לקראת הסינגל הממשמש ובא..

YugiBoy

New member
יופי...

בריטני הוחיכה, בעבר. אני לא אמרתי שלבריטני אין יכולת. אבל זה כבר מעבר ליכולת העצמית שלה, כי יש דברים שאין לה מה לעשות נגדם.. כל מבקר מוזיקה רק יחפש אותה... ואני ממש לא אוהב שאתם מתנהגים בצורה כל כך ילדותית ואומרים שאף אחד לא יכול לאיים על בריטני.... כי אין דבר כזה. אתם מעריצים אותה ובגלל זה כנראה אתם תמיד תאהבו אותה יותר מיכולם אבל אתם שוחכים שיש גם אנשים אחרים שבשבילהם בריטני ספירס ונלי פורטדו זה אותו הדבר... לא מישהי מיוחדת.. אם כבר ההפך... מישהי שמזמן נמאסה על כולם עם השטויות שלה וחבל לי... אתם סתם גורמים לי לדבר יותר מידי כי בריטני כן תצליח וכן תגיע לTOP.... סתם מפריע שאתם אומרים שכאילו היא המלכה של העולם ואף אחד לעולם לא יעבור אותה וכל זה.... =\

Shiri from the block

Active member
חחח הצחקת אותי אתה משווה בין בריטני לנלי? תקשיב, בריטני תמיד תמיד הייתה בכותרות, לגבי כללל דבר שהיא עשתה בחיים שלה. לעומת נלי שהיא לא. בריטני מעניינת אנשים פי אלף יותר ממה שנלי אי פעם תעניין (ואני עוד אוהבת את נלי!!) כאילו, זה כזה מוזר להסביר לך דבר כזה... ועוד אתה מעריץ.. איך אתה לא מבין את החשיבות של בריטני לעולם המוסיקה? כל דבר שבריטני אי פעם תוציא יעניין אנשים! סתכל, אפילו פה בישראל, And Than We Kiss לא יצא אפילו כסינגל ופה בישראל הוא שוחרר לרדיו והגיע למקומות מאוד מאוד טובים בהרבה מצעדים (esc וכו') אתה מבין עכשיו? כשהיא תחזור.. כל העולם ישמע על זה, כי התקשורת תמיד שמה אותה בראש ומעל כל השאר.. כי הם יודעים שכולם מתעניינים בבריטני. לטוב ולרע.. וכשהיא סוף סוף תוציא קליפ חדש, תאמין לי שהרבה מאוד מאוד אנשים ירצו לשמוע אותו. זה שעבר הרבה זמן מאז שהיא הוציאה אלבום לא אומר כלום. זה שירדו עליה לאחרונה גם לא אומר כלום. גם אלה ששונאים אותה כל כך אובססיביים אליה, עובדה שהם מתעדכנים בכל פרט קטן עליה. אז נכון שהם לא יקנו אלבומים שלה.. אבל לא חסר לה מעריצים ועוד מלא אנשים שישמחו לשמוע כל שיר חדש שהיא תוציא.

YugiBoy

New member
וואי וואי.... טוב תקשיבי.....

תקראי טוב לפני שאת מגיבה... אמרתי, שלנו המעריצים, זה הבדל של שמים וארץ, ובגלל זה אנחנו כל כך בטוחים שבריטני תהיה תמיד הכי טובה... כי בעיניינו היא הכי טובה! ואמרתי, שלאנשים אחרים, לא איכפת אם זה נלי או בריטני, בשבילם זה אותו דבר... אין אצלהם דבר כזה "היא הייתה הכי טובה פעם..לפני המון שנים".... ואם כבר, בריטני מעניינת אותם אבל במובן השלילי... של לקרוא כמה היא התשגעה ומציירת את השטן על הראש אנערף מה הם ממציאים להם.... אין קשר מתי הפעם האחרונה שהיא הוציאה אלבום... והינה דוגמא מ צ ו י נ ת, נלי. גם היא הגיחה מהעבר הרחוק, אבל הגיחה עם להיטים ששלטו בפלייליסט המון זמן... הלהיטים שלה היו, יחד עם ריהאנה ועוד כמה, ה - פיגוז של השנה...כשבריטני תחזור היא תיכנס למסלול ואם השירים שלה יהיו טובים כמו שמדברים עליהם, היא תיכנס גם לרשימה... ---------------- מה שאני מנסה לטעון פה בכללי ואתם ממש מסיטים אותי מהנושא, זה שאתם לוקחים כמובן מאליו שבריטני הכי טובה... וזה ככה כי אנחנו מעריצים, זה הכל. אבל בחוץ יש עולם, שלא מעניין אותו החיוך המושלם שלה, וזה שאפילו אם היא תשיר שירי חנוכה, נאהב אותם... שהזמרות הכי מצליחות לא מדגדגות לה אפילו... כי זה פשוט לא נכון. יש לה במי להתחרות, והיא תתחרה כמו גבר! או לפחות כמו בריטני! ואני מאמין בה כמו כולם, אבל לא לקחת אותה כמובן מאליו...

