מה אתם אומרים איזה גירסה נכונה לרצח רבין?

האמת לא כל כך משנה לי היצור הזה גרם לי לאלרגיה מהרגע הראשון (שנים לפני אוסלו)
יגאל עמיר (או מי שזה לא יהיה) לקח לו את החיים אבל הזניק אותו לקדמת הבמה במקום שיסולק בבושת פנים מהשלטון בגלל טעות אוסלו
וממילא היה מת מקורונה .
איש דוחה עם משפחה דוחה עוד יותר.
שמע אתה לא תאמין אבל אם הגירסה השניה נכונה אז יכול להיות שהוא כמו קנדי רצה לשנות דרכיו ולעזור לעם.

באמת התפעם מרצון העם לשלום ורצה לעבור לצד העם ולעשות שלום על באמת ולא רק להוכיח שאי אפשר שלום,

כי כל הזמן יש פיגועים(כמו ברק שאמר אח"כ הפכתי כל אבן להגיע להסכם עם עראפת ולא הצלחתי).

אני כמובן ידעתי מאלוהים שאין סיכוי לשלום כי אלוהים אמר שגיל המנהיגים צריך להיות קטן יותר מגיל המדינה.

וברור שרבין ועראפת היו מעל.

evglev1

Well-known member
מנהל
שמע אתה לא תאמין אבל אם הגירסה השניה נכונה אז יכול להיות שהוא כמו קנדי רצה לשנות דרכיו ולעזור לעם.

באמת התפעם מרצון העם לשלום ורצה לעבור לצד העם ולעשות שלום על באמת ולא רק להוכיח שאי אפשר שלום,

כי כל הזמן יש פיגועים(כמו ברק שאמר אח"כ הפכתי כל אבן להגיע להסכם עם עראפת ולא הצלחתי).

אני כמובן ידעתי מאלוהים שאין סיכוי לשלום כי אלוהים אמר שגיל המנהיגים צריך להיות קטן יותר מגיל המדינה.

וברור שרבין ועראפת היו מעל.
מערכת החינוך של ספרטה הייתה מערכת חינוך פאציפיסטית בהשוואה למערכת החינוך הפלסטינית. עם מערכת חינוך כזאת הפלסטינים לעולם לא ירצו שלום ולעולם לא יהיו בשלים לשלום. האשליה שאפשר לעשות שלום בלי לשנות מא' עד ת' את תוכנית הלימודים ברשות וברוב מדינות ערב היא נאיביות וניתוק מהמציאות. איך ילד שפותר בעיות מתמטיקה על כמה יהודים לרצוח ביתר אפקטיביות יכול אחר כך כמבוגר ללחוץ ידיים של יהודים וללוות אותם כתיירים?

אבל כשהייתה פאשלה ונתנו לו לדבר הוא הודה שוב במעשה והתגאה בו וטען שהוא מתחרט שלא עשה אותו קודם.
ומה הוא יגיד "אם אני אגיד את האמת אז יפגעו לי בתנאים?"

עצם זה שאין ראיון מעמיק/ארוך אומר הכל.

דרך ראיון רואים פשלות וחוסר עקביות.

אפשר לשאול שאלות נוקבות לראות תגובות וכו'.

evglev1

Well-known member
מנהל
ומה הוא יגיד "אם אני אגיד את האמת אז יפגעו לי בתנאים?"

עצם זה שאין ראיון מעמיק/ארוך אומר הכל.

דרך ראיון רואים פשלות וחוסר עקביות.

אפשר לשאול שאלות נוקבות לראות תגובות וכו'.
התנאים שלו כל כך טובים? בכל זאת חוץ ממשפחתו לאף אחד אסור לבקר אותו. הוא בבידוד. אבל יש מצב שהוא מקבל את סעודות המלכים והמיטות הרכות של האסירים הביטחוניים הערבים.

evglev1

Well-known member
מנהל
ממתי פושעים מורשעים נותנים ראיונות לתקשורת? המשפט הוא הבמה האחרונה שבה הוא נשא את דבריו. זה סגור.
אריה דרעי קיים ראיון מהכלא כשריצה את עונשו. וגם יחיא סינואר נתן ראיון מהכלא לפני ששוחרר בעיסקת שליט.

Harrington

Well-known member
מנהל
כך גם דיוני ועדת החקירה.
ועדת החקירה כלל לא חקרה תיאוריות חלופיות, סתם לידיעתך (מעבר לכך שכמובן לא נכון לומר שכל דיוניה היו פתוחים לציבור. זה פשוט לא נכון עובדתית). היא חקרה את מה שהובא בפניה. לא פחות ולא יותר. כך בכל אופן סיפר יו"ר הוועדה נשיא ביהמ"ש בדימוס מאיר שמגר ז"ל. אני מניח שהוא ידע מה הוא אומר.

The Real Big Joe

Well-known member
וכי חסרים מקרים בהם הורשעו חפים מפשע?

כמו דליה רבין למשל, שטענה שיש בעיות בגרסת המדינה הרשמית לרצח אביה?
לדליה רבין אין שום מידע מיוחד או עודף על הרצח. דעתה שווה כקליפת השום. בדיוק כמו זאת של אילנה ראדה על רצח בתה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לדליה רבין אין שום מידע מיוחד או עודף על הרצח.
אין לדעת. ברור שבכל מקרה יש לה מידע יותר ישיר ומפורט (גם מזמן אמת וגם מדיווחים מאוחרים יותר).
בכל מקרה, אין לי בעיה להסכים שהיא לא בהכרח יודעת על מה היא מדברת. אבל זה כן מכניס אותה לשיטתך עם קבוצת ה"מטורפים". אם לך נוח עם זה, מי אני שאתווכח :).

The Real Big Joe

Well-known member
גם אצל זדורוב בית המשפט אמר את דברו.
גם אצל ברנס ועוד רבים וטובים
אתה כבר זיכית את זדורוב? :) וגם הזיכוי של ברנס היה זיכוי אילם. ושני המקרים מאפשרים ויכוח בגלל שלא היו מאות עדים לרצח בזמן אמת...

למעלה