מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

ליקה5

New member
זה הפה שלך ?

מאיפה כל התמונות המגניבות שאת מביאה ? ולירי....את אוהבת ליריקה...?

liri לירי

New member
../images/Emo25.gif

זה לא הפה שלי
על השפתיים שלי {העליונות יקירתי} יש נמשים.....
זו תמונה של דוגמנית. התמונות אני אוספת בדרך, מלקטת, ושומרת בתיקיה. ובכל פעם שאני משתדלת להתאים תמונה לנושא הפוסט/הודעה. ואני מאוד אוהבת מוסיקה, לאוו דווקא ליריקה.

come on1

New member
יאללה גם אני

ליקוש, סחתן על המשחק... אם יהיה שיתוף פעולה, נראה לי שיהיה מעניין... שואלת אותך ליקה... למה ליקה? את אוהבת ללקק
מה חושבת עליך? את האמת... ובלי להתחנף. בחורה אינטלגנטית בטרוף, מוכשרת, רגישה, חריפה. מעט רגישה מדי. חייבת לזוז אבל יהיה המשך... עכשיו תורך לשאול אותי...

ליקה5

New member
את לא מרוכזת בשיעורים

אמרתי כבר בערך 200 פעם .....ליקה זה קיצור של ליריקה ...לא התעמקתי רבות בעיניין הניק...עלה לי בראש - וזהו תודה....חמודה שלי שאלות בשבילך מה בחורה רגישה, חמה ואוהבת כמוך....מוצאת בערן הלאקוני והקול מה את אוהבת לבשל /לאפות/להכין/לאכול אהבת את קיל ביל ?

come on1

New member
מודה

אני לא מרוכזת בשיעורים.. אני מאלה שתמיד לא הקשיבו בשיעורים, אבל כשהגיע זמן המבחן השלמתי את החומר מהתלמיד/ה (בדר"כ התלמיד) הכי טוב/ה בכתה.. אז ליריקה.. כמה מתאים. את באמת שיר נפלא! מה בחורה כמוני מוצאת בערן?! האמת שעדיין לא מוצאת... אבל בפינג פונג הוירטואלי גיליתי אדם מקסים ורגיש מאוד(הוא יהרוג אותי עכשיו...). מעבר לעובדה ששנינות ואנטלגנציה עושים לי את זה ברמות...(ובזה ערן מתמחה...) לבשל?הכל אוהבת לבשל. אבל לא תמצאי אותי לעולם מבשלת גפילטא פיש, ממולאים, תרד ובקר... לאפות? אבא שלי קונדיטור מקצועי וכשצריך עוגה טובה, טלפון אחד והוא כאן.(וכשהוא לא, עוגת שוקולד מנצחת ועוגת גבינה) לאכול? הכל!!!(זו סיבה גם שהבנות בסביבה לא ממש אוהבות אותי, כי אני אוכלת מלא והכל ורזה...(הן לא יודעות שהסוד הוא ספורט, ספורט וספורט
). תורי.. מה מביא לך הכי הרבה אושר?

ליקה5

New member
ערן.....יא ספינקס אחד

ידעתי שהיא תחמיא לך....רציתי לראות גם פן אנושי שלך...
מוכן לעלות לבמה ?

goeran

New member
קדימה, תשאלי מה שאת רוצה

אני ממילא שם זין (לא גדול), אז לכי על זה, ליקה.

למעלה