Shiri from the block

Active member
וואי וואי בחיי שאין לי מה להגיד לך... אתה כנראה לא היית עד לכל הקאמבקים שהיה לה עד עכשיו אם אתה באמת חושב כמו שאתה חושב. טוב, אז כנראה שכל מה שדרוש בשביל להוכיח לך שלא רק המעריצים מחכים לה (מה שהסברתי למעלה וכנראה לא הבנת) זה שהיא תחזור באמת. ואז תראה, ואז תבין שזה ידוע מבחינת כולם(מספיק ברור?) שבריטני תמיד הכי מעניינת. (בגלל הסיבות שכתבתי בהודעה הקודמת.)

Shiri from the block

Active member
../images/Emo122.gif!!!!! "אמרתי, שלנו המעריצים, זה הבדל של שמים וארץ, ובגלל זה אנחנו כל כך בטוחים שבריטני תהיה תמיד הכי טובה... כי בעיניינו היא הכי טובה!" "ואמרתי, שלאנשים אחרים, לא איכפת אם זה נלי או בריטני, בשבילם זה אותו דבר... אין אצלהם דבר כזה "היא הייתה הכי טובה פעם..לפני המון שנים".... ואם כבר, בריטני מעניינת אותם אבל במובן השלילי... " "אבל אתם שוחכים שיש גם אנשים אחרים שבשבילהם בריטני ספירס ונלי פורטדו זה אותו הדבר... לא מישהי מיוחדת.." מה שאני מנסה להסביר לך בזה, שכל מה שאמרתי למעלה מוכיח אחרת! תאמין לי שבריטני פי אלף יותר מעניינת מנלי. שבשביל אנשים אחרים בריטני היא לא סתם "לא מישהי מיוחדת" כי היא כן! :| עובדה שבה הכי מתעניינים בכל התקופה שהיא קיימת כזמרת!! בנלי בתקופת ההפסקה שלה בכלל לא שמענו עליה לעומת בריטני שתמיד תמיד תמיד שומעים עליה. מבין? או שעדיין לא? כי כבר נמאס לי להתווכח איתך על זה.

YugiBoy

New member
לא סתם שמענו עליה..

לא דיברתי על נלי היא באמת לא מעניינת אף אחד.... אבל תחשבי על זה, היא בעצם לא עשתה משהו כדי שהיא תעניין מישהו... אם בריטני הייתה חיה את החיים שלה בשקט ובשלווה עד עצם היום הזה, עם קווין והילדים,(אגב חתונה וילדים זה גם נקרא לעשות משהו) היא הייתה הרבה פחות בכותרות... היא בכותרות כי הוא עושה שערוריות והיא כבר שנתיים בכותרות מהסיבות הכי לא נכונות בעולם... הלוואי שהיא הייתה בכותרות מסיבות טובות... לא פעם בשנה בגלל משהו יחסית טוב... אם נלי הייתה עושה מה שבריטני הייתה עושה בתקופת הפריחה שלה, גם היא הייתה מקבלת המון צומי.... בגלל זה היא גם יותר מעניינת.... בקיצור, היא יותר מעניינת ומדברים עליה יותר כי היא עושה דברים.... היא לא נחה... (=

SuperShiro

New member
כאן בדיוק הטעות שלך

בריטני כל הזמן בכותרות, בין אם היא עושה מיני שערורייה ובין אם היא מסתגרת בבית עם הילדים. יש בה משהו שאין בכל שאר כוכבות הוליווד, בעיקר לא בריהאנה ונלי. ויסלחו לי מעריצי ריהאנה ונלי לרגע, אבל אני חושבת שההשוואה ביניהן לבין בריטני היא עלבון לבריטני. מבחינה מוזיקלית בריטני עברה דברים והשיגה דברים שזמרים לא משיגים בקריירות של עשרות שנים, ובריטני רק בהתחלה. ההשוואה הזו בינה לבין ריהאנה ונלי שכרגע הן כוכבות מזדמנות די מעליבה. יש כמה דברים שמייחדים את בריטני, הרצון של כל העולם לדבר עליה כל הזמן הוא אחד מהם.

