מבהיל לראות איך חברי הכנסת מהימין נשברים אחד אחרי השני

איך אתה יודע שחברי הכנסת נשברים כל אחד בתורו?
כשהם מתחילים לקשקש אחים אנחנו, בואו נושיט יד לשלום . אני לא מאמין שתהייה מלחמת אחים , חחחחחחח יה אהבל פחדן עלוב נפש .
בסוף במבחן התוצאה נכשלתם.
הם לא האחים שלנו. הם זומבים מוסתים שחוסמים כבישים שעוברים על החוק ואתם בממשלה תודו על האמת, איבדתם את המשילות. מוסדות המדינה כמו המשטרה, הפרקליטות, השב"כ וגם חלק מהצבא לא נשמעים לכם.
אז הייתם צריכים להוציא את 64 המנדטים שלכם לרחובות. כמו שהבוגדים והמורדים חירבנו עליכם יולמרט אהוד ברח הסיתו את ההמון כך הייתם צריכים להסית את ההמון התומכים שלכם. לא לצייד אותם במקלות ודגלים וזמבורות. לצייד אותם בקילשונים וחרבות ורוגטקות ולשלוח אותם למלחמה.
שוב פעם הוכחתם שכמו שלשמאל אין מושג מי אלה הם המוסלמים ערביי ישראל לכם חברי הקואליציה מימין אין לכם מושג מי אלה הם השמאל.
מה שאני חוזה שיקרה למדינת ישראל לא בעוד הרבה זמן אלא ממש קרוב אולי אפילו 5 שנים זה היפרדותה של מדינת ישראל לשתי ישויות מדינת תל אביב וגוש דן והפריפריה תיפול לידי המוסלמים.
ואז תזכרו אתם חברי הכנסת מהקואליציה ושרי הממשלה את המשפט הזה "אחים אנחנו"
איזה אחים ואיזה בטיח.
בבחירות הבאות השמאל והערבים ייקחו את השלטון כי לפי מה שאני שומע היום לפחות מיליון וחצי ימנים לא ילכו לקלפי להצביע כלל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בבחירות הבאות השמאל והערבים ייקחו את השלטון כי לפי מה שאני שומע היום לפחות מיליון וחצי ימנים לא ילכו לקלפי להצביע כלל.
הימין הרופס של היום לא מייצג אותי ולאחר ההתקפלות המפוארת של נתניהו לפני ארבעה חודשים לאחר פיטורי גלנט גמרתי אומר בדעתי לא לצאת להצביע יותר שכן המשחק מכור מראש.

העברת החוק לצמצום עילת הסבירות היא אלמנט קטנטן ויחסית זניח לנושא הרפורמה המשפטית שכל כך חשובה לכולנו.

יש כאן כמה חברי כנסת ימנים שבפועל מעודדים אוריינטציה שמאלנית. הם יושבים בשורות הקואליציה ולא נותנים לרפורמה המשפטית לקרום עור וגידים... הם מעכבים אותה והימין אינו יכול להסתמך על קולותיהם.

ואני מדבר על אדלשטיין , גלנט וברקת.
דוד ביתן מלחך את העכוזה של מערכת המשפט בשל התיקים הפליליים העומדים נגדו וגילה גמליאל מאז ומתמיד ליחכה את עכוזו של השמאל.

אם לא יחול שינוי מהותי בקדנציה הנוכחית אני וימנים רבים נוספים לא נצא להצביע בבחירות הבאות ובכך נסייע לשמאל לעלות לשלטון וזה אולי יספק את הזעזוע הנדרש והימין יתחיל לסלק מקרבו את "הסוסים הטרויאנים" אשר מונעים משילות ראויה.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה נכון אבל בלי כל קשר,אין לכם רוב להפיכה בעם אלא רק בכנסת,
אתה טועה יקירי.

את ההפיכה אתם ביצעתם לפני 30 שנה עם האקטביזם השיפוטי של ברק.

ולנו יש רוב מוחלט להשיב לדמוקרטיה חיים.

יש יהודים אחראיים אשר מפחדים מהאלימות שלכם ומנסים למנוע מלחמת אחים ע"י כניעה לסחיטה המאפיוזית שלכם אבל עוד מעט אתם תגדישו את הסאה.

