כשלונות

WindsOfWar

New member
אז תנסי עד שתצליחי.

לפני השינה תנסי, יש הרבה ימים, אז יש הרבה זמן.

tontie

New member
שימי מוזיקה מרגיעה

או אטמי אזנים ולא תשמעי את הרחשים הקטנים האלה (הם באמת הכי מפריעים...)

מילה אחת:

אמבטיה. מים מסננים רעש בצורה מדהימה. מלאי אמבטיה, שכבי בצורה כזו שהראש חצי בפנים- המים מכסים את האוזנים אך לא את הפה והאף. תתחילי בלהקשיב.. זה מדהים.. סוג של שקט מטורף.. תשמעי את הנשימות שלך בצורה כ"כ ברורה.. כל רחש קטן שהגוף והמים משמיעים- אפשר לשמוע.. המחשבות מקבלות קול חזק, ברור.. אין ספק שזה המקום האהוב עליי למדיטציה. ממליצה לכולם באותה הזדמנות.. אם אתם אוהבים אמבטיות.

שיט התכוונתי לשרשר את זה להודעה שלך

shataltal

New member
זה רק אומר

שהרצון שלך להצליח בלימודים גדול יותר מהרצון שלך לנוח. ברגע שיודעים מה (באמת) רוצים הרבה יותר קל להשיג את זה. החיים גם נראים קצת אחרת.

אני יודעת

זה באמת רצון חזק להצליח בלימודים ולקבל את התואר, כי מבחינתי זה עוד שלב בחיים שאני חייבת לעבור אותו כדי להצליח. ותודה

BishGada

New member
../images/Emo152.gifמזדהה

אני גם רוצה להצליח בתואר, אבל לצערי הרצון של הגוף שלי לישון מנצח

RainBird

New member
אז אין שבתות. ואין שבועות? ואין ימי חופש מהלימודים. ואין ספא וטיפולים ממש ממש זולים. זו בדיוק סוג של חשיבה שתביא כישלון. ארדן.

Amethyst

New member
גם אני

אני סטודנטית שנה ראשונה וזה קשה אבל אני שורדת ומשתדלת כמה שאני יכולה. הייתי רוצה את התואר כבר אבל זה לוקח זמן וזה מובן. בינתיים הכל בסדר ואנחנו לקראת תקופת מבחנים. שקט לא יהיה....אולי בסוף יהיה סיפוק:) בהצלחה לסטודנטים וכל אלה שיש להם מבחנים...

RainBird

New member
צריך לדעת שגם אם השאפתנות שלנו לקבל ציונים גבוהים גדולה, אסור לחיים לשחוק אותנו עד דק וצריך באמת אבל באמת לנוח בשלב זה או אחר. ארדן.

ToryMaster

New member
מה רע בחומרניות?

זה כיף. מה הבעיה לקחת חופש? יום יומיים מהעבודה. בואי למפגש הפאגאני אצל ארדן, זה אחלה.

מה רע בחומרניות?

אני אישית לא אוהבת את זה, למה? ככה, זאת אני. וכן, ארדן כבר הזמין אותי למפגש. תודה שוב.

WindsOfWar

New member
קשה להסביר...

את צריכה פשוט צריכה לרצות, בכל הכוח, להאמין בזה. גם לי לא יוצא תמיד אבל לפעמים הרצון שלי הופך לאחר, כאילו שהתודעה משתנה, ואז הדבר מצליח. גם זה לא תמיד פועל כי לא תמיד אני רוצה משהו כמה שצריך.

למעלה