YugiBoy

New member
כן אבל כאן זה באמת אחרת

בגלל שבריטני, כשהייתה בשיא שלה, הביאה משהו חדש. הביאה מחדש סגנון מוזיקה שלא היה קיים באותה התקופה, כאילו המציאה אותו מחדש... והיא הייתה בטופ של העולם... והיא הייתה הכי מבוקשת והייתה והייתה והייתה............. אתן נתפסות על דברים שאני אומר אבל מפספסות את הנקודה שאליה אני חותר. בטח שהיא יותר מעניינת.... הרי היא הייתה הדבר הכי מצליח שיש... ובגלל זה היא מעניינת..... מה שאני מנסה בגדול לטעון, (ואני חייב לציין שאתן כל הזמן נדבקות לדברים קטנים שאמרתי) זה שהאימרה שלכל הכוכבות העכשוויות אין שום טיפה של איום על בריטני, היא פשוט לא נכונה. כשבריטני חזרה בפעם שעברה, לא היו לא כל כך הרבה שונאים, התקשורת לא ניסתה להפיל אותה 5 פעמים ביום, בכל אתר, בכל עיתון, בכל מקום! מצד שני, דווקא בגלל שאף אחד לא מדבר על ריהאנה ונלי (לצורך הדוגמא), אין לאף אחד שום דבר טוב או רע לחשוב עליהן.. לא מכירים אותן.. ובגלל זה גם יותר קל להן... הן בחיים לא יתמותתו בגלל שהן לא יגיעו לטופ של העולם... כמו שקרה לבריטני... זה היה כל כך חזק שהיא פשוט נפלה עכשיו...והיא עומדת לקום ולעשות את זה בגדול, ומה שמפריע לי ועיקר הוויכוח מבחינתי, הוא להגיד שלבריטני אין ולא יהיו מתחרים... מבחינתי זה לא מובן מאליו שברגע שהיא תצוץ מן האפלה היא תהיה הפייבוריט של כולם וריהאנה ידחקו לפינה... כבר אין לה את הבאז שהיה לה.... היא תהיה טובה כמו שהיא יודעת, אבל היא לא תהיה בטופ של העולם לבד שוב...היא תהיה שמה, עם כולן, באופן שווה. דאץ אול.

Shiri from the block

Active member
זה מה שאני מנסה להסביר לך כבר שנים שבריטני היא כן מעל כולן! תמיד מתעניינים בה יותר מהשאר! מכל בחינה אפשרית! ואתה פשוט לא קולט את זה. ואני לא אומרת את זה מפנאטיות או משו כזה, אני אומרת את זה בגלל שאני מכירה את איך שהעולם מגיב לכל דבר שהיא עושה, בין עם זה שערוריות או מוסיקה או הופעות. תמיד התקשורת מתייחסת אליה יותר מכל השאר ולכן התעניינות בו גוברת ולכן היא כן תצליח!

YugiBoy

New member
כן אבל זה לא בדיוק קשור לטענה

שבגללה כל הוויכוח הזה התחיל.... ואמרתי את זה מאה פעם... אבל לא משנה. והיא מעל כולן, אבל לא מבחינת הכי טובה הכי אהובה הכי פוצי מוצי... פשוט מתעניינים בה יותר... ומתעניינים בה כי היא יוצרת עיניין... (=

רחלי פ

New member
אתה קראת את מה שכתב רון?

רון כתב "אתה יכול להגיד שקיילי מינוג מאיימת על הקאמבק, מייקל ג'קסון מאיים, מאריה קארי קצת מאיימת אבל ריאנה היא סתם זמרת חמודה וזהו... אין לה שם אין לה קהל רחב והשירים שלה חמודים וזהו ממש לא בליגה". אל תגיד שאנחנו חושבים שאף אחת לא מאיימת על בריטני כי זה לא נכון. נכון שיש פה כמה שכן חושבים ככה אבל אני לא. אתה יכול להגיד שמדונה, מריה קארי וקיילי מינוג מאיימות אבל ריהאנה היא רק עוד זמרת מצליחה בארה"ב לא יותר. מה שמפריע לי זה שאתה מנסה להשוות בין בריטני לריהאנה/נלי. חשבת מה יקרה כשנלי תעלם לעוד כמה שנים? אף אחד לא ישמע עליה יותר (עד האלבום הבא שלה). פעם מישהו אמר שריהאנה קיימת רק בארה"ב וזה נכון היא מצליחה בארה"ב ובעולם היא לא כל כך מצליחה. אתה חושב שהן משהו שהן לא רק בגלל שריהאנה ונלי כרגע הן הזמרת הכי מצליחות.

