מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

sportsman35

New member
תושבה מפתיעה

דמיינתי אותך לחלוטין אחרת את ממש לא נשמעת כמו טום בוי, ממש אישה רגישה וחמה עם המון פלפל

תכףאשוב

New member
כמה עדינים את אוהבת את הזוגיים שלך

וכמה לא עדינים? האם את אוהבת שמפתיעים אותך? ולמהאת אוהבת סגול?

nofoo

New member
עונה

אמממ... אני לא אוהבת גברים עדינים מדי, ואני חושבת שהשילוב שהכי עושה לי את זה זה גבר שיודע לשדר עוצמה יחד עם רוך, גבר שיודע להיות חזק כשצריך, ולהצליח להחזיק אותי קצר ולגרום לי לאבד שליטה, וכשצריך אז להיות רך וחם . לא אוהבת הפתעות. לא בא לי טוב, במיוחד לא בתחום הזה למה אני אוהבת סגול? לא יודעת, מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי את הצבע הזה.. משהו בו מרגיע אותי.

עגלשון

New member
תמיד מצאתי שנושא השיחה שהכי מעניין אותי הוא

אני, אז גם אני כאן מוכן ומזומן, מי בא לים לפינג פונג?

עגלשון

New member
אתה שוב מתחכם?

בים שאני הולך אליו משחקים פינג פונג, מטקות זה משחק של XXXXX

Hand Cream

New member
שולחן ?

הרגשתי כמו ולאד עם כל העמסות שעשיתי + "אבא תיקח לי את זה" ו "אבא אתה יכול להחזיק את זה ?"

G Cat

New member
נווו

עדיין לא הבנתי למה לא לקחת שולחן פעם הבאה להביא אחד בשבילך?

G Cat

New member
מה דעתך

על מיטת אפיריון? (מה אכפת לי, אתה סוחב)

Hand Cream

New member
אמרת שאת מביאה

עכשיו את מפילה עליי את הסחיבות ? ואני חשבתי שאת לא אישה טיפוסית

G Cat

New member
אני מביאה

אתה סוחב אני לא אישה טיפוסית רק מטפסת על העצבים

Hand Cream

New member
../images/Emo13.gif

כמו שאמרתי אישה טיפוסית ולא סוחב הלומבאגו הורג אותי

G Cat

New member
אתה חושב שזה מה שיהרוג אותך

ואני מבטיחה לך שאני יותר מסוכנת בעיקר אם תמשיך לקרוא לי אישה טיפוסית

ליקה5

New member
פינג

היית לוקח אותי לאי בודד ? (בכל הגאוגרפיה בדיון עם אורפאוס) ואם לא אותי...אז את מי אתה משתתף בעוד פורומים בתפוז ? לאן היית נוסע במכונת זמן מה אתה עושה בשביל....אקולוגיה תתאר את הזיון האולטימטיבי מבחינתך

עגלשון

New member
לפני שאני לוקח אותך לאי בודד

אני צריך מידות פיזיות, לראות אם את נכנסת לקטגוריה של שפנפנה, סתאאאאאם, הייתי לוקח אותך כי הבנתי שאת יודעת לתפעל יאכטות, חוץ ממך הייתי לוקח את comeon1, פינקי, תאווה לחיים, ואת סימור בשביל האינסטלציה. אבל אמרתי כבר שזה יהיה שיט, לא איים בודדים. מכונת זמן הייתי נוסע לשנת 1938 כדי לחסל את היטלר, אם אסורה התערבות בנבכי הזמן הייתי חוזר 50 שנים אחורה כדי לחרוש את ארץ ישראל לפני שהקידמה והבניה הרסה בה כל כמעט כל חלקה טובה. בשביל אקולוגיה, מתקמצן על כל טיפה של מים ומשתדל למעט במוצרי צריכה, אוסף זבל היכן שאני הולך, מסביר לנבערים את משמעותה של השלכת שקית לחוף הים, ממחזר שקיות זבל, יותר מזה לגלות כבר יהיה אאוטינג. הזיון האולטימטיבי בשבילי, השאלה לא ברורה לי לחלוטין אני יכול לקחת אותה לכל מיני כיוונים, אישה - נטלי אימברוליה, מעבר לזה מישהי שאני מוקיר ואוהב, נמשך אליה ונהנה מהגוף שלה, מישהי שיודעת מה היא אוהבת בסקס ויודעת מה אני אוהב, מישהי שתהיה לי תשוקה עזה אליה ולה תשוקה עזה אלי, מכאן הכל כבר זורם מעצמו.

come on1

New member
תגיד...

לא שמעת על:"מרבה נשים, מרבה דאגה?!" אתה יודע לאיזה צרות אתה נכנס??? נראה לי שתצטרך את סימור להרבה יותר מאינסטלציה

למעלה