מה דעתכם?

Harrington

Well-known member
מנהל
המפכ"ל האשים את בן גביר בהתלקחות והוא איש דרג מקצועי.
א. מה הקשר בין זה למה שכתבתי (בתגובה לדבריך למעלה)?
ב. אז המפכ"ל האשים. מה לעשות, הוא דיבר שטויות כמובן. בחינה כרונולוגית פשוטה של השתלשלות האירועים מלמדת זאת ללא קושי מיוחד.

dory30

Well-known member
א. מה הקשר בין זה למה שכתבתי (בתגובה לדבריך למעלה)?
ב. אז המפכ"ל האשים. מה לעשות, הוא דיבר שטויות כמובן. בחינה כרונולוגית פשוטה של השתלשלות האירועים מלמדת זאת ללא קושי מיוחד.
אתה תגן על פושע המלחמה המאפיונר הזה, לא משנה מה, נכון? גם אם ירצח את אמא שלך ויאנוס את הבת שלך? תוציא את הראש מה--ת ומהר. נתניהו הוא מסוכן, הוא יחריב את המדינה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה תגן על פושע המלחמה המאפיונר הזה, לא משנה מה, נכון?
אין לי מושג. לא מצאתי "פושע מלחמה" ולא "מאפיונר" בשרשור הזה. לא, ראש הממשלה הוא לא כזה ולא כזה.
האם אגן על נתניהו בכל תנאי? ממש לא. אפילו לא קרוב לכך. כן אגן עליו מפני טיעונים מגוחכים כאלה. אגב, מבחינתי אני בעיקר מגן עליך בתגובותי. אתה זה שיוצא מפגר מהדברים שאתה כותב. לא נתניהו.
גם אם ירצח את אמא שלך ויאנוס את הבת שלך?
את אימי ז"ל לצערי איש כבר לא יכול לרצוח. אם נתניהו יאנוס את בתי כנראה שלא אגן עליו. קשר כלשהו בין המילים הבוטות האלה לנושא? רק בדמיונך הקודח.
תוציא את הראש מה--ת ומהר.
אני לא חושב שזה אפשרי למען האמת. מעולם לא ניסיתי להכניס את ראשי לתחת כלשהו, אבל כשאני מנסה לדמיין את זה, אם הייתי מצליח איכשהו להכניס את ראשי לתחת של מישהו, אני ממש לא חושב שהייתי יכול להוציא אותו משם "מהר". מילא להוציא, זה כמובן מתבקש. אבל זה ייקח זמן.
נתניהו הוא מסוכן, הוא יחריב את המדינה.
לא, הוא לא מסוכן והוא לא יחריב את המדינה. אבל אין ספק שזאת אחלה סיסמה. נבובה כמובן, אבל עדיין. בהחלט שווה באנר.

למעלה