YugiBoy

New member
לא אני לא משווה.

אני סה"כ חושב שגם הן מהוות איום. היא בינתיים מצליכה במקום שהיא התחילה, חכי... ולא הבנתי מה הקשר כשאמרת שנלי תעלם עד האלבום הבא... אני חושב שהיא לא תחכה המון זמן כמו פעם שעברה... היא יודעת שקריירה לא נמשכת לנצח.... מה גם שכדאי לרכב על הגל... סה"כ לדעתי הן מאיימות עליה יותר ממיקל ג'קסון או מדונה... הן יותר עכשוויות

רחלי פ

New member
מדונה הכי מאיימת

יש הרבה אנשים שמזלזלים במדונה ואני לא מבינה למה הרי היא כבר הוכיחה המון פעמים למה היא מלכת הפופ ולמה היא הזמרת שמכרה הכי הרבה. בקשר לנלי אחרי אלבום לא מצליח שמכר 2 מיליון עותקים בכל העולם היא נעלמה ואז היא חזרה עם Loose. לפני ש-Loose יצא כבר התחילו להגיד שגם היא גמרה את הקריירה שלה ובסוף Loose הפך להיות האלבום הכי מצליח שלה. כמה סינגלים היא כבר הוציאה מ-Loose? לפחות 4 אז אולי היא לא תוציא עוד סינגלים או שהיא תוציא עוד סינגל אחד וזהו אחר כך מספיק שהיא תעלם לשנה וחצי ושוב אף אחד לא ישמע עליה.

YugiBoy

New member
בסדר אבל ככה זה אצל כולם...

תמיד מוציאים כמה סינגלים מקדמים את האלבום ונעלמים עד האלבום הבא .... מקסימום משיקים איזה בגד \ סרט \ בושם... מדונה לא מאיימת כי לדעתי היא בשלב של איסוף חומרים.... חוצמיזה מדונה לא בדיוק באותו הסגנון של בריטני.... אני לא מזלזל בה... חוץ מהאלבום האחרון ומעוד כמה שירים כמו TELL ME, אני לא חושב שהמוזיקה שלה כל כך מצליחה כמו שעשו ממנה, והקול שלה, חוץ מזה שהוא נקי וצלול כזה, הוא לא ממש מיוחד והיא לא מסוגלת לבצע שום דבר מיוחד איתו.. אבל זו דעתי ואין לי כח עכשיו להתחיל גם לדבר על מדונה (ואז כל הפורום שלה יהיה פה) אז נפסיק כאן. ונפסיק הכללללל בזה שסה"כ מה שאני מנסה להגיד זה שלדעתי האישית, בלבד, בריטני לא עד כדי כך אהודה על כל העולם כדי שהזמרות הכי מצליחות של השנה לא יהוו איום מבחינתה. גם עכשיו כשהן כבר עומדות כבר לצאת מאיזור עד האלבום הבא... יהיו אחרות. בריטני בניהן. זה הכל

brit is my love

New member
מזהה?! מי מזלזל במדונה?!

תקשיבוו אין על מדונה! ראיתם תהופעה שלה בלייב ארט' הזה?... איזה הופעה מעולה הא? ההופעה הכי טובה ללא ספק... האא אני מת כבר שבריטני גם תופיע באירועים כאלו! זה יהיה כלכך כיף לראות אותה בין כל המפורסמים.... ואני לא מבין מי מזלזל במדונה?.. היא מלכת הפופ! ובריטני היא הנסיכה... כפרע על שתיהםםםם

רחלי פ

New member
../images/Emo26.gif

"אתה כנראה לא היית עד לכל הקאמבקים שהיה לה עד עכשיו אם אתה באמת חושב כמו שאתה חושב".

רחלי פ

New member
זה מסביר למה הוא חושב ככה

גם לפני In The Zone אמרו שבריטני גמרה את הקריירה שלה ואז יצא Toxic הסינגל השני הכי מצליח שלה ואחד השירים הכי טובים שלה. בריטני יכולה להוציא אלבום טוב עם כמה להיטים וכולם ישכחו מכל השטויות שהיא עשתה. כל פעם שבריטני "נעלמת" לכמה שנים אומרים שהיא גמרה את הקריירה שלה ואז היא חוזרת עם עוד להיט ואלבום יותר טוב.

למעלה