לוווווול

XannieChan

New member
זה מה שגם אני חשבתי בסוף :(

וגם הינה עם זקן זה יותר גארמואה.

gogatsu

New member
זה בדיוק מה שקרה.

בגלל זה אני אומרת שאולי הייתי מקבלת לפחות מקום שני >> הרי השופטים התלהבו מאד ואפילו ניגשו אלינו אחר כך והחמיאו.

דעתי על התחרות...

אני בכלל חושבת שעדיין השיפוט לא היה משהו בכלל... אני מצטערת אבל הרבה שלא היה מגיע להם לזכות זכו... גם הרבה שכן הגיע להם לזכות זכו אבל אני לא אכנס לזה. אני חושבת שזה היה טוב להביא אנשים שמבינים בעיצוב ואין להם "העדפה" על סדרה מסויימת או משו, אבל לדעתי צריך גם מישהו אובייקטיבי שכן מבין באנימה. נראלי... כי לראות פתאום מלא תלבושות לא מוכרות ולהחליט מה הכי "יפה" מכל קטגוריה זה קשה אם אתה לא יודע מה מתקשר לאיזו קטגוריה... באמת, איך הם ידעו? @_@ הקטגוריות היו טובות, אבל מה, גם אני לא מבינה איך הקאסט של מאי לא זכה כי באמת יצא להן ממש מושקע ויפה.. זה פשוט לא הגיוני. אבל מבחינת חלק כן הגיע לקאסטים לזכות והם אפילו בפורומינו היקר אז ברכותיי :}

Serf SaN

New member
היה גם וגם~

היו שניים מבצלאל [מהמחלקה של העיצוב ותפירה, אני מניח], לפי מה שהבנתי, ועוד אחד מהקהילה [נראה לי קראו לו עומר? שיער שטני ארוך כזה] ועוד מישהו שלא קלטתי מי הוא, ועוד מישהו מאמא"י שלא היה ברור אם הוא שופט או סתם נח לו עם הפנים אל מול אלפי אנשים. ס,ס

BomberBY

New member
אני לא שפטתי בכנס הזה...

לא היו שופטים מהקהילה. השופטים לפי ידיעתי היו מבצלאל, ורז גרינברג. אורי היה שם רק כמתורגמן ועזר טכני. וכן,אני עדיין טוען, שלמרות כמה שאנשים חוששים מבחירה במקורבים וכל הדברים הרגילים, כן צריך שיהיה שופט מהקהילה. אגב, גיא, אהבתי את הקוספליי שלך.

HeineW

New member
זה לא היה עומר, זה היה אורי

והוא היה שם למקרא ולא היה לשופטים תמונה של הדמות

CibiHeart92

New member
מה זאת אומרת איך הם ידעו?

זה תחרות קוספליי, לא תחרות "מי התחפש לדבר הכי מגניב" הקטגוריות היו דמיון לדמות, שאת זה הם יכלו לראות עפ''י תמונות שרצו לפניהן על המחשב ותפירה, שהם די מבינים בזה אז מה זאת אומרת איך הם ידעו? אני רק אומרת שבעניין האביזרים לא היה צדק, לא היה שם אף אחד שמבין בזה, או שתקנו אותי אם אני טועה (אני באמת לא חושבת שהסורה ההוא יכול לנצח באביזרים את המטה של פאי או את האביזרים של הקאטס של מאי שהיו הולי-פאקינג-שיט ביותר)

Serf SaN

New member
../images/Emo45.gif וגם את החרב של ניצן שאור הכין. ס,ס

היא הייתה עם פאקינג מנורה בפנים!1111

^^

האאא תודה לכם!!!~~~ D: בעצם, אור צריך להגיד את זה XD" קרדיט ענק לאור 3>~ תודהההה אור ;;

.....

אני מתכוונת לזה שהשופטים לא יכלו לדעת מה ממשחק ומה מאנימה, סתם כהדגמה.. אבל גיא אומר שכן היו שופטים מהקהילה ולא ידעתי אז כנראה שהם כן ידעו. ומי אמר שזה לפי מי התחפש לדבר הכי מגניב? מן הסתם זה לפי הדמיון לדמות, הביצוע וההשקעה. אין צורך לתקוף אותי על דברים שאפילו לא אמרתי... אז פעם הבאה לפני שאת תוקפת שימי לב לזה. אני מסכימה אבל שבעניין האביזרים לא היה ממש צדק...

rocket

New member
בגלל זה אורי ישב איתם ואמר להם מה מהתחפושות

היה ממשחק ומה מאנימה ... אחרת באמת קשה לדעץ. אין בן אדם אחד שמכיר את כל הסדרות\המשחקים\המנגות ......

CibiHeart92

New member
אני מצטערת אם נשמעתי כאילו תקפתי

זו לא הייתה הכוונה שלי 3=

*תוספת*

קראתי עכשיו שוב את מה שכתבתי ואולי לא הייתי מובנת... כשרשמתי "יפה" התכוונתי בעיקרון ל"טוב". אבל תסכימי איתי שזה נשמע אותו דבר ושאם הדמות עם בגדים יותר מסובכים וקשים זה יותר "יפה/טוב" מאיזה טישירט וחצאית. אני לא מזלזלת חלילה כן כי הרי יש דמויות שמה לעשות זה הבגדים שלהם אני פשוט אומרת שזה יותר מרשים ויותר אופייני לדמות, ונותן לה יותר סיכויים לנצח. אה ואגב לא היו לשופטים את כל התמונות של הדמויות, היו עוד הרבה נרשמים בלי תמונות, אז...

rocket

New member
ושוב, בשביל זה גם אורי ישב שם. כדי גם לדעת

להגיד האם התחפושת דומה לדמות . באופן כללי, ברור שיש עדיין בעיה עם התחרות ובטח יקח עוד זמן עד שכל הבעיות יפתרו אבל אנחנו משתדלים :)

:}

תודה על ההסבר, אני לא באתי להטיל ביקורת אויימת חס וחסה.. כן? ^^" פשוט זה לא היה מובן לי והייתי בטוחה שכל השופטים היו מבצלאל משום מה O.ם אז כתבתי את זה.... אבל טוב שהיה גיוון ושהיו שופטים שמבינים בכל מיני. בכל מקרה, סתם הצעה למשו שלא קשור להצגת התחפושת, אלא לגבי ההרשמה..... אולי כדאי לברר איך זה מתנהל בכנסים הגדולים בחו"ל כי אישית אני לא מצליחה לחשוב על דרך שזה לא יתנהל בבלאגן. אולי כמו שבוריס הציע אפשר לרשום בלפטופ, ולדעתי צריך להוריד פרטים כמו גיל וגירסת דמות, כי זה סתם מסורבל ולא נראלי שבאמת השתמשו בזה ^^" אבל סה"כ השתפר משנים קודמות P=

למעלה