לא אמרנו די לריבים
כולם לפה

HEN01

New member
בטי...

אני פה מתחילת הפורום בערך ופעם זה היה ככה על אנהי כל הזמן זה משתנה.. הקטע שצריכים לדעת לא להגיב ולא להתייחס ופחות להתעצבן ואנשים צריכים לדעת להביע דעה

betilu

New member
אני קראתי הודעות ישנות ותמיד היו

ויכוחים מטופשים מי יותר יפה גם מעריצי אנהי ירדו על דולסה וגם מעריצי דולסה על אנהי אבל היום כל אחד שנכנס שונא את דולסה ובמקום לדבר על מי שהם אוהבים הם מתמקדים בשינאה לדולסה,זה ממש מכוער.

HEN01

New member
את חושבת ככה

כי יותר מפריע לך שיורדים על דולסה ואת מעריצה של דולסה יותר אז את רואה את זה כאילו יורדים עליה יותר שבעצם יורדים על כולם (כי מן הסתם לא מפריע לך שיורדים על אנהי ... אז את ממשיכה הלאה עם ההודעה הזאת) גם אני חושבת שיורדים על אנהי יותר כי אני מעריצה שלה ויותר מפריע לי שיורדים עליה כי מן הסתם לא מפריע לי שיורדים על דולסה כמו שיורדים על אנהי אז אני ממשיכה הלאה עם הירידות על דולסה

betilu

New member
לא קשור זו עובדה,בחודשים האחרונים

דולסה הפכה למושא שינאה משום מה.זהכמו שדיברתי עם אחת ששונאת אותה שנחסמה צוקריה שמה והיא נשמעה לי חמודה והיא אמרה לי שהיא שונאת את דולסה כי כל הבנים מעריצים את דולסה ולא את אנהי,אז תגידי לי את זה סיבה לשנוא ????ואני לא מעריצה אף אחד אבל נכון אני אוהבת את דולסה הרבה יותר מאנהי.

HEN01

New member
ובקשר לנסיכה ליאנה

היא שונאת גם את אנהי... צוקריה סתם משועממת שתשנא אותה היא חסומה כבר. אני מדברת על שאנשים ידעו להביע דעות

זה פורום והוא נועד לכך../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

שאנשים יכתבו את הדעות שלהם גם אם הן רעות וגם אם הן טובות. אתם לא יכולים לבקש להפסיק להגיד דברים רעים על אנהי, דולסה וכל אחד מרבלדה.

pablo 111

New member
אין לי בעייה עם זה שיגידו מה שבא

גם ככה לא ישנה את דעתי,אבל למה לעשות את זה בצורה מכוערת ולהשוות לאחרים.

כי באים לעצבן. ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

כמובן שיש דרך להגיד דעות, וזה לא שהקבועים פה אומרים יפה את הדעות שלהם... יש השוואת מאוד רלוונטיות, וזה שיש אנשים שלא יודעים לקבל את זה שמישהו חושבת שהסטפנייה הזאת יותר יפה מאנהי זו בעיה שלו! יש כאן קבוצה מאוד גדולה של אנשים שפשוט צריכים לדעת מתי לסתום את הפה שלהם ולא להגיד כל מה שעובר להם בראש באותו רגע, בחייכם תלמדו לקבל דעות של אחרים, ואם אתם לא מקבלים אותן זו בעיה שלכם! אתם רוצים להגיב תגיבו אבל יפה ולא בהתקפות על זה שמישהו חושב אחרת מכם.

HEN01

New member
אור..

תסתכלי בשרשור של ההשוואות ותראי איך מנסים להכניס לאנהי ככה סתם. אבל עיזבי את זה... תמיד יורדים על מישו אחר פה פעם זה היה אנהי עכשיו את טוענת שדולסה צריך שהריבים יפסיקו בכללי וזהו ושאנשים ילמדו להביע דעות יפה

pablo 111

New member
קראתי את זה או זה

ולא נאמר כלום רק שתי בנות שחושבות שסטפנייה יותר יפה ומיוחדת מאנהי כי ההשוואה היא מול אנהי .אבל זאת דעתם בלבד.שכל אחד יאהב את מי שהוא אוהב.אני גם בהתחלה הייתי רבה על שטיות כאלה אבל עם הזמן הבנתי שממש לא משנה מה יגידו לי על דולסה אני כל כך אוהבת אותה ומעריכה אותה שכלום לא ישפיע על הדעה שלי.

HEN01

New member
בדיוק

אבל זה כבר מעצבן. כן לא הייתה לי בעיה שאמרו שהיופי של אנהי לא מיוחד וסטפניה יותר יפה(למרות שאפשר לנסח את זה יותר יפה) כי הרי ההשואה בינהן. אבל הייתה שם מישהי שאמרה שזה נכון שהיא מסתכלת על מלא בנות שדומות לאנהי ודומות לדולסה היא עדיין לא ראתה זה מה שהציק והפריע לי

Cande14

New member
אז אוקי

כנראה שהיא לא הביעה את זה בדרך הכי טובה .. אבל תלמדו גם להפנים ולא כל דבר לקפוץ. תאמינו לי שאתם יכולים לשמור את הערות המלוכלכות לעצמכם ולא ישר להתחיל ריב רק בגלל הערה כמו זו .. פשוט תנו לזה לעבור

All Over You

New member
למה לא בדרך הכי טובה?../images/Emo193.gif

בסך הכל אמרתי שלא ראיתי יופי שדומה לדולסה ולאנהי כן לא אמרתי שאנהי לא מיוחדת ושדולסה כן אפשר לחשוב תפסיקו לעשות מזה ביג דיל

Cande14

New member
קודם כל

אני לא ידעתי בכלל שאת אמרת את זה ולא ידעתי באיזה הקשר אמרת את זה .. פשוט אמרתי לה את מה שחשבתי שהיא צריכה להגיד במקרה הזה .. לא אמרתי שהתגובה שלך לא הייתה טובה .. ובסך הכל ניסיתי להסביר שיש דרכים יותר יפים להגיב למשהו[לא אישי אליך] אני אומרת את זה בכללי

All Over You

New member
זה לא חשוב../images/Emo193.gif

מי אומר.. מה שמעצבן פה זה שאפילו לא אמרתי את הדעה אלא אמרתי מה שראיתי וכבר זה מפריע לאנשים . עצוב

HEN01

New member
מה שראית?

טוב גם אני ראיתי מלא בנות שדומותת לדולסה ואף אחד שלא דומה לאנהי אז אנהי היא המיוחד סבבה?! וחוץ מזה נו אז מה עם ראית הדימיון הוא בעיני המתבונן אני יכולה לראות בנות שאת לא חושבת שהן דומות לדולסה אבל אני רואה שהן כן

למעלה