לכולם ממש ממש דחוף!!!!!

שעטנז

New member
מי בכלל רוצה לפגוע בך או בחברים שלך

ואני עושה "דרמה מכל דבר"... ותאמין לי, צריך לעשות דרמה כשמישהו קורא לך נאצי בלי שום סיבה מוצדקת
שלחתי מכתב למנהלת הפורומים בתפוז!

street Man

New member
Sorry...

אין לי כוח לשטויות... זהו יותר אני לא רב פה עם אף אחד...!

הנה שלי- בטוחה שתביאי להם את זה,???

היי אני במקור ארגנטינאית (מצג אמא שלי) אבל אין לי כוח לכתוב בספרדית...תתרגמי את טוב?? אני גם לא מדברת שותף שותף אני יודעת הרבה יחסית יותר ממה שכל האלה שרואים טלנובלות יודעים אבל לא משנהההההההההההה דייי עם הזיבוליםם!! הנה הברכה:: חסמין,קמי,בחנה,פלי ולו! אתם אחלה של שחקנים ואני
אתכם המון!! אני מקווה לפגוש אתכם ביום מן הימים...חחח אני ממש מעריצה אתכם ואתם ענקיים!!! את חסמין בנחה וקמי אני ממש ממש ממש אוהבת ומעריצה אבל לדעתי כולכם (מי שציינתי למעלה) השחקנים הכי נפלאיםםםםם בעולם!! טוב תראו כדי שאני לא ימשיך לזבל לכם את השכל רק שתדעו שאני מתה עליכם ומקווה מאד מאד מאד מאד לפגוש אתכם שתהיו בישראל וגם בשנה הבאה שאני אסע לארגנטינה (אולי..)!!!!!!!!! טוב רק שתדעו שאני אוהבבבבבבבת אתכם, ביייייייי
גל! אם זה מתאפשר לכם חזרו אלי לכתובת אימייל: [email protected] להתראות ותודה!!!

שאלה......אני יכולה לשלוח לך מכתב מ

וכן ותדפיסי אותו
כאילו אני אסרוק לך וישלח לך במסנג'ר
דפנה

כאילו שאני אכתוב את זה פה..........

ואם את יכולה (פליז פליז פליז) תתרגמי לי את זה ואז אני אכין את זה בספרדית עם עיצוב מיוחד או משהו ואז אשלח לך את זה ותשימי את זה
אני יודעת שזה מלאאאאאאאא עבודה אבל אני מתחנננתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!
דפנה

L i R o N u S h

New member
אאאאאננניייייי!!!!!

בנחה קמילה פליפה ולואיסניה!!! הייי קוראים לי לירון ואני בת 14 וחצי, אני ממש ממש אוהבת אותכם!! אני חושבת שאתם שחקנים מ-ע-ו-ל-י-ם, בחיים שלי לא הערצתי אנשים כמו שאני מעריצה אותכם!!! אני חושבת שאתם שחקנים מצויינים, מקצועיים!!! בכלל אני חושבת שכל השחקנים שמשחקים במורדים מקצועיים והמורדים זו סידרה פצצה שאני וכמעט כולם פה בישראל התמכרו אליה!!! אני כבר סופרת את הימים ומחכה בהתרגשות רבה שתבואו לישראל ואני ממש ממש מקווה לפגוש אותכם פה חוץ מההופעה ואני מקוה שתקבלו את המכתב הזה...... אוהבת המון המון המון לירון ממן!!! ואם תוכלו אז תחזרו אליי לאימייל: [email protected]

diego girl

New member
כן אנחנו נוכל לתרגם לכם את זה

ודפי..את יכולה לסרוק ולשלוח לי במסנג'ר זה בסדר

יוווווווו........תודה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif א

ת לא מבינה כמה זה חשוב לי.........

אני רוצה !!!!

בנחה , קמי , לו ופלי ~ אני מעריצה אותך מהיום היום הראשון שראיתי אותכם בקטנטנות ... ויש לי משוב אישי על כל אחד מכם : בנחה : את הדמות הכי מושלמת שקיימת בטלויזיה ... אני מתה עליך !!! אתה כזה חמוד ומתוק שבא לי למות !!! לו: את מהממת ומקסימה !! את משחקת מהמם וכולם מתים עלייך כאן בארץ !!! במיוחד הבנים !!!אז את פשוט מווושלמת !! פלי : אתה פשוט חתיך לא נורמלי !!!!!!11 כזה כוסון לא ראיתי מיימי ... אתה כזה רומנטי וחמוד אני שרופה עלייך !!!! קמי : הבן אדם שבלעדיו העולם לא שווה ... קמי היא היצור הכי מושלם שקיים !!! אני מתה עלייך !!!! אז פליזזז עם תוכלו תשאירו לי הודעה ... אימייל : [email protected] מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו : 215893789 באהבה ענקית דלית !

