יעבוד..

תודה!!../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif כמובן שאני ארצה!!!

את מתכוונת דרך האי מייל, או שניתן לשלוח דרך כאן
? (פשוט האימייל שלי עושה הרבה בעיות בזמן האחרון...)

PORCUPINE

New member
suedehead חונכת את המאמרים שלנו...

זו היתה הודעה מצוינת עם המלצות נהדרות... ישירות למאמרים! תודה.

suedehead

New member
באמת?

הממ :) זה ממש משונה. הייתי בטוחה שאנשים ממש ישנאו את מה שכתבתי. תודה :)

suedehead

New member
:)

תזהרי, בסוף אסמיק באמת P: אני רוצה לשלוח לך משהו (לעשות לך טוב על הלב) P:. תשלחי לי הודעה עם דרך ? (אימייל/אייסיקיו/MSN או משהו ?)

suedehead

New member
אגב סיגור רוס

(יוצא להם דיסק חדש, אבל לא על זה רציתי לכתוב). אם את אוהבת אותם, אז בטח גם תאהבי את mum (אומרים את זה מומ עם שורוק, לא מאמ כמו אמא באנגלית). הם גם להקה איסלנדית כמו סיגור רוס. הלהקה מורכבת משני בנים ושתי אחיות תואמות (אשר מופיעות על העטיפה של אחד הדיסקים של בל אנד סבסטיאן). המוזיקה שלהם כל כך יפה. מקסימה. הקול של הבנות רך כל כך, נעים לאוזן. הם משתמשים המון במקצבים שלא באים מתופים אלא מתיפופים קטנים שאתה מבין שהדבר היחיד שיכול ליצור אותם הם מכשירים אלקטרוניים אחרים. אחת מהאחיות מנגנת גם על צ´לו בנוסף לכל, השנייה על אקורדיון (אבל לא שומעים את זה בבירור בדיסקים) ויש כמובן גיטרות ובס וקצת תופים, כשצריך. (אני מפחדת לטעות במשהו). אממממ יצא להם דיסק ממש לא מזמן, שקוראים לו finally we are no one. העטיפה שלו מקסימה! ממש. והסינגל הראשון שיצא (וראו אותו לא מעט בmtv) נקרא green grass of tunnle. שיר מצויין להתחיל ממנו. בגללו אני מכירה את הלהקה.

תודה על המידע ../images/Emo45.gif

סיגור רוס הוציאו חדש חדש?
מ-2002 ? אני מכירה רק את agaetis byrjun (והוא יפהה
-אחד הדברים היפים ששמעתי אי פעם-אני רוצה להיקבר איתו!) mum נשמעים נורא מלהיבים לפי התיאור במומה אין שום פירוט עליהם
תוכלי אולי לתת כתובת של אתר שלהם ? (כנראה אין בעברית...אבל טוב, אני אתאמץ קצת.) מה יש באיסלנד שיוצאים ממנה דברים כל כך יפים? (ווואו אני שיכורה מכל כך הרבה דברים חדשים!! אני לא עומדת בקצב!!!

למעלה