מה אתם אומרים איזה גירסה נכונה לרצח רבין?

Permafrost

Well-known member
לא משנה חף מפשע או לא.
חלאס, יש עציר והוא יובל מן הכלא לבית-עולם...

evglev1

Well-known member
מנהל
לא משנה חף מפשע או לא.
חלאס, יש עציר והוא יובל מן הכלא לבית-עולם...
זה ברור, אם לפרס ז"ל יש מעורבות כלשהי ברצח רבין ז"ל, זה ייחשף רק כשאחרון אלה שחיו כשרבין ז"ל ופרס ז"ל היו בחיים ימות. ולא יכפישו את זכרו של פרס ז"ל בפני אלה שזכו לראות אותו בטלוויזיה כשהיה בחיים.

1ספי11

Well-known member
זה ברור, אם לפרס ז"ל יש מעורבות כלשהי ברצח רבין ז"ל, זה ייחשף רק כשאחרון אלה שחיו כשרבין ז"ל ופרס ז"ל היו בחיים ימות. ולא יכפישו את זכרו של פרס ז"ל בפני אלה שזכו לראות אותו בטלוויזיה כשהיה בחיים.
אם לסבתא שלך היו גלגלים היא לא הייתה מהגרת לפלסטין אלא לארה"ב.
כמה שטיויות,אללה ישמור.

1ספי11

Well-known member
אם לך יש מעורבות ברצח רבין אז תגיד תודה ליגאל עמיר שלא הסגיר אותך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם לך יש מעורבות ברצח רבין אז תגיד תודה ליגאל עמיר שלא הסגיר אותך.
מעבר לזה שהייתי נער בן 13 וחצי, בדיוק באותו יום הדודה והבת דודה שלי הגיעו לביקור ראשון בארץ והיינו עסוקים בקליטת האורחים ועל הרצח שמענו רק למחרת. אבל המזל הגדול שלי שלא הכרתי את יגאל עמיר, כי אם הוא העליל על מרגלית הר שפי הוא היה יכול להעליל על אחד שהוא ידע את שמו ושם משפחתו.

evglev1

Well-known member
מנהל
מעבר לזה שהייתי נער בן 13 וחצי, בדיוק באותו יום הדודה והבת דודה שלי הגיעו לביקור ראשון בארץ והיינו עסוקים בקליטת האורחים ועל הרצח שמענו רק למחרת. אבל המזל הגדול שלי שלא הכרתי את יגאל עמיר, כי אם הוא העליל על מרגלית הר שפי הוא היה יכול להעליל על אחד שהוא ידע את שמו ושם משפחתו.
או יותר נכון שיגאל עמיר לא הכיר אותי ואף אחד ממשפחתי.

1ספי11

Well-known member
הכוונה שלי הייתה להפסיק לספר סיפורי "אם"

למעלה