לא אמרנו די לריבים
כולם לפה

betilu

New member
חן את רואה שאת לפעמים ילדותית

חחח מה את מנסה להוכיח למור שהיא לא צודקת,אבל זאת דעתה.אז היא ראתה כמו אנהי הרבה.

HEN01

New member
אני לא ילדודית רציתי

שהיא תבין בדיוק מה שאני ראיתי מהצד של מעריצה של אנהי ועובדה שהיא הבינה אז למה התערבת?

Cande14

New member
../images/Emo45.gif

אי אפשר להכריח בן אדם לאהוב משהו מסוים ולהוכיח לו את זה בכוח ,כי הוא לא יקשיב גם ..

All Over You

New member
כן מה שראיתי../images/Emo193.gif

אני לא אמרתי שדולסה מיוחדת ואנהי לא ואני רוצה שתבינו את זה כי זה ממש מרגיז שבאים ואומרים לי שככה אמרתי וזה לא ! בקשר לזה שראית בנות שדומות לדולסה אז סבבה לא אמרתי שאין אמרתי פשוט שלא ראיתי! כמו שאמרת הדמיון בעיני המתבונן שיכול להיות בדיוק הפוך עם מה שאמרת על דולסה ואני לא הולכת להתווכח על זה כי ממש לא מעניין אותי מי יותר יפה ומי פחות יפה

HEN01

New member
מור את יודעת

שאני מתה עלייך אבל לא היית צריכה להכניס את דולסה לזה בכלל כמו שאת לא אוהבת שמכניסים את אנהי

All Over You

New member
חן כנסי שניה../images/Emo193.gif

גם אני , תיראי אבל היו דברים שהשוו בין דולסה לאנהי אני לא אמרתי כלום גם אבל מה שאמרתי זה שיופי דומה לשל אנהי ראיתי ויופי שדומה לשל דולסה לא ראיתי יכול להיות שיש לא אמרתי שלא אבל אמרתי סהכ מה שראיתי אם זה שאמרתי את זה באותה הודעה הפריעה וזה ניראה כאילו שאני משווה בינהן אז סליחה באמת שלא רציתי להעליב פה אף אחד.

HEN01

New member
תשמעי מאמי

אני שמחה שזה ככה ויש מצב שזה הפריע לי בלי שתרגישי אז בסדר לא נורא אין על מה לסלוח

HEN01

New member
אור..אור..

תסתכלי בשרשור של ההשוואות ותראי איך מנסים להכניס לאנהי ככה סתם. אבל עיזבי את זה... תמיד יורדים על מישו אחר פה פעם זה היה אנהי עכשיו את טוענת שדולסה צריך שהריבים יפסיקו בכללי וזהו ושאנשים ילמדו להביע דעות יפה

HEN01

New member
אור..אור..

תסתכלי בשרשור של ההשוואות ותראי איך מנסים להכניס לאנהי ככה סתם. אבל עיזבי את זה... תמיד יורדים על מישו אחר פה פעם זה היה אנהי עכשיו את טוענת שדולסה צריך שהריבים יפסיקו בכללי וזהו ושאנשים ילמדו להביע דעות יפה

sapir1000

New member
אווו טוב מאודד! בדיוק בזמן! תיקראו:

למה המפורסמים צריכים להיות מושלמים?! למה?! ביגלל שהם מפורסמים?! למה עם הכוכב הזה מכוער אז אני לא אוהב אותו?! מה זה משנה מי יותר יפה?!?!?! כל הזמן דולסה יותר יפה אנהי יותר יפה וכדומה....... מה זה משנה מי יותר יפה?! מה אתם אוהבים מישהו ביגלל יופי?! ועם הוא בנאדם חרא?! אתם לא קולטים שיופי זה לא הדבר החשוב?! עם אתם באמת אוהבים את הכוכב הזה.. אז אל תאהבו אותו ביגלל שהוא יפה
אלה ביגלל שהוא שר יפה/יש לו שירים יפים/הוא נחמד, מצחיק/הוא משחק טוב נו אז מה עם יופי?! אנחנו לא בפורום מלכת יופי אז באמת זה חשוב אנחנו בפורום רבלדה! אז יש כאלה פחות יפים ויש כאלה יותר.. מה זה משנה?!?!?!??!?!?#?@%?*&?&Y$@#?^@#?

pablo 111

New member
זה בדיוק מה שכתבתי לגולדי שאמרה

שדולסה לא משקיעה ולא יפה בהופעות כאילו מה זה משנה עדיין אוהים אותה בגלל הקסם שבה ולא בגלל הנצנצים שהיא לרא שמה.

ג ב ש ו ש

New member
וזה מה שאני רשמתי עכשיו../images/Emo3.gif../images/Emo88.gif

שלדעתי כולן משקיעות וגם הבנים מאוד משקיעים. אם זה לא בביגוד או באיפור אז זה באופן שבו הם שרים ומעבירים את ההופעהץ

../images/Emo45.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

גם אם לא מסכימים עם משהו שמישהו כתב יש דרך להגיד את זה ולא ב"תנוח\י". נמאס מזה שעל כל דבר שמישהו כותב יש קופצים עליו אתם לא בני 5 תתאפקו!

ג ב ש ו ש

New member
בדיוק,"תנוחי" זו לא המילה../images/Emo88.gif

הנכונה שצריכים לכתוב על משהו שלא מצא חן בעיני מישהו. אם תבואו בגישה יותר נחמדה אז רוב הסיכויים שתקבלו תגובה כמו שצריך בחזרה ולא יתחילו פה מריבות.

../images/Emo45.gifזה מה שכתבתי לגל. ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

הבעיה פה שהרוב איך שכותבים משהו רע על מי שהם אוהבים על מתחילים להיות חמומי מוח ולקלל ולרדת לפסים אישיים.

HEN01

New member
אבל זה הקטע גבי

זה הם שבאים בגישה לא נחמה(אנהי לא מיוחדת ואני לא טובה ואני לא זה) וזה פשוט עבר כל גבול ואתה לא שם לב לזה כלל! אז תגובה מגעילה על אנהי גוררת תגובה מגעילה בחזרה!

למעלה