לא אמרנו די לריבים
כולם לפה

ג ב ש ו ש

New member
אז זו המטרה בהודעה הזו../images/Emo88.gif

שמעכשיו והאלה כל חברי הפורום הקבועים,שקראו או יקראו את ההודעה הזו ידעו איך להגיב,הודעה שאני מראש יראה שהיא לא נחמדה וגוררת ריבים תמחק ויחד איתה יחסם אותו אחד שעבר על החוק הזה שעכשיו יצא.אוקיי?

mirit400

New member
נכווןןןןן

וגם אם אני אומרת שזוראידה יותר יפה אז לדעתי היא הכי יפה.וזה שמעריצה אחת של אנהי תרד עליי ועל זסוראידה לא יגרום לי לשנות את דעתי.

ג ב ש ו ש

New member
אני שמח שזו דעתך.../images/Emo88.gif

אם מישהי באה ואומרת שזוראידה לא יפה אז זו זכותה,את תמשיכי לאהוב את זוראידה היא את אנהי או לא משנה את מי וזהו.

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifאני לא רבה

חח אבל לפעמיםם כל כך מעצבנותת אותיי פה בנות כאלהה
חעחע

זה לא שזה פנים מול פנים ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

זה דרך מחשב, את לא חייבת להגיב בחזרה. אבל אם את כבר מגיבה אז יש דרך להגיד דברים, כמו שאמרתי ביום ראשון לחברות שלי, תצאו יותר בוגרות ממי שכותב את הדברים האלה, ואל תגיבו ב-"תנוחי","שתקי מפגרת" ושאר ירקות.

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifחח אני לא מגיבה ככה

משתדלת לפחות.. חח נו אבל לפעמים יש טימטימיישןן גדולל שזה מצחיקק ומרגיזז

אז להתאפק. ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

זה לא שאת עומדת פנים מול פנים עם הבן אדם שכותב את זה. והרבה יותר קשה להתאפק פנים מול פנים. זה אתם בוחרים להגיב ככה, הוא בסך הכל בא לעצבן. אם תגיבו לו יפה או שלא תגיבו בכלל, זה יעצבן אותו בחזרה.

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifזהוו יש אנשים שבאיםם להרגיזז

וזה מרגיזז.. אפילו שזה אינטרנט ובלה בלה.. זה מעצבן..הטימטום של אנשים..ואני לא מדברת על אלה שאומרים ת"דעות" שלהם.. קיצר יש כאלה ממש מביאים תג'ננה

liilah

New member
גבי תודה רבה על ההתייחסות לנושא

הזה כי אני מרגישה שאני כבר לא יכולה להגיב בלי שיקפצו עליי בגלל הדעות שלי,אני מעריצה את דולסה מאוד וחושבת שהיא הכי יפה והכי מוכשרת אבל לא ירדתי בחיים על אנהי או אמרתי שהיא לא יפה ולא מוכשרת .או שהשוותי בנהין כי זה מיותר לדעתי.ואם אני מביאה את דעתי בנושא מסויים שלא מוצא חן בעיני אחרים לא אומר שצריך לזלזל בי או בדעות שלי.

HEN01

New member
לא מזלזלים אבל תלמדי להביע את הדעות

שלךך( והכוונה הספציפית לא אלייך)

betilu

New member
מה שהיא כתבה היה בסדר גמור,את

צריכה ללמוד לקבל דעות.לדעתי סטפני יותר יחפה והיא השוותה אותה לאנהי כי זה בעצם המשחק.

HEN01

New member
ואיי..

אני אמרתי שלא זה הפריע לי אלא הקטע שדחפו את דולסה להשוואה תקראי הכל ותביני

למעלה