מאחורי הניק.......אחת-שתיים שלוש

עגלשון

New member
אני מכיר את זה דווקא על מרבה נכסים מרבה דאגה

מכיוון שאינני רואה באישה כרכוש אז אני מניח שזה יהיה בסדר. מעבר לזה, שפנפנות ידועות כמנותקות רגשית אז לא תהיה בעיה, ואם תהיה, נביא מישהו שיעזור. אז אני מבין שאת לא באה?

come on1

New member
מה

לא באה??? בטח באה... מים, יאכטה וסימור כאינסטלטור... נראה לך שאני אפסיד את כל זה??????????????????.

ליקה5

New member
חחחחחח

אני מהצוות....עם רשיון סקיפר.....לא שפנפנה....אבל המידות שלי בסדר עם סימור אני מפחדת וגם אני.....הייתי חוזרת לא"י שלפני הקידמה.....אולי אפילו לתקופת מרק טווין בארץ הקודש

עגלשון

New member
חוקר הארצות האנגלי הנודע טריסטרם

שביקר בארץ ישראל באמצע וסוף המאה ה-19 סייר לו ברחבי ארץ ישראל וכתב שכשהמשיך צפונה מהעיר חיפה הגיע לנהר גדול ורחב מאוד שלא היה יכול לחצות אותו במרחק של ק"מ רבים מהחוף. לימים נודע אותו נהר גדול ורחב ידיים כקישון המזוהם שלנו, אך לו רק יכולתי להיות שם איתו... על תדאגי לגבי סימור, הוא לא נושך (אני יודע שלא מהנשיכות את מודאגת).

מתי

נוסעים? ואין מצב שאני מתחילה למחזר כל דבר! יש גבול! אני הייתי חוזרת לתקופת האצ"ל\לח"י לא התנפל עלי - אבל זו תקופה רומנטית בעיני חולצה כחולה והיא עולה.... ויוה לה חופש

עגלשון

New member
תאריך יציאה משוער 09.09.09

תאריך חזרה משוער 12.12.12 (סעמק רציתי יותר מאוחר אבל אין תאריכים מגניבים אחרים). תאריך חזרה סופי לאחר הגשמת כל היעדים וכנראה מותו של הליבידו 22.2.22. אם לא ימות הליבידו עד אז כנראה ב-28.2.28 אל תדאגי לגבי המיחזור יש שפנפנת מיחזור, את רק תהיי יפה ותחייכי.

עגלשון

New member
נו ,נשים אף פעם לא מרוצות

לקחתי לך את כל האחריות כדי שתוכלי להתבטל ורק ליהנות ואת עוד מתלוננת? אם הייתי רוצה עציץ היית לוקח מהמשתלה, הזמנתי אותך ולא בכדי, אבל אם את לא רוצה, החלטה שלך.

ליקה5

New member
זה בגלל....שהתרשלת עגלשון

אמרת לה שאתה מוותר על המיחזור....ושיש שפנפנות שעושות את זה. מיחזור ואקולוגיה מעשית - צריכים להיות בנפשם של כולם....כל מי שעולה על הסיפון .אורחים ואנשי צוות כאחד. אל תוותר בעיניין הזה !

המנער

New member
רק את מי שמוכן להיות מנוער...

והכי כיף לגלות שניערת מישהו מבלי שממש התכוונת לכך...כלומר הבן\בת אדם היה כבר מוכן לניעור,אבל הוא לא ידע זאת... וכפי שבוודאי הבנת לא מדובר כאן רק על ניעור פיזי...

come on1

New member
אכן

שמתי לב.. נראה לי שאצלך יותר בולט הניעור הרגשי/נפשי. אתה מאלה שמאמינים ב:"אני ואתה נשנה את העולם"?

המנער

New member
ממש לא מאמין בזה...

מאמין במהפכות קטנות,אישיות...לא מנסה לשנות את העולם,מכיר במגבלות שלי,במגבלות הכח,השכל,והכסף... מאמין גדול בבני האדם,למרות הכל,ולא מתוך תמימות...

ליקה5

New member
כשאתה בפנים

איך זה מרגיש..? מתי בפעם האחרונה עשית את זה באוטו אוהב להעניק מין אוראלי ? איזה עונה אתה אוהב ולמה מה אתה אומר על הציטוט הבא "כל בני האדם צריכים לדעת איך להחליף חיתול, לתכנן פלישה, לשחוט תרנגולת, לנווט ספינה, לתכנן בניין, לכתוב סונטה, לנהל חשבונות, לבנות קיר, לקבֵּע עצם, לנחם את הגוסס, לקבל פקודות, לתת פקודות, לשתף פעולה, לפעול לבד, לפתור משוואות, לנתח בעיה חדשה, לגרוף זבל, לתכנת מחשב, לבשל ארוחה טעימה, להיאבק כהלכה, למות באבירות. ההתמחות נועדה לחרקים "

המנער

New member
כשאני בפנים בגלל שני רוצה...

זה מרגיש הכי טוב בעולם..כשאני בפנים בגלל שאני רוצה.מבלי שארצה,זנ כואב...בלב. מין באוטו עשיתי לפני כשבועיים,עם אישתי.אנחנו עדיין עושים זאת לפעמים... אוהב להעניק מין אוראלי.מאוד אוהב,רק למי שאוהבת לקבל.אולי תתפלאי לשמוע אבל לא כולן אוהבות לקבל... לא מאמין במי שטוען שהוא מומחה להכל,לדעתי אין דבר כזה,יכול להיות שיהיה למישהו ידע רחב בהרבה נושאים או מימנויות,אבל לא ברמה של התמחות.מומחה הוא מישהו שמבין בתחום אחד צר,ואפילו בתחום הצר הזה ברוב המקרים לא יהיו מספיק ימי חיים בכדי להתמחות בו בצורה טוטאלית. בקיצור,לא ממליץ להכניס אוטו למוסך שטוען שהם מתמחים בכל סוגי המכוניות...

המנער

New member
וכן..אוהב חורף...מעדיף חורף...

הרבה יותר קל לחמם בחורף...החום הרבה יותר משמעותי...

למעלה