לכולם ממש ממש דחוף!!!!!

אופס....מה שרשום בו לקמילה המהממת

זה בעצם ללואיסנה המהממת.....חחח....

אה...ותראי-כל פעם שאת מתרגמת חלק

ממה שרשמתי (מכתב לאחד מהם......) תגידי לי אוקי
ואז אני אתחיל לעצב...כבר חשבתי מה אני הולכת לעשות אצל בנחה...
דפנה

diego girl

New member
אמממ דפנה..

כבר מרווה התחילה לעבוד על זה והיא דיימה לתרגם את כולם אנחנו כבר מעצבים את זה אל תדאגי אנחנו מעצבים את זה יפה!

diego girl

New member
עוד בקשה

תתחילו לכתוב גם מכתבים ללוחן,ויקו פליסיטאס אנחנו רוצים שכולם יקבלו מכתבים

diego girl

New member
ולכל השחקנים

כולל שחקנים מהעונה השנייה ומי שיכול דחוףףף שיתן לי תמונות של שחקנים מכל התקופות שהם היו קטנים גדולים לא משנה מה.. וגם תמונות של השחקנים מהעונה השנייה

יווווו אתן פשוט מושלמות!!! עוד שניה

אני אתחיל את המכתבים לשאר השחקנים
ואני גם מחפשת לכם תמונות של השחקנים מגיל קטן כי יש לכולם כמעט שהם גדולים..חחח....
דפנה

אז ככה...אם התמונות זה לספר אז יש

לי רעיון ממש טוב!!! איך כותבים "אוהבים אותך" (לבן) ו"אוהבים אותך" (לבת)??? כי השגתי תמונות בלי כתובת וחשבתי שיהיה מגניב אם נשים עליהם כזה (נגיד תמונה של פליפה: "פליפה-אנחנו אוהבים אותך! פורום המורדים"....רעיון טוב
דפנה

diego girl

New member
כן אבל

את יודעת מה תעשי? תעשי גם פורום המורדים וגם ישראל מבינה?

אממ....לא כל כך האמת.........

מה כאילו לכתוב.....-פליפה, אוהבים אותך, פורום המורדים ופורום ישראל
ואני לא יודעת לכתוב את זה בספרדית...
דפנה

diego girl

New member
חחחח לא דפנה

התכוונתי שתעשי ככה אוהבים אותך פורום המורדים אוהבים אותך-ישראל מבינה? בנפרד..

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifקמילהההההההההההההה../images/Emo99.gif

עד מתי אפשר להביא לכם את המיכתבים

diego girl

New member
תשתדל כמה שיותר מהר

כי אנחנו רוצים להכין את זה והכל אז תכתוב משהו יפה

אוקי......עוד מכתב!!!!!!!!!!!!!!

לויקו המדהימה: הולה....קה טל? אני מקווה שהכל אצלך ממש טוב ושאת נהנית בארצנו הקטנה...רציתי להגיד לך שלדעתי את ממש כישרונית!!! את שרה פשוט מדהים, שחקנית טובה, יפה ולפי בנחה ופלי-גם נשקנית טובה....חחח (למי שלא הבין-ראיון עם פליפה וקמילה בראש אחד....) אני ממש ממש אוהבת אותך! ומתי שהודיעו שלא רק פלי, בנחה, לו וקמי באים לארץ אלא גם עוד אנשים וביניהם את-כל כך שמחתי!!!!!! אני מקווה שתכתבי לי/תתקשרי....ומקווה גם לפגוש אותך!!! כתובת: טלפון: מייל: [email protected]
דפנה (אני שולחת לכם למען הזהירות את הכתובת והטלפון במסר...)

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifאוקיי אז הנה......./images/Emo6.gif

זה בעיברית כי אני לא יודע- אם אתם יכולות לתרגם אז תודה
אני יושב פה וחושב מה אני יכול ליכתוב לאנשים שמביאים לי כל כך הרבה שימחה, אושר, עצב, מתח, התרגשות ואהבה בחיים
אני מעריץ את כולכם בצורה כל כך מטורפת שזה מפחיד
(אל תידאגו, אני לא משוגע
) פשוט הסידרה המורדים ובמיוחד אתם עם השירים וכל הדברים מביאים לי כל כך הרבה שימחה ואושר בחיים שאני מקווה ליפגוש אותכם ולהחזיר אפילו טיפה ממה שאתם מביאים לי בלי אפילו לדעת
אני הלכתי לכל מבצע ונירשמתי לכל דבר קטן שיעזור לי ליראות אותכם, אפילו לשנייה ואם באמת יהיה לי מזל אז אולי אפילו לחבק אותכם, אחרי הכל, לא כל יום באים הכוכבים שאתה מעריץ לארץ, נכון
בטח גם לכם יש אנשים שאתם מעריצים מכל הלב (חוץ מהמשפחה!) ואם תיהיה לכם הזדמנות ליראות אותם אז תעשו הכל כדי ליראות אותם, אז תבינו את המעריצים שכל כך רוצים ליראות אותכם, אנחנו צורחים לא כי אנחנו משוגעים או משהו, אנחנו צורחים כי אנחנו רק רוצים שתיסתכלו עלינו ותעשו שלום או שתחתמו לנו, זה הכל
ועכשיו משהו לקמילה שאותה אני מעריץ במיוחד
קמילה, מהרגע הראשון שראיתי אותך בקטנטנות, התאהבתי, אבל לא התאהבתי בדמות שלך- פטו, קמילה או מריצה אלא התאהבתי בך, באדם המיוחד שאת, באיך שאת צוחקת ובאיך שאת לוקחת את החיים בקלות
אני יודע שזה נישמע מוזר ולא הגיוני אבל זה באמת ככה
את מ-ד-ה-י-מ-ה בעייני ורק רציתי להגיד לך- תודה
[ אז זהו, מצאתי מה ליכתוב ואני מקווה שזה עיניין אותכם (ולא הפחיד אותכם!!!) ואני יותר ממקוה ליפגוש אותכם בארץ- בנשיקה ענקית- ערן לוי

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifיואו זה ארוך../images/Emo70.gif../images/Emo4.gif

מקווה שתוכלו לתרגם בכל זאת
ואת הכתובת והטלפון אני שולח לכם במסר

diego girl

New member
תקשיבו כל מי שרוצה שנצרף את המכתב

שלו לספר אז תשללחו את זה למייל ולא לפה כי זה יוצר בלאגן אוקיי? תנקיו

למעלה