כשלונות

lalichka

New member
כשלונות

שלום! אני חדשה בפורום! האם יש לכם עצה כלשהי כיצד לשבור מעגל של כישלונות רצופים????

tontie

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אם תכתבי על הכישלונות נוכל לעזור לך יותר. זה שבאת לפורום כבר יעזור לך לשבור חלק מהמעגל. ספרי לנו על עצמך :)

RainBird

New member
יש לי עצה נהדרת. דבר ראשון, הרבה פעמים אנרגיות שליליות וחוסר אמונה בעצמי גורמת לכשלונות מרובים. כשלון אחד, בגלל אכזבה יכול לגרור אחריו אחרים. ההמלצה שלי? תעזבי כרגע את הדברים שאת עושה וצאי לחופשה. לכי ליום ספא ופינוקים, או פשוט סעי לבקר קרוב משפחה שגר רחוק. הרבה פעמים שינוי סביבה יכול לעזור לנו להתנקות מהמשקעים של העבר. תשארי אולי ליום אחד הכל מאחור- תסגרי את הפלאפון, אל תפתחי את הדואר ולכי. תנוחי. המנוחה גם אם היא קצרה תעזור לך להחזיר לעצמך אנרגיות שאת זקוקה להן. ארדן.

RainBird

New member
הכל אפשרי. ואם זה חשוב מספיק זה יעשה או תימצא דרך להעשות. ארדן.

ToryMaster

New member
תרצי חזק יותר

גם אני רוצה שמלה חדשה עכשיו (בהתעלם מהעובדה שקניתי עכשיו בגדים), או מצלמת רשת טובה יותר. אז מה? לא יהיה לי, כי אני לא רוצה מספיק חזק.

אז או

שאת לא רוצה מספיק, או שאת לא מאמינה שרצון חזק מספיק כדי לגרום לשינוי הרצוי. אחד מהשניים.

WindsOfWar

New member
אז תתמודדי עם הלחץ.

ובכל זמן פנוי שיש לך, פשוט תנוחי. תצאי לטייל במקום מרגיע, למשל יער שאין בו אנשים ומכוניות ובתים. וכאשר את בזמן פנוי, אל תחשבי על הלחץ והלימודים, פשוט תתנתקי מזה.

קשה לא לחשוב על לימודים

ואם יש לך זמן פנוי אתה אוכל את עצמך למה אני לא עסוק בלימודים במקום לנוח....

WindsOfWar

New member
מדיטציה יכולה לעזור לך, או

תרגילי הרפייה, זה מרגיע ושימושי.

למעלה