לא הבנתי,

אפרת10512

Well-known member
יש סגר מהודק במדינה שאומר, אסור לשהות במקום סגור למעלה מ- 10 אנשים, יש לעטות מסכה, לשמור על ריחוק חברתי ולא לעבור מעל 1000 מטר מביתך...
מירי משתתפת במסיבה במשרדה ללא מסכה ועם כ-15 איש ,ונתניהו במסע בחירות בנצרת.
תגידו : מה המרחק מבלפור לנצרת?
יש 1000 מ"ר?

GoldenEyes

Well-known member
יש סגר מהודק במדינה שאומר, אסור לשהות במקום סגור למעלה מ- 10 אנשים, יש לעטות מסכה, לשמור על ריחוק חברתי ולא לעבור מעל 1000 מטר מביתך...
יש 1000 מ"ר?
ברור שאין :)
הרי הם מורמים מעם , מה שאסור לך , מותר להם
שכחת את הפוסטמה שנסעה בפסח לטבריה בסגר?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מירי משתתפת במסיבה במשרדה ללא מסכה ועם כ-15 איש
את לא הבנת וכנראה שגם לא תביני...
מירי משתתפת במסיבה במשרדה עם מסיכה עם 15 נשים וגברים יפים כולם עם מסיכות.
אם היית מפעילה טיפה אבל רק טיפה הגיון בריא ופחות שנאת חינם
אז היית מבינה שכשמישהו עומד מול מצלמה
הוא היה מאד רוצה שיראו את פניו היפות ולא חתיכת בד מכוער.
לכן כשהם הבינו שהם מצטלמים הם כולם הורידו את המסיכות.
אני מניח שאחרי כן הם החזירו את המסיכות על מקומן.
אבל אתן ישר קפצתן על התמונה כמוצאות שלל רב. :-/

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
את לא הבנת וכנראה שגם לא תביני...
מירי משתתפת במסיבה במשרדה עם מסיכה עם 15 נשים וגברים יפים כולם עם מסיכות.
אם היית מפעילה טיפה אבל רק טיפה הגיון בריא ופחות שנאת חינם
אז היית מבינה שכשמישהו עומד מול מצלמה
הוא היה מאד רוצה שיראו את פניו היפות ולא חתיכת בד מכוער.
לכן כשהם הבינו שהם מצטלמים הם כולם הורידו את המסיכות.
אני מניח שאחרי כן הם החזירו את המסיכות על מקומן.
אבל אתן ישר קפצתן על התמונה כמוצאות שלל רב. :-/
סבוש , מירי לא השכילה!
לי אסור ללכת לביקור תנחומים, למרות שהוקם אוהל בחוץ, לי אסור ללכת להלוויה באוויר הפתוח, ולמירי מותר לחגוג יום הולדת מעל 10 איש במקום סגור? לא הקנאה מדבר מהמקלדת שלי , אלא חוסר הבנה איך המנהיגה משמשמת דוגמא. אשב בבית למען בריאותי.

GoldenEyes

Well-known member
סבוש , מירי לא השכילה!
לי אסור ללכת לביקור תנחומים, למרות שהוקם אוהל בחוץ, לי אסור ללכת להלוויה באוויר הפתוח, ולמירי מותר לחגוג יום הולדת מעל 10 איש במקום סגור? לא הקנאה מדבר מהמקלדת שלי , אלא חוסר הבנה איך המנהיגה משמשמת דוגמא. אשב בבית למען בריאותי.
ברור שלך אסור , למה ? מי את בכלל ? פשוטת עם :)
מירי היא נבחרת ציבור , היא מורמת מעם , ולא סתם נבחרת , היא שרה :ROFLMAO:

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש 1000 מ"ר?
אני אסביר לך - אני בניגוד אליך מוקיע כל נבחר ציבור העובר על נהלי הסגר - אני מוקיע את מירי רגב , את גילה גמליאל , את חבר הכנסת מיקי לוי מ "יש עתיד" שהפר סגר פעמיים , את הנשיא השמאלן שלנו ריבלין שהפר סגר ועוד.

נתניהו לא הפר סגר - לא אז כשנטען שבנו יאיר הפר סגר בליל הסדר וגם לא בנצרת שכן חוק 1000 המטר אינו חל על שוטרים , אחיות ומגוון מקצועות נחוצים במשק ותפקיד ראש ממשלת ישראל בהחלט נחשב ככזה - ביקור בנצרת אינו רק "מסע בחירות" - הוא יכול להחשב גם כמסע פיוס עם ערביי ישראל נוכח המגיפה חחחח - מה חשבת לעצמך , שרק לשמאלנים מותר לנקוט בתרגילים מסריחים ? ;-)

מה חשבת , שרק לכם מותר להשתמש בהשפעתכם על בג"צ בכדי שיאשר לכם להפגין באלפיכם פעמיים בשבוע ועל הדרך לגרום לחרדים לפקפק בהגדרת הקורונה כ "פיקוח נפש" ולהביא אותם לניצני אנרכיה ומרי אזרחי רק בכדי שתאשימו אותם בהפרת הוראות משרד הבריאות - שלא לדבר על האשמת נתניהו בחוסר יכולת להשתלט על הבוקה ומבולקה שאתם עצמכם תכננתם לעולל לעם ישראל רק מפני שרציתם להפיל את השלטון בדרך לא דמוקרטית . שמח להודיע לך שנכשלתם.

