לא אמרנו די לריבים
כולם לפה

לא משנה את מי השוו ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

מה שאת כתבת היה כל כך לא במקום! "אוי עוד אחת, תנוחי". זה מעליב ופוגע!זה נשמע כאילו את מזלזלת בלילך ובדעות שלה!

וזה לא הפעם הראשונה ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

שאת קופצת ככה על אנשים.(אני לא אומרת שרק את עושה את זה כי יש עוד כמה, ולא רק מעריצים של אנהי).

Cande14

New member
מסכימה עם כל מילה שלך../images/Emo45.gif

כי לי אישית ממזמן כבר נשבר מכל הריבים הכל כל תינוקיים האלה . זה פשוט נראה כאילו אנחנו פורום של תינוקות כי הריבים פה כל כל שטותים וחסרי טעם.. רבים לי פה למי יש בטן יותר יפה כאילו וואט דה פאק
אז באמת בואו ננסה להפסיק עם זה .. ונהיה פורום לעניין

LimoR L

New member
תמיד הריבים פה על הדברים ../images/Emo68.gif

הכי מטומטמים שיש את מי זה מעניין מי יותר משקיע?! ועוד חופרים על זהה
וכל אחד פה יגיד תדעה שלו לא צריך ישר לקפוץ

betilu

New member
גבי באמת הגיע הזמן לעשות פה סדר

זה לא צריך להגיע למצב שילדה מפחדת להכנס לכאן ולא משנה מי זאת אבל המסר שהיא שלחה לי הספיק בהחלט.ולמה זה אמור להגיע למצב כזה בגלל שהיא אמרה את דעתה או אפילו לא אמרה את דעתה היא סך הכל ניסתה להרגיע ויכוח שהיה.וכל אלה ששונאים את דולסה יש קומונה לשונאייה תרשמו שם .למה פה בידיעה שיש לה הרבה מעריצים פה.

Cande14

New member
בדיוק

גם לי זה מאוד הפריע שילדה תמימה בסך הכל רצתה להפסיק מריבה .. ואחרת נתפלה עליה והיא עוד לא רצתה יותר לחזור לפורום ולמה
בגלל עצבים מיותרים וויכוחים מטומטמים ..
אז למה להגיע למצב הזה
פשוט תלמדו להביא את דעתם בצורה בוגרת יותר ולא על כל שטות להתווכח . ותלמדו לעצור את עצמכם מתי שצריך ולא להגרר לריבים.

כתוב לך בפרים זכר../images/Emo3.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

מוזר אף פעם לא ראיתי את הנייקניים שלך... בקיצור, אני לא חושבת שהפורום הזה "ירד מהפסים" פשוט יש תקופות ויש תקופות.

betilu

New member
לדעתי בפורום הזה יש המוןן המוןן

ילדים מקסימים שאני אישית התחברתי ואוהבת .והוא בכלל לא ירד מהפסים.

HEN01

New member
בקיצור

אף אחד לא הבין אותי פה אני לא אגיב למי שאני חושבת ואתם אל תגיבו לי זהו.!

osh360

New member
יאוו איזה ילדים קטנים../images/Emo95.gif

+
הייתי צריכה אפילו לשים עוד מוצץ שלא קשור למאומצים שלי.
ת=ק=ב=ל=ו דעות של אחרים
יאללה,מישהו חושב משהו שלא במקום,מדבר לא יפה,תתעלמו
לא מכל דבר צריך לצאת ריב,ואפילו אם אתה מנסה לצאת הכי בסדר שיש..אתה גם נכנס לריב. אחת חדשה,אומרת שהיא ח-ו-ש-ב-ת שדולסה צריכה ללמוד לשחק אנשים אומרים לה:זה לא נכון,זה ככה..זה ככה...יאללה,לא תצליחו לשנות ת'דעה שלה אז חאלס
ולא על כל דבר תריך להגיב בצורה מגעילה אם אתם לא באותה הדעה,זה מעליב.. זהו..בא לכם להמשיך לריב?תריבו אבל עם עצמכם

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo41.gifמקווה שהעניין ברור../images/Emo124.gif../images/Emo88.gif

ושלא נצטרך לדבר על זה יותר... לילה טוב

למעלה