מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

ליקה5

New member
missms ....יאללה שאלות לערן

צטרפי האם התאהבת אי פעם..? משקיע במין אוראלי...? מה עושה לך את זה אצל בחורה מה מעניין אותך..? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי ?

missms

New member
אבל תתשובות לכל זה אני כבר יודעת...

ולכן אני צריכה אישור ממנו לפני שאני פותחת את הפה

missms

New member
ובאמת הופתעתי ../images/Emo28.gif

זה חלק מהקסם בוירטואליה....

goeran

New member
עונה

1. אכן התאהבתי פעם אחת, לא היה מתוכנן, אני נגד להתאהב ברומנים מסוג אלו, אך הגיעה בחורה מדהימה מכל הבחינות ויצא שהתאהבנו. 2. אני משקיע בלהנות כשהיא יורדת לי :) וברצינות, אני יורד רק רק רק רק רק רק רק, אבל רק, עם דגש על הרק כשאני מרגיש משהו מיוחד אל הבחורה שאני איתה. ואם הכוס מריח היטב ונקי אני יכול לבלות שם. 3. ידע, שנינות, חכמה ומבחינה חיצונית מחפש את הפנים הנאות/האציליות שמשדרות משהו. 4. היסטוריה, שירה והרבה הרבה ספורט. 5. אוהב לעשות ספורט ספציפי שלא אפרט אותו.

missms

New member
אז...

אם הייתי נותנת לך נרות ומים קרים עם קרח, מה היית עושה חוץ מקבלת שבת?

goeran

New member
הייתי

משחק עם הקרח על גוף המאהבת והיא הייתה משחקת עם הקרח על גופי. עם הנרות הייתי נותן לה לטפטף שעווה על גופי. נראה לי מדליק (תרתי משמע) ולקינוח הייתי שורף את הצימר

מי מסתתר מאחורי המסכה?

אמממממ..... לעמוד בקדמת הבמה אומר שאתה חוטף את הכדור הראשון לא בטוח שאני מספיק אמיץ לשחק את המשחק אז הנה הפרט הראשון עלי - אני כנראה פחדן גדול אז אפשר לשאול - לא בטוח שאענה חוזר לקראת הצהריים -אולי עד אז אמצא את הקוסם מארץ עוץ שיעניק לי קצת אומץ

ליקה5

New member
חובשת את הכובע של הקוסמת

אתה צריך אש. אש שתדחוף את הרצונות שלך למעלה תמצא את הרצון שלך מחדש.....הרצון מעורר אש שאלות מה אתה רוצה מה אתה אוהב מה משמח אותך למה תפוחים ותמרים ?

liri לירי

New member
קראת לי../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif../images/Emo43.gif

אמרת אש........
אני מוכנה לעזור לדחוף קדימה....... להוציא החוצה את כל מה שחבוי ונסתר.... להרגיש שהחיים לא עוברים על יד...... להתחיל להרגיש......להתרגש......לרגש.... לייחל.... לצפות... להתעורר.... להתגעגע.... לחייך... והעיקר...............והעיקר............. לא לפחד כלל

ליקה5

New member
זהו.....זה מה שאני הכי אוהבת אצלך

שאת אמיצה אלת המזל מאירה פניה לאמיצים

כמו אש, אש על הפנים

הבעיה עם אש - שלא תמיד ניתן לשלוט בגובה הלהבות ואז מי שעומד קרוב מדי ללהבות .....

liri לירי

New member
נכווה../images/Emo35.gif

אם לא תנסה........... לא תדע..... את ההרגשה..... התחושה..... מי שעומד קרוב מידי מרגיש חום. מרגיש שעוטף אותו חום. חוםכזה מהפנט, שגורם לו לרצות להתקרב יותר ויותר, כדי להתחמם.... כי, זה נעים. זה גורם לו לחייך. כי, חום שמתפשט בכל הגוף, שמתחיל בפנים, גורם לו להרגשה נינוחה. לרצות, לפשוט איברים, לאבד שליטה..... לעצום עיניים..... מתי לאחרונה הרגשת חיבוק חם ועוטף? מתי לאחרונה מישהי התעניינה בשלומך? בהרגשתך? גרמה לך לפרפרים בבטן התחתונה? גרמה לך להרגיש .... גרמה להתחיל הכל מחדש..... בדילוגים.... גרמה לך..... לחשוב ולהרהר עליה בהקיץ במהלך יום העבודה ואם זאת להשאר שפוי, לעבוד.... ולחכות לפגישה הבאה בינכם.... נסה..... תתקרב.....אתה לא צריך להאחז בלהבות....... תתקרב לחום שמקרינה אותה אלומת אור.

התחלת ישר עם השאלות הקשות

מה אתה רוצה? אם רק הייתי יודע |איקון של אנחה|. זה משתנה מיום ליום מה אתה אוהב? אבטיח קר בקיץ, מרק חם בחורף וסקס כל השנה מה משמח אותך? הרבה דברים. במיוחד כשקורה משהו נחמד שלא ציפיתי לו, והכי הכי - כשאני מופתע לטובה ממשהו או משהו למה תפוחיםותמרים? כי זה התאים בזמנו לפני יותר משנתיים כשרק התחלתי לכתוב כאן (כן אני לא חדש - יותר בכיוון של בא והולך) חשבתי על כינוי ואמרתי לעצמי שהוא צריך להגדיר אותי ביחסים בינו לבינה (אם זה מה שהולך כאן) והשיר פשוט קפץ לראש. וראיתי כי טוב. גם התספורת מתאימה וגם האישה בשיר נראתה כאחת שתתאים לי. חשבתי לעצמי - לא רוצה אישה פלקט בלי נסיון חיים. היום כבר לא בטוח אבל לא מתכוון להחליף את הניק

תכףאשוב

New member
אבל

אם תגלי לו מי המציא את הבוקר (פרטים מלאים בבקשה, כולל מיקום נוכחי) - נראה לי שתוכלי לסחוט ממנו מה שתרצי

למעלה