הנה המכתבים.....קחי את הזמן עם

התרגום......רק שיהיה לפחות יומיים לפני שאת נותנת להם את זה.... לבנחה: הולה מי אמור.....חח.....סתם!!! רציתי להגיד לך שאפילו שלצערי הרב מאוד אני לא מכירה אותך לדעתי אתה ממש אחלה
אני לא אגיד לך שאני מאוהבת בך כי....אני לא מכירה אותך מספיק בשביל להתאהב בך...אפילו שלפגוש אותך זה אחד הדברים שהכי הייתי רוצה בעולם ואפילו שאתה מקבל מכתבים כאלה בערך כל 3 שניות רציתי שתדע שהמכתב הזה בא מה-
אני לא מצפה שתתקשר אבל אני רוצה שתדע שאני אהיה הילדה הכי מאושרת בעולם אם תתקשר אלי או תכתוב לי מייל/מכתב...ואוביו שלפגוש אותך זה החלום שלי
כתובת:רח' ** מיקוד ** טלפון: מייל: [email protected] באהבה רבה דפנה לפליפה: היי חמוד מה נשמע
אני מקווה שהכל אצלך סבבה ושלא התנפלו עליך יותר מדי מעריצות
רציתי שתדע שאפילו שאתה מקבל 100 מכתבים כאלה בדקה אני מתכוונת לכל מילה!!! אני גם רוצה שתדע שאני אחת המעריצות הגדולות שלך ביותר...אם לא הגדולה ביותר ושאני באמת רוצה לפגוש אותך...למרות שכבר הבנתי שזה לא כל כך אפשרי.... תישאר כזה מושלם כמו שאתה ואל תשתנה אף פעם בשביל אף אחד!!! אני מקווה שתסכים לכתוב לי או להתקשר (מתפללת): כתובת: טלפון: אימייל: [email protected]
דפנה לקמילה המהממת: הולה לו.....את נהנית בישראל
אני ממש מקווה שכן ושתחזרי לפה הרבה הרבה...למרות שבטח קשה לך עם כל המעריצים..... רציתי להגיד לך כמה דברים: את שחקנית ממש טובה ושרה מדהים! אני ממש אוהבת אותך וחושבת שבטח היה לך קשה לשחק את הדמות של מיה כי היא סנובית קצת....ואת לא...!!! אולי את לא זוכרת אבל מתי שהיית בצ'אט הטלפוני שרנו ביחד את סרה פורקה טה קיירו ומבחינתי זה היה הרקע הכי טוב בכל החיים שלי...כל כך שמחתי והתרגשתי......אפילו הקלטתי את זה! אני מקווה שתרימי אלי טלפון/תכתבי לי מכתב/מייל או אפילו תפגשי אותי....למרות שאחרי שאתם לא באים לקיקה סמואל לרדיו זה לא כל כך אפשרי.....(הייתי אמורה לבוא לשם...אבל קיקה סיפר לי שאתם כנראה לא תהיו שם...)!!! אוהבת אותך, דפנה לקמילה המושלמת: לפעמים אני מסתכלת על התמונות שלך ותוהה איך יכול להיות בן אדם כל כך מושלם! את המודל לחיקוי שלי...למרות שאני יודעת שאף פעם לא אוכל להיות יפה, ומוכשרת כמוך! שתדעי שאת אחד הדברים החשובים לי ביותר בעולם והדבר שהכי הייתי רוצה שיקרה זה לקבל ממך טלפון/מכתב/מייל ובעיקר לפגוש אותך...האם תוכלי להגשים את משאלת ליבי??? אני מקווה שכן כי אם לא אז באמת שאני אהיה מאוד עצובה....כי אין לי איך להגיע אליך באף דרך וזה מאוד חשוב לי! אני אעריך אותך מאוד (יותר...) אם תתקשרי/תשלחי מייל/תכתבי מכתב או תפגשי אותי!!! אוהבת אותך תמיד, דפנה

למעלה