מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

ליקה5

New member
קלישאה......מה שואלים מי שלא מכירים ?

אהבה....כמה פעמים אהבת , מכל הלב מי מרגשת אותך בפורום את מי תשמח לפגוש אתה קורא עיתונים..? מתעניין באקטואליה ? משחק שש בש ? או טיפוס של שח מט ? וסקס....מי נחשבת סקסית בעינייך ולמה.......מה היית עושה לה

קלישאה2

New member
תשובות

קלישאה......מה שואלים מי שלא מכירים ? על זה את צריכה לענות :) תוכן: אהבה....כמה פעמים אהבת , מכל הלב 4 פעמים. כל אחת יותר מרגשת מהשנייה. בתקופות שונות, עוצמות שונות וכו', אבל כל אחת מהאהבות האלה שינתה את חיי כך או אחרת, ולמזלי לטובה. מי מרגשת אותך בפורום אני מעריך כתיבה רהוטה, קולחת ושנונה. לא בא לי להיכנס לעניין הפרסונלי. את מי תשמח לפגוש מישהי חכמה, טובת לב, מקסימה וחוובת סקס. אתה קורא עיתונים..? מתעניין באקטואליה ? כן וכן. משחק שש בש ? או טיפוס של שח מט ? גם וגם, האמת. וסקס....מי נחשבת סקסית בעינייך ולמה.......מה היית עושה לה יש המון נשים שמקסימות אותי. לפעמים תנועה קטנה, אפילו בלתי מודעת. אני אוהב נשים, על גבול ההערצה. לגבי המעשים, אם וכאשר זה יהיה רלוונטי, זה יהיה מענג בהחלט.

תעשו את זה

בעדינות יש לי לב חלש

תכףאשוב

New member
יש לך לב חלש?../images/Emo14.gif

מתי, מי וכמה פעמים שברו לך את הלב עד שהוא נחלש?

תכףאשוב

New member
משהו אחר ..

מה השאלה שתמיד רצית שישאלו אותך כי לבד אין לך אומץ לספר את זה? מה התשובה לשאלה הזו?

איזו התקלה ../images/Emo12.gif

אבל חשבתי וחשבתי ויש כזאת..... לא הייתי רוצה שישאלו אותי - כי הייתי קרוב לוודאי הייתי משקרת, אבל..... אני אענה יש לי זוגיות מצויינת, בן זוג שהוא חבר\מאהב you name it אבל אם היו שואלים אותי אם יש מישהו אחר שהייתי יותר מאושרת איתו אז כן, יש, זה ששבר לי את הלב לא נעים לי אפילו לכתוב את זה, כי באמת יש לי בן זוג מדהים אבל האמת היא אחרת.....

nice and sleazy

New member
לב חלש ?

-על מה בחיים , לא תסכימי לוותר ?(חוץ מהילדים כמובן ) -מה השריטה/פטיש שלך ? -מה החולשה שלך ? קטן עלייך (-:

אהבתי

את השאלות
על החרות שלי, המחשבות,והתשוקות
כל השאר תלוי במחיר
דיבורים בסקס - גרררר. מחרמן בטירוף
אוכל, גומות וסוייר (כן, כן, בשבילו הייתי בוגדת)

nice and sleazy

New member
דג ושמו תאווה ..

שמח שאהבת , אבל סליחה על הבורות מי/מה זה סוייר
ומה זאת אומרת בשבילו היית בוגדת.

זו לא בורות

זה בגלל שאתה גבר....
סוייר מאבודים. וזה אומר שאני עם כל העקרונות שלי..... בוא נגיד, שנראה לי שהבגדים היו יורדים לבד.....

nice and sleazy

New member
התשובה ברורה

נחמד פה , מה זאת אומרת מה את עושה כאן ? מזל שלא שלחתי לך מסר חחח

nice and sleazy

New member
אני רוצה פינקי ..../images/Emo3.gif

קצת ישיר ואישי פינקי , -על איזה חוש יהיה לך הכי קשה לוותר ? - האם את אחת שאוהבת לאהוב ולתת ? -איך קרה שנגמרה לך האהבה ? -ואצלו ?המצב דומה ? -מה את עושה בנדון ? -מתי בפעם האחרונה ראית כוכבים והודית לאלוהים ? עכשיו תורך

לא כל כך נורא..

אני חושבת שהכי יהיה לי קשה לוותר על חוש המישוש..מאוד אוהבת לגעת ולהרגיש. כשנוגעים ומרגישים, הרבה פעמים לא צריך את שאר החושים... מאוד אוהבת לאהוב ולתת, קצת יותר קשה בלקבל. אהבות אצלי נגמרות כשמרגישה שהקשר הגיע למיצוי. האהבה לא ממש נגמרת. לכל אחד ממאהבי יש לי עדיין רגש
. כל הקשרים הסתיימו בגללי. צריכה להרגיש את התשוקה בכל רגע נתון <גם שלי וגם שלו> וברגע שזה יורד אצל אחד הצדדים, אני חותכת. לא הבנתי מה זה אצלו, ומה זאת אומרת מה אני עושה בנדון...? ראיתי כוכבים כמה וכמה פעמים, ובכל מיני הזדמנויות..כשאני יוצאת לריצה, בחימום, אני עושה לעצמי מיני מדיטציה ומודה ליקום <לא לאלוהים> על כל הדברים הטובים שקרו לי באותו השבוע. חושבת על כל האנשים שעשו לי טוב ומודה להם.

למעלה