מזל טוף!!!

lighter

New member
מזל טוף!!!

באמת הגיע הזמן שיפתחו פורום למוזיקה אלטרנטיבית... אני...אני אוהבת את רוב סוגי הרוק, שזה כולל גם אלטרנטיב, למרות שבזמן האחרון אני שומעת פחות ממה ששמעתי פעם... ככה שאני, חוצמהמזל טוף שלי, גם צריכה עזרה... תמליצו לי על להקות טובות...או לפחות תגידו מה אתם אוהבים... ואם כבר אז גם תתנו לי אתר טוב להוריד ממנו שירים...כי המחשב שלי שונא תוכנות כמו איימש...בבקשה...

lighter

New member
אומג...

עכשיו קראתי את הודעת המנהל...תתעלמו מהבקשה לאתרים של השירים...

a white swan

New member
אני אנסה

אבל אני ממש לא בטוחה שזה נכנס להגדרה שלר אלטרנטיבי אני פשוט נוראה בקטלוג של מוזיקה! מאיפה להוריד שירים?אני משתמשת בקאזה..ועכשיו יש את קאזה לייט שלפי מה שהבנתי זו גרסא הרבה יותר ידידותית למשתמש אבל אלו רק שמועות, עדיין לא ניסיתי אותה בעצמי. וללהקות: radiohead muse smashing pumpkins porcupine tree the smiths(זה בריטרוק אבל תנסי אם את לא מכירה.פשוט להקה טובה) pulp elbow(למרות שאני פחות אוהבת אותם) dire straits(טוב עכשיו בכלל סטיתי מהכיוון) the cure the hives the strokes the white stripes יש עוד המון פשוט זה מה שעלה לי לראש עכשיו וכל הלהקות פה לדעתי טובות...מקווה שעזרתי.

lighter

New member
את הרוב אני מכירה...חלק אני לא ממש

אוהבת *אהם*the white stipes*אהם* אבל תודה בכולמקרה...

lighter

New member
אה ובקשר לקיטלוג שירים...

זה ממש קל...טוב לרוב...וזה גם כיף לפעמים להתווכח על זה...

Charlotte

New member
להקות../images/Emo26.gif

muse jj72 idlewild doves pulp manics smashing punpkins radiohead suede easyworld the cooper temple clause (לא בטוחה שהם ממש מתאימים לכאן, או שכן?) וזהו נראה לי..

lighter

New member
תודה!

את רובן אני מכירה ואת מה שאני לא מכירה אני אשתדל להוריד...

Esmena

New member
../images/Emo13.gifקטי קט, ממתי את אוהבת את סוויד?

וקופר טמפל קלוז (קטק) אכן מתאימים לכאן.

Charlotte

New member
אמממ ../images/Emo13.gif

לא יודעת..
זאת שאלה מכשילה? מאז ש.. הורדתי כמה שירים שלהם
.

Esmena

New member
נייס.. ויצ סונגס?(מתעלמת באלגנטיות

מכך שהוצאה לי לשון קבל עם ועדה).

Charlotte

New member
אופס

אני להוציא לשון? אממממפ. נו טוב.. שירים? Animal Nitrate Beautiful One trash the next life אממ, כן, זה לא מספיק, אבל אני מבטיחה להוריד עוד..

Esmena

New member
הנה עוד כמה די מומלצים:)

So Young Moving Phantomime Horse The Drowners Sleeping Pils Brakedown Metal Mickey אממ...זה בעצם כמעט כל האלבום החביב Suede שברשותי.(כמובן שהכי טוב אנימל נייטרט, משירי הפופ המושלמים האלה). וגם Evrething will Flow המתוק מHead Music:)

Charlotte

New member
../images/Emo13.gif

תודה! *רצה לקא... אמממ, נו.. אמ..* *שותקת* כמעט אמרתי את המילה האסורה

naps

New member
JJ72??!?!

אז אני לא היחיד ששמע עליהם?
בסוף אולי גם יתברר לי שאני לא היחיד שמכיר את Kid Galahad...

lighter

New member
יש להם אפילו קליפים...

שאותם היו מראים פעם המון המון בMTV2 ואני ראיתי אותם...הכי אהבתי את october swimmer נראה לי לפחות ככה קוראים לשיר... וגם ראיתי קליפ של kid galahad... נראה לי לפחות...

Charlotte

New member
ברור שלא ../images/Emo13.gif

להקה נחמדה. ויוצא להם אלבום חדש בספטמבר (אם אני לא טועה), בשם i to sky. וגם על Kid Galahad, אבל רק שיר אחד שרץ עכשיו בMTV2.

למעלה