מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

ליקה5

New member
מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

רוצים משחק ? משחק לאבחנה....בין הניק לאדם מאחוריו מי שרוצה להשתתף...מעלה את עצמו 'על הבמה' ואז...משתתפי הפורום אומרים לו מה הם חושבים עליו ואפשר לשאול שאלות (שתמיד רציתם לשאול....) מה אתם אומרים ? מי בפנים ?

ליקה5

New member
יאללה...כן

רוצים לשאול אותי משהו להגיד לי משהו עכשיו זה הזמן ושעוד יתנדבו.....זה סוג של סטרפטיז....יש פה כמה שנהנים מזה..

תכףאשוב

New member
אחלה.

את נהנית מסטריפטיז?
מה הקשר שלך לפרחים? ומהיכן הידע המרשים?
את מצלמת את הפרחים לבד או שאלו תמונות של מישהו אחר?
למה אין בהסטוריה של הפורום תמונות שלך?

ליקה5

New member
יא XXX אחד

כן, נהנית צמחים זה האהבה הגדולה שלי. למדתי בוטניקה ואגרונומיה את הכל אני צילמתי, כמעט הכל בגינה שלי אין לי תמונות. בכלל... אינדיאנית מה אתה אומר על הגלוריוזה ? מקסימה ? נכון ? אתה גם עולה על הבמה ?

ליקה5

New member
שואלת

איזה ספר או ספרים הכי השפיעו עלייך היית רוצה לעבוד במשתלה ? איזה בחורה לא תכניס למיטה איך נראית ה'אידיאלית' שלך ? מה התכונות הכי חשובות לך אצל בת זוג/מאהבת

תכףאשוב

New member
המממ ...

ספרים - בתקופות שונות ספרים שונים. בעקר סדרת "מדריך הטרמפיסט" וספרות מד"ב (גרעין קשה - אסימוב, הינלין ...). אה - כן - וגם "עמנואל" (מאת עמנואל לרסן). במשתלה - עבדתי פעם. עבודה גופנית קשה. (את יודעת מה זה לעשב 5 דונמים של עצבונית? דורש 4 ימים, ושבוע אח"כ צריך להתחיל הכל מההתחלה ... או לגדום צפרנים כדי לקבל יותר פרחים על כל גבעול ... ) לא יודע. יכול לכביד אילו בחורות "לא הכנסתי" למטה שלי, אבל בדרך כלל זה הן שלא נכנסו
אין "צורה אידיאלית" - זה יותר שאלה של תנועה ותחושה. (תמונת סטילס פחות קובעת מאשר וידיאו, ולראות ולהריח קובע הרבה יותר). תכונה חשובה - התחושה. לא יודע להסביר את זה - אבל יש מצב שאתה ליד בחורה ומרגיש שהדבר הנכון יהיה לחבק, ומצב שאתה ליד בחורה אחרת - שיכולה להיות נאה, פיקחית, סקסית וכו' - והתחושה תהיה ש"כיף לדבר, אבל שישארו דיבורים בלבד".

nice and sleazy

New member
אוקיי

-מני שלושה מאיתנו שעושים לך את זה ? -מה זאת אהבה ? -מה זאת תשוקה ? ואיך מחברים בין השניים ? - אם את כ"כ אוהבת שירה ., איך זה שאת לא כותבת? או לפחות לא מפרסמת ... אני אהיה כאן שוב לקראת הצהריים , אז מי שמעוניין בכיף אענה לכל שאלה . אחלה יום לכולם

ליקה5

New member
יצא לך גם נייס...וגם סליזי

אני כותבת...גם קוראת יותר אני אוהבת סיפורים הכי אני אוהבת שפה...בעיקר עיברית עשירה לפרסם..? איפה ? יום אחד אכתוב ספר אהבה היא אנרגיה של אור...פתיחה...קבלה....הכלה....תחושת אחדות....חיבור סינרגי, הרמוניה תשוקה היא מגנטיות מפגש של רצונות הדדיים שמפעיל שדה מגנטי אקסטטי. תשוקה היא אש....לפעמים מחממת את הלב.....לפעמים שורפת את הנשמה כשמדד התשוקה נשמר לאורך זמן, ויש רצון להתקרבות ברמה אחרת.......משקיעים בבן זוג מכל הלב...באים בהקשבה כשהרצונות גדלים, כשהרגש גדל, כשאין פחד - באה האהבה והשלושה שעושים לי את זה.....אפשר יותר...? כל אחד מעורר בי משהו אחר

ליקה5

New member
אי שקט

את מרגשת....טיפוס חם...בזרימה הרמונית עם הרצונות שלך אני חושבת שאת מאד מינית....מושכת...ונמשכת ויכולה להפוך לשדון לילה לפייה הטובה

ליקה5

New member
נייס

תספר לי על משהו סליזי...שעשית/חווית איזו שחקנית אתה אוהב מאמין באלוהים ? שילמת פעם עבור מין ? וכמה....אתה רוצה להתאהב

nice and sleazy

New member
מממ ליקה

הדבר הכי הכי סליזי שעשיתי זה אורגיה הייתה חוויה מדהימה שתלווה אותי כל החיים . שחקנית אהובה ..אומה טורמן . אוהב את השילוב של הסקסיות עם האכזריות שלה . בטח שמאמין , מאמין באדון עולם , אבל לא מקבל את הפרשנויות הדתיות . חחח כן פעמיים , והאמת לא שווה את הכסף . כמה העולם יפה ליקה ? ככה אני רוצה
אחלה שאלות תודה .

ליקה5

New member
אחלה תשובות

גם אני אוהבת את אומה טורמן. מאד. ואת מה שטרנטינו הוציא ממנה מאחלת לך אהבה אמיתית.....יפה כמו העולם ביום יפה במיוחד

אז איך זה הולך?

אתה מגיע למישהי שאתה משלם לה. ישר מתפשטים? אתה אומר לה מה אתה רוצה שתעשה לך? מכוון? הן באמת מקצועיות?

nice and sleazy

New member
טוב ..

משהו כזה במיוחד אצליהן הזמן שווה כסף וכן הן בהחלט יודעות את עבודתן אבל כפי שאמרתי זה לא שווה את זה.

למעלה