אני ממש לא מסתמך על סקרים מפוברקים מטעם ערוצי אל ג'זירה בעברית ואני ממליץ לך על אף שמאלנותך להטיל בהם ספק מתבקש.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה טועה יקירי.

את ההפיכה אתם ביצעתם לפני 30 שנה עם האקטביזם השיפוטי של ברק.

ולנו יש רוב מוחלט להשיב לדמוקרטיה חיים.

יש יהודים אחראיים אשר מפחדים מהאלימות שלכם ומנסים למנוע מלחמת אחים ע"י כניעה לסחיטה המאפיוזית שלכם אבל עוד מעט אתם תגדישו את הסאה.

אני ממש לא מסתמך על סקרים מפוברקים מטעם ערוצי אל ג'זירה בעברית ואני ממליץ לך על אף שמאלנותך להטיל בהם ספק מתבקש.
גם רבין ז"ל טען שיש לו רוב בעם ואנחנו רק 2% שעושים רעש של 59 מנדטים.

גם רבין ז"ל טען שיש לו רוב בעם ואנחנו רק 2% שעושים רעש של 59 מנדטים.
לרבין לא היה רוב בכנסת לחוקק את חוק אוסלו ואם לא היה לו רוב להביא לאישור את אוסלו בכנסת אזי שלא היהלו רוב בעם להעביר את אוסלו.
מבחינה דמוקרטית אוסלו לא היה עובר הכנסת. רבין ידע זאת. הבג"ץ ידע זאת. ואז החליט רבין בגיבויו של בית המשפט העליון לבצע עברות פליליות של מתן שוחד לשלושה גורמים כדי שאוסלו יעבור בכנסת על חודו של קול אחד.
העברה הפלילית הראשונה הייתה לשחד את ש"ס ב3 מיליארד ש"ח תמורת הימנעות כל שרי ש"ס מההצבעה
העברה השניה הייתה לשחד את גולדפארב שהיה חבר כנסת במיטסובישי גלאנט לאקס'רי חדשה מנוע 1800 שהייתה אז מכונית שרד מנהלים מהשופרא דה שופרא של תעשיית הרכב היפנית.
העברה השלישית הייתה לשחד את חבר הכנסת ששכחתי את שמו שלימים נתפס מבריח כדורי אקסטזי נשפט וישב בכלא.
לימים הודתה הגברת יולי תמיר ואמרה נכון פעלנו בדרך לא דמוקרטית כי חשבנו שאוסלו חשוב לעם ישראל.
זה טיעון שבכל בית משפט בינלאומי היה נדחה על הסף והנאשמים קרי רבין ומפלגת העבודה היו נמצאים חייבים בדין על פשעי מלחמה וסיוע לרצח יהודים מידי אירגון הטרור אש"פ.
אלה הם פושעי אוסלו והבג"ץ של האקטיביזם השיפוטי מבית מדרשו של אהרון ברק העלימו עיין מהפשעים של רבין ומפלגת העבודה אשמים לא פחות בפשעי מלחמה נגד יהודים במדינת ישראל שהעלימו עין .

אין בכלל מה להשוות בין הרפורמה המשפטית שהליכוד ושאר מפלגות הימין אמרו לציבור לפני הבחירות שיקיימו והבטיחו זאת לציבור שבחר בהם ב64 מנדטים בדרך הכי דמוקרטית.

תזכור יבגני. בית המשפט העליון הישראלי יכול להעלים עין מפשעים שהשמאל הקיצוני מבצע ולהיות שותף מלא לפשעים שהשמאל הקיצוני מבצע תוך חריגות איומות מהמשחק הדמוקרטי שמגיעות לרמות שדיקטטורות אחרות לא מגיעות אבל לא ינצח את העם ביום הבוחר ולא ינצח את העם אם העם יתקומם וייצא לרחובות.