אז לא יקירתי - נתניהו הביא חיסונים לכולם במהירות הברק , נתניהו מחסן את כל האוכלוסיה במהירות הברק וישראל תהיה המדינה הראשונה לצאת מהפלונטר העולמי הזה - ואתם במקום לנשק את רגליו על שמנע ממערכת הבריאות לקרוס תחת עומס תחלואה עסוקים בהתקטננויות חמוצות שהכותרת המתנוססת עליהן היא "פסיכוזת שנאת נתניהו"..... :cool:

נתניהו ינצל כל פריבילגיה שיש לו כראש ממשלה על מנת להאדיר את שמו בקרב הציבור וזאת מפני שהחונטה השמאלנית תקשורתית לעולם לא תפרגן לו - מערכת הבחירות התחילה מזמן ונתניהו שועט בכל הכח אל מטרתו על אפם וחמתם של שמאלני ישראל כפויי הטובה.....ואני שמח מאד על כך - אט אט המגיפה תמוגר ולקראת הבחירות נתניהו יצטייר בציבור כ "משיח בן דוד" - וזה באמת יהיה נכון שכן אילו נתניהו היה מאזין לכל אותם שמאלנים מטורללים דוגמת פרופסור לס , אורלי וגיא , מפיץ הקונספירציות דני ויצלבסקי ושאר מתקטננים שמאלנים - לא היינו מגיעים להישגים

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומה המרחק מבלפור לתל אביב למשל? למה לא שאלת את זה?
ולמה מתכנסים "אלפי מפגינים" בניגוד לכללים?
ושוב הצביעות הזו...
הצביעות היא לחם חוקם של השמאלנים - יש צבועים בכל מקום אך לעולם לא תמצא יותר גדולים מן השמאלנים.

אלפי מפגיני שמאל מתקבצים מכל רחבי הארץ פעמיים בשבוע כשיש להם הרשאה מבג"צ לעשות זאת ועוד מפריע להם שראש ממשלת ישראל נסע לנאום נאום פיוס בנצרת.... אגב , בין המפגינים בנצרת היו גם שמאלנים יהודים שאינם תושבי נצרת - הם באו להפגין מפני שבג"צ מאפשר להם לשבור סגר אם הם בדרכם להפגנה אבל זה לא מפריע לאפרת , משה וחבריהם...כרגיל.

כל פעם מחדש נשברים שיאי הצביעות....לא להאמין.

שמלת תחרה1

Well-known member
יש 1000 מ"ר?
הסגר הפעם שונה.
גם לסופרים נכנסים יותר מ10 כמו שהיה בפעם הראשונה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רודנות גולמית. זה מה שניתן לומר על ההתנהלות הזו. והם שמים עלינו פס כי הם הנהנים מהעניין.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רודנות גולמית. זה מה שניתן לומר על ההתנהלות הזו. והם שמים עלינו פס כי הנהנים מהעניין.

כן , אתה ממש סובל במדינת ישראל , הא ?
יש כאן דיקטטור מאשר לא מאפשר לשום עיתונאי למתוח עליו ביקורת - הוא מכניס אזרחים לכלא רק מפני שהם ביקורתיים כלפיו....אתם כל כך סובלים....רחמי נכמרים עליכם. :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כן , אתה ממש סובל במדינת ישראל , הא ?
יש כאן דיקטטור מאשר לא מאפשר לשום עיתונאי למתוח עליו ביקורת - הוא מכניס אזרחים לכלא רק מפני שהם ביקורתיים כלפיו....אתם כל כך סובלים....רחמי נכמרים עליכם. :)
חכה. אם יתווספו לו עוד כמה שנות שילטון, הוא יגיע גם לזה. בינתיים.... יש קורונה והוא מבסס את מעמדו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חכה. אם יתווספו לו עוד כמה שנות שילטון, הוא יגיע גם לזה. בינתיים.... יש קורונה והוא מבסס את מעמדו.
נו , התבטאותך זו רק מראה עד כמה אתם סובלים משנאת נתניהו - התבטאותך אינה מבוססת על מציאות אלא על דמיון.

עד כה נתניהו נבחר באופן דמוקרטי לחלוטין - השיטה הקואליציונית שלנו היא התגלמות הדמוקרטיה.

משתמע מדבריך שגם בעת קורונה נתניהו מצליח לבסס את מעמדו הציבורי - אני אקבל זאת כמחמאה.

להזכירך - אנג'לה מרקל מכהנת 16 שנה ברציפות כקנצלרית גרמניה - האם גרמניה דיקטטורית ? ברור שלא , אז מספיק לדמיין.

אתם חייבים להתגבר על "פסיכוזת שנאת נתניהו" .....הרי גם מתנגדיו יכולים להעביר ביקורת הוגנת מידי פעם , לא ?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
נו , התבטאותך זו רק מראה עד כמה אתם סובלים משנאת נתניהו - התבטאותך אינה מבוססת על מציאות אלא על דמיון.

עד כה נתניהו נבחר באופן דמוקרטי לחלוטין - השיטה הקואליציונית שלנו היא התגלמות הדמוקרטיה.

משתמע מדבריך שגם בעת קורונה נתניהו מצליח לבסס את מעמדו הציבורי - אני אקבל זאת כמחמאה.

להזכירך - אנג'לה מרקל מכהנת 16 שנה ברציפות כקנצלרית גרמניה - האם גרמניה דיקטטורית ? ברור שלא , אז מספיק לדמיין.

אתם חייבים להתגבר על "פסיכוזת שנאת נתניהו" .....הרי גם מתנגדיו יכולים להעביר ביקורת הוגנת מידי פעם , לא ?
אל תתן להם רעיונות:)

למעלה