מבחנים ונהלים

מבחנים ונהלים../images/Emo3.gif

אם יש קורס שיש בו 2 קבוצות תרגול, ובמשך השנה רק מתרגל אחד ספציפי בודק עבודות, ואליו הולכים לתרגולים (כי זו קבוצה שנרשמים אליה בבידינג וכו')- האם את הבחינה יכול לבדוק כל מתרגל ולא המתרגל הספציפי שלי? אם בסריקה אני לא מאתרת נקודות אבודות, ויש לי שאלה שפשוט אין עליה- לא וי, לא איקס, לא 0 מ20 ולא 20 מ20- מה עושים? אני צריכה לפנות למתרגל ולשאול? או שזה להתחיל תהליך ערעור? או לפנות למזכירות לבירור או מה? (יש רק הערה אחת, ממש לא קריאה לבני אדם..) תודה

הייבי

New member
כל מתרגל יכול לבדוק

אם יש כמה מתרגלים הם מתחלקים ביניהם- לפעמים אחד בודק, לפעמים כל אחד את הקבוצה שלו, לפעמים הם מחלקים את השאלות ביניהם.. אין שום נוהל בעניין. לגבי הנקודות האבודות אין לי מושג.ממה שאני יודעת לא מקובל לפנות למתרגל ולא ממש יש לך קייס לערעור (כי האמירה- לא כתבו לי כמה קיבלתי מתוך כמה היא לא עילה, בד"כ). נראה לי שאין הרבה מה לעשות במקרה כזה, אבל אם תחכי אולי למישהו אחר יהיו רעיונות...

אישית

הייתי שולחת מייל למתרגל לשאול אותו מה לעשות. מה כבר יכול לקרות? מקסימום, הוא יגיד לך שאין מה לעשות, ואז תישארי ככה. אבל זה בדיוק מה שקורה גם אם את לא שואלת אותו. לעומת זאת, הרווח שיוכל להיות מופק ממייל כזה הוא גדול. אני יודעת שאצלנו עושים את זה די הרבה (אם כי אני יודעת את זה על עבודות, אין לי מושג עדיין מה אנשים עושים עם מבחנים). כן, כן, לימדו אותי יפה בחוקה. תמיד לעשות שיקולי עלות-תועלת. המחיר שאני עלול לשלם מול התועלת שאני עשוי לקבל, תוך שקלול של ההסתברות של כל אחד מהשניים... רק שיגיעו כבר הציונים! שיגעו אותי כבר!

למעלה