איציק5111

Well-known member
לרבין לא היה רוב בכנסת לחוקק את חוק אוסלו ואם לא היה לו רוב להביא לאישור את אוסלו בכנסת אזי שלא היהלו רוב בעם להעביר את אוסלו.
מבחינה דמוקרטית אוסלו לא היה עובר הכנסת. רבין ידע זאת. הבג"ץ ידע זאת. ואז החליט רבין בגיבויו של בית המשפט העליון לבצע עברות פליליות של מתן שוחד לשלושה גורמים כדי שאוסלו יעבור בכנסת על חודו של קול אחד.
העברה הפלילית הראשונה הייתה לשחד את ש"ס ב3 מיליארד ש"ח תמורת הימנעות כל שרי ש"ס מההצבעה
העברה השניה הייתה לשחד את גולדפארב שהיה חבר כנסת במיטסובישי גלאנט לאקס'רי חדשה מנוע 1800 שהייתה אז מכונית שרד מנהלים מהשופרא דה שופרא של תעשיית הרכב היפנית.
העברה השלישית הייתה לשחד את חבר הכנסת ששכחתי את שמו שלימים נתפס מבריח כדורי אקסטזי נשפט וישב בכלא.
לימים הודתה הגברת יולי תמיר ואמרה נכון פעלנו בדרך לא דמוקרטית כי חשבנו שאוסלו חשוב לעם ישראל.
זה טיעון שבכל בית משפט בינלאומי היה נדחה על הסף והנאשמים קרי רבין ומפלגת העבודה היו נמצאים חייבים בדין על פשעי מלחמה וסיוע לרצח יהודים מידי אירגון הטרור אש"פ.
אלה הם פושעי אוסלו והבג"ץ של האקטיביזם השיפוטי מבית מדרשו של אהרון ברק העלימו עיין מהפשעים של רבין ומפלגת העבודה אשמים לא פחות בפשעי מלחמה נגד יהודים במדינת ישראל שהעלימו עין .

אין בכלל מה להשוות בין הרפורמה המשפטית שהליכוד ושאר מפלגות הימין אמרו לציבור לפני הבחירות שיקיימו והבטיחו זאת לציבור שבחר בהם ב64 מנדטים בדרך הכי דמוקרטית.

תזכור יבגני. בית המשפט העליון הישראלי יכול להעלים עין מפשעים שהשמאל הקיצוני מבצע ולהיות שותף מלא לפשעים שהשמאל הקיצוני מבצע תוך חריגות איומות מהמשחק הדמוקרטי שמגיעות לרמות שדיקטטורות אחרות לא מגיעות אבל לא ינצח את העם ביום הבוחר ולא ינצח את העם אם העם יתקומם וייצא לרחובות.
רבין לא הלך לאוסלו בשביל לדאוג לעצמו....רבין היה ציוני אוהב ישראל.

ביבי כבר לא ציוני וביבי שונא את ישראל וכל הרפורמה בשביל להפוך את שומרי הסף לבובות שלו

evglev1

Well-known member
מנהל
רבין לא הלך לאוסלו בשביל לדאוג לעצמו....רבין היה ציוני אוהב ישראל.

ביבי כבר לא ציוני וביבי שונא את ישראל וכל הרפורמה בשביל להפוך את שומרי הסף לבובות שלו
בלי קשר לאוסלו אתה באמת חושב שרבין ז"ל ובאמת ובתמים חשב שהבטחות של חאפז אל אסאד לשלום כשבבתי ספר בסוריה מלמדים את על היהודים דברים גרועים יותר משלימדו בבתי הספר של הרייך השלישי בתחילת דרכו, שוות יותר משליטת צה"ל ברמת הגולן? ושהוא באמת האמין שיש כיסוי להבטחות השלום של הערבים והוא באמת האמין בדרכו ולא רק שאף לתהילה של מי שהביא שלום למזרח התיכון וכשהשלום המזוייף יתפוצץ בפנים הוא כבר ימות מוות טבעי בשיבה טובה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הם לא האחים שלנו. הם זומבים מוסתים שחוסמים כבישים שעוברים על החוק ואתם בממשלה תודו על האמת, איבדתם את המשילות. מוסדות המדינה כמו המשטרה, הפרקליטות, השב"כ וגם חלק מהצבא לא נשמעים לכם
אני מסכים עם דבריך אלו לחלוטין.

אלו גויים/משומדים לעתיד תומכי מדינת כל אזרחיה וכל לאומיה וכבר כעת איני רואה בהם את בני העם היהודי למרות שבפועל הם עדיין כאלה.

אני מסכים עם דבריך אלו לחלוטין.

אלו גויים/משומדים לעתיד תומכי מדינת כל אזרחיה וכל לאומיה וכבר כעת איני רואה בהם את בני העם היהודי למרות שבפועל הם עדיין כאלה.
הם שונאים את החרדים ואת המזרחיים ואת המתנחלים והם לא האחים שלי. ולא של שום יהודי ציוני.
הממשלה הזאת כבר בשבוע הראשון לכינונה עשתה פאדיחה מארץ הפאדיחות .יודע מה עשתה הממשלה הזאת?
חלק מחברי הליכוד הלכו לערוץ 12 וערוץ 13 ולכלכו על בן גביר ולא רק שכך אלא עשו לו יום יום כיפה אדומה בתקשורת כדי למצוא חן בעיני כתבלבי השמאל .
למה? למה הם הדירו אותו מישיבות הקבינט והדליפו לתקשורת האנטישמית דאחקות על בן גביר?
לא זוכר איך כתבלבי החצר של אהרון ברק הסתלבטו על בן גביר זה היה האות לאהוד ברק ושאר הדגנראלים לפתוח במרד נגד הממשלה.
הם הבינו שהקואליציה מפוצלת ולא מלוכדת והסתערו בכל הכוח ביחד עם ערוצי התעמולה על הציבור שלהם והוציאו אותם לרחוב.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הם שונאים את החרדים ואת המזרחיים ואת המתנחלים והם לא האחים שלי. ולא של שום יהודי ציוני.
כן , אני מסכים לחלוטין.
חלק מחברי הליכוד הלכו לערוץ 12 וערוץ 13 ולכלכו על בן גביר ולא רק שכך אלא עשו לו יום יום כיפה אדומה בתקשורת כדי למצוא חן בעיני כתבלבי השמאל .
למרות שתפיסותיו של בן גביר ניציות מאלו של הליכוד עדיין הם שותפים לאותה דרך וההתחנפות המתרפסת של חלק מחברי הכנסת של הליכוד אל עבר ערוצי "אל ג'זירה בעברית" מגעילה אותי.
הם הבינו שהקואליציה מפוצלת ולא מלוכדת והסתערו בכל הכוח ביחד עם ערוצי התעמולה על הציבור שלהם והוציאו אותם לרחוב.
כן , הסוסים הטרויאנים בליכוד שמניתי את שמותיהם מעלה העניקו ומעניקים רוח גבית לאלו המבקשים לערער את יציבות הממשלה.

בהחלט יתכן שהימין זקוק לזעזוע אשר יתבטא בהפסד בבחירות. אם ימנים רבים לא יצאו להצביע בבחירות הבאות חלק ואולי כל הסוסים הטרויאנים לא יבחרו לכנסת. הלוואי.

SupermanZW

Well-known member
כן , אני מסכים לחלוטין.

למרות שתפיסותיו של בן גביר ניציות מאלו של הליכוד עדיין הם שותפים לאותה דרך וההתחנפות המתרפסת של חלק מחברי הכנסת של הליכוד אל עבר ערוצי "אל ג'זירה בעברית" מגעילה אותי.

כן , הסוסים הטרויאנים בליכוד שמניתי את שמותיהם מעלה העניקו ומעניקים רוח גבית לאלו המבקשים לערער את יציבות הממשלה.

בהחלט יתכן שהימין זקוק לזעזוע אשר יתבטא בהפסד בבחירות. אם ימנים רבים לא יצאו להצביע בבחירות הבאות חלק ואולי כל הסוסים הטרויאנים לא יבחרו לכנסת. הלוואי.
אתה רוצה שהשמאל יקח את השלטון? אתה בטוח שאתה ימני?

שחר 676

Well-known member
מנהל
במצב הנוכחי , אם חוסר המשילות ימשך הימין יהיה חייב לעבור זעזוע של הפסד בבחירות וזאת בשל אי הצבעה של המוני ימנים שכבר שנים מצביעים ימין ומקבלים שמאל.

אנו לא צריכים "סוסים טרויאנים" שיפעלו נגד משילות ימנית מתוך הממשלה - ואולי כדאי שהימין יפסיד בבחירות בכדי לנפות מתוכו באמצעות פריימריס את כל מלחכי הטוכעס של השמאל נוסח אדלשטיין ,גלנט וכל השאר.

שים לב מה קרה לאולמרט , לבני , ראובן ריבלין , גדעון סער , מרידור ועוד....כולם הפכו להיות שמאלנים מצחינים ואנו הימנים אלו שהביאו אותם לכנסת מלכתחילה.

הפסד בבחירות יאלץ את הפוליטיקאים הימנים להפסיק להתחנף אל ערוצי "אל ג'זירה בעברית" ולהיות מחויב להשגת משילות ימנית ראויה.

evglev1

Well-known member
מנהל
במצב הנוכחי , אם חוסר המשילות ימשך הימין יהיה חייב לעבור זעזוע של הפסד בבחירות וזאת בשל אי הצבעה של המוני ימנים שכבר שנים מצביעים ימין ומקבלים שמאל.

אנו לא צריכים "סוסים טרויאנים" שיפעלו נגד משילות ימנית מתוך הממשלה - ואולי כדאי שהימין יפסיד בבחירות בכדי לנפות מתוכו באמצעות פריימריס את כל מלחכי הטוכעס של השמאל נוסח אדלשטיין ,גלנט וכל השאר.

שים לב מה קרה לאולמרט , לבני , ראובן ריבלין , גדעון סער , מרידור ועוד....כולם הפכו להיות שמאלנים מצחינים ואנו הימנים אלו שהביאו אותם לכנסת מלכתחילה.

הפסד בבחירות יאלץ את הפוליטיקאים הימנים להפסיק להתחנף אל ערוצי "אל ג'זירה בעברית" ולהיות מחויב להשגת משילות ימנית ראויה.
דווקא הפסד בבחירות ב-1999 כשאהוד ברק נבחר הביא למסקנות הפוכות. וכשהועלה רעיון לאחד את כל מפלגות הימין באופוזיציה למפלגת אחת ולהקים מפלגת ימין שתכלול את הליכוד, ישראל ביתינו והאיחוד הלאומי, סילבן שלום טען שזה רעיון נורא והיום כי הליכוד לא צריך להיות מפלגת ימין אלא מפלגת מרכז ורק כך הוא יוכל לנצח בבחירות. כלומר ההפסד של ביבי ב-1999 גרם לחלק מהליכודניקים לחשוב שהם היו ימניים מדי ועליהם להיות שמלאנים כמו איציק מדרכי ודן מרידור כדי לחזור לשלטון. גם אחרי התבוסה ב-2006 סילבן שלום טען שהטעות הגדולה ביותר הייתה לתפטר ממשלת אולמרט כששרון ז"ל קיבל שבץ ומי יודע לאיזה תהומות שמאל היה מגיע הליכוד אז לולא מלחמת לבנון השנייה שחשפה איזה הצלחה כבירה זאת הבריחה של אהוד ברק מלבנון ואיזה פתרון קסם זה "נסיגה חד צדדית".

ולהזכיר מאיר שטרית בעצמו פרש מהליכוד עם הקמת קדימה, גם כשהוא נמנע בהסכמי אוסלו ודיבר עד כמה הסכמי אוסלו מעולים, הוא המשיך להיבחר פעם אחר פעם בפרימריז בליכוד. גם דן מרידור איבד את מקומו בפרימריז בגלל האיחוד של ביבי עם ליברמן שהוכיח שהשלום קטן בהרבה מסכום חלקיו, לולא המשגה האסטרטגי הזה של ביבי, סיכוי גבוהה שדן מרידור היה נבחר גם ב-2013. כלומר לא הליכוד עם קדימה לא ידע לטפל במאיר שטריטים ולא הליכוד בלי קדימה ידע לטפל בדן מרידורים.

אני לא רוצה שהשמאל יקח השלטון.
אבל לצערי זה בדיוק מה שהרפורמה אמורה לעשות.
בידי מי נמצא היום השלטון? בידי הימין? לצערי מי שחושב כך טועה טעות מרה.
מי ששולט היום במדינת ישראל זה השמאל שבית המשפט העליון מגבה אותו התקשורת שלהם הצבא שלהם האקדמיה שלהם המשטרה שלהם.
בזמנו כולם שאלו למה גנץ ממהר למנות את הרצי הלוי לרמטכ"לות? היום כולם מבינים למה? הרצי הוא איש שמאל נאמן ולא ישתף פעולה עם הימין. ולכן אתה רואה ממש הפיכה צבאית. שר הביטחון יודע שהצבא לא איתו.
אם עופר וינטר היה הרמטכ"ל אתה חושב שהצבא לא היה עם הימין? חחחחחח הסירוב הראשון היה מועף מהצבא, דרגותיו והפנסיה שלו היו נשללים ממנו מיד. ונראה מי היה מעז לסרב.
עזוב אותך. מה זה ששר ממונה לא יכול להחליף מפכ"ל? רמטכ"ל? מאיפה הבדיחה הזאת?

שחר 676

Well-known member
מנהל
בזמנו כולם שאלו למה גנץ ממהר למנות את הרצי הלוי לרמטכ"לות? היום כולם מבינים למה? הרצי הוא איש שמאל נאמן ולא ישתף פעולה עם הימין. ולכן אתה רואה ממש הפיכה צבאית. שר הביטחון יודע שהצבא לא איתו.
אם עופר וינטר היה הרמטכ"ל אתה חושב שהצבא לא היה עם הימין? חחחחחח הסירוב הראשון היה מועף מהצבא, דרגותיו והפנסיה שלו היו נשללים ממנו מיד. ונראה מי היה מעז לסרב.
הווווו כמה שאתה צודק , לא נראה לי שאפילו אתה עצמך אינך מבין עד כמה אתה צודק.

היועמשית אישרה לממשלת מעבר שמאלנית למנות פאקינג רמטכ"ל שמאלני לצה"ל והרי לך דוגמא לתמצית הדיפ סטייט - השלטון האמיתי מאחורי השלטון הנבחר.

רק יועמ"ש מושחת המשרת צד פוליטי מוגדר מאשר לממשלה המועדפת עליו למנות רמטכ"ל בתקופת ממשלת מעבר.

הרצי הלוי מעניק רוח גבית למעודדי הסרבנות , לא לחינם הוא כה רופס בטיפול בהם.
איזו בושה.

נערך לאחרונה ב:

היועמשית אישרה לממשלת מעבר שמאלנית למנות פאקינג רמטכ"ל שמאלני לצה"ל והרי לך דוגמא לתמצית הדיפ סטייט - השלטון האמיתי מאחורי השלטון הנבחר.

רק יועמ"ש מושחת המשרת צד פוליטי מוגדר מאשר לממשלה המועדפת עליו למנות רמטכ"ל בתקופת ממשלת מעבר.

איזו בושה.
לצערי הרב אני מודע מאוד להיותי צודק ולא מבין איך במשך 12 שנה נתנו שרי ביטחון מהליכוד לטירוף הזה להתקיים.
היום אני יודע שקידום בצבא מאלוף משנה ומעלה לא היה תלוי בכושר מנהיגות לחימה אלא באג'נדה הפוליטית של האיש .
למשל האלוף וינטר לא הסכים לעבור את הקורס של קרן וקסנר כי זה אירגון אנטישמי פרוגרסיבי שדוגל בליבראליות חולנית ואנטי לאומית .
המסר למי שרצה להתקדם בצבא לא משנה מי אתה ומה הם הכישורים שלך .משנה מהי האג'נדה הפוליטית שלך.
לכן אנחנו אף פעם לא מנצחים את המלחמות שלנו כי החונטה המשפטית הדיקטטורית לא מעוניינת שצה"ל ינצח במלחמות.
היום אנחנו מבינים שמי שקבע מתי לעצור את המלחמה לא היו חברי הממשלה שהם חברי כנסת

evglev1

Well-known member
מנהל

איזו בושה.
ומה עם קיום בחירות לנשיא מדינה מיד לאחר בחירות לכנסת בתקופת דמדומים של ממשלת מעבר וכשלא ברור מי יהיה בקואליציה ומי באופוזיציה. רק כדי לא לתת לריבלין כמה ימים נוספים לקיים בחירות לנשיאות כשזה הדבר האחרון שמעניין את הציבור ואת חברי הכנסת שלא לדבר על כך שמועמדים לראשות הממשלה מצביעים למי שאמר לתת או לתת להם את המנדט שזה ניגוד עניינים חמור. אז בגלל החרמות לא היה זמן סביר וראוי למנות רמטכ"ל כמו שלא היה זמן ראוי וסביר לקיים בחירות לנשיא מדינה